השאיפות של הסימסים בסימס 2

i like sims

New member
השאיפות של הסימסים בסימס 2

שלום, יש לי את הסימס 2 ויש לי משפחה שהשאיפה של כל הסימסים בה היא החברות במשפחה אז אני באמת דואגת שכולם יהיו ביחסים טובים עם כולם וידברו יצחקו יתנשקו יתחבקו הרבה ובאמ ת במד אהבה וידידות אף אחד מבני המשפחה ללא יורד מ-100% בקרב בני משפחתו אבל עדיין הם לא מרוצים ..המד שאיפה של כולם אדום ורק במקרים נדירים טיפונת ירוק..אני כבר ממש לא יודעת מה לעשות כדי לגרום להם להפוך את המד שאיפפה לירוק..אשמח אם מישהו יוכל לתת לי דרכים לפתור את הבעיה הזאת.. אממ שאלה שנייה..יש מצב שבאמצע המשחק אפשר להחליף להם את השאיםפה? תודה לכל מי שיענה.=)

the queen zohar

New member
תשובות../images/Emo168.gif

1.את צריכה למלאות את הרצונות שלהם(צייורים שאם שמים את העכבר עליהם רואים כתוב) 2.כן,בעזרת קוד הבטא טסטרט

i like sims

New member
תודה!!

לא שמתי לב שהגבת=) ויש להם כל מיני רצונות שממש קשה לממש=/ אממ אתה יודע במקרה איך רושמים את הקוד הזה?

i like sims

New member
עוד שאלה..

אממ זה הקוד? Set aspiration: משאפר לבחור את מצב השאיפה לחיים (גולד,פלטינום וכו) או מאפשר לשנות את השאיפה עצמה (אהבה,ידע,כסף,משפחה וכו). אני קצת מטומטמת אז לא כל כך הבנתי איך להפעיל אותו=/

the queen zohar

New member
אוקי:(../images/Emo168.gif)

א.לחצי על הסים ב.יהיה שם כתוב בין השאר Set aspiration...ואז מה שבא לך...

i like sims

New member
אוףף

אני לא ממש מצליחה לחצתי על הסימס וניסיתי לשים את הקוד וזה לא עוזרניסיתי גם ללחוץ על שיפט ואז ללחוץ על הדמו כמו שהיה כתוב וזה דגם לא עובד=/

sims girl1

New member
בקשר לשאלה השניה.

אם יש לך סימס2-אוניברסיטה,את יכולה לשנות שאיפה. כמובן,שאת יכולה לשנות לסים שאיפה, רק אם הוא מצליח באוניברסיטה. מקוה שעזרתי!

i like sims

New member
אין לי אוניברסיטה..

יש לי רק סימס 2 אוניברסיטה יהיה לי רק עוד 3 שבועות.. ובכל מקרה כבר הצלחתי לשנות לכולם שאיפות=)

למעלה