הרשמה

מצב
הנושא נעול.
אין לי תמונות של אוטובוסים של דן
משנות ה-60 וה-70 אבל יש לי הרבה מאוד תמונות של אוטובוסים של דן שצילמתי מ-2010 ועד היום. בתחתית ההודעה תמונה אחת שצילמתי(בתמונה מצולם אוטובוס דן 7365, החודש התקינו לו מסך בתוך האוטובוס שמציג תחנות)
נקווה שעם הזמן תאהב גם אוטובוסים יותר ישנים
כמו הדגמים של הטייגרים המופיעים בצילום המצורף.

אין לי תמונות של אוטובוסים של דן
משנות ה-60 וה-70 אבל יש לי הרבה מאוד תמונות של אוטובוסים של דן שצילמתי מ-2010 ועד היום. בתחתית ההודעה תמונה אחת שצילמתי(בתמונה מצולם אוטובוס דן 7365, החודש התקינו לו מסך בתוך האוטובוס שמציג תחנות)
עם כל הכבוד וההתלהבות עם הכניסה לפורום
מומלץ להעלות תמונות עם "ערך", תמונה שבה רואים חצי גלגל של אוטובוס, חלון ועוד רבע דלת, היא לא תמונה שראויה לעלות, לדעתי, לפורום. קח דוגמא מהתמונה הנפלאה של מפרקית 203 (שהיא חלק מארכיון דן) - כך צריך לצלם אוטובוסים. אגב, מפרקית 203 ממש לא משנות ה-60 וה-70, אלא 1985... הנה דוגמא נוספת לתמונה ראויה - מפרקית 604 בתצלום שלי.

DanBus43Maalit72

Active member
עם כל הכבוד וההתלהבות עם הכניסה לפורום
מומלץ להעלות תמונות עם "ערך", תמונה שבה רואים חצי גלגל של אוטובוס, חלון ועוד רבע דלת, היא לא תמונה שראויה לעלות, לדעתי, לפורום. קח דוגמא מהתמונה הנפלאה של מפרקית 203 (שהיא חלק מארכיון דן) - כך צריך לצלם אוטובוסים. אגב, מפרקית 203 ממש לא משנות ה-60 וה-70, אלא 1985... הנה דוגמא נוספת לתמונה ראויה - מפרקית 604 בתצלום שלי.
2 תמונות של מפרקית 609
התמונה הראשונה

--2--
בתמונה זו רואים את המפרק של האוטובוס
לא בדיוק. רואים חצי חלון, דלתות ורבע גלגל...
נסה להעלות תמונות בהן רואים את כלי הרכב בשלמותו. אינני רואה סיבה להעלות תמונות של עצמים חתוכים וכד'. ובתמונה הבאה זו בכלל יכולה להיות כל מכונה...

amit1270

New member
נסה להעלות תמונות בהן רואים את כלי הרכב בשלמותו. אינני רואה סיבה להעלות תמונות של עצמים חתוכים וכד'. ובתמונה הבאה זו בכלל יכולה להיות כל מכונה...
תן לילד הזדמנות להשתפר...

DanBus43Maalit72

Active member
תמונות של אוטובוסים
אני אנסה להשיג תמונות טובות אם אני אוכל[לפעמים נהג במסוף עלול לשאול אותי "מה אתה עושה פה?" או "למה אתה מצלם?" או לאיים עלי(הנהג של מפרקית 499 ב-17/2/11 איים עלי,הפחיד אותי ,התנהג אלי באלימות ואיים עלי שאם הוא יראה אותי עוד פעם במסוף עתידים אז הוא יתקשר למשטרה רק בגלל שצילמתי לו את האוטובוס והסתובבתי במסוף).

mister K

New member
תמונות של אוטובוסים
אני אנסה להשיג תמונות טובות אם אני אוכל[לפעמים נהג במסוף עלול לשאול אותי "מה אתה עושה פה?" או "למה אתה מצלם?" או לאיים עלי(הנהג של מפרקית 499 ב-17/2/11 איים עלי,הפחיד אותי ,התנהג אלי באלימות ואיים עלי שאם הוא יראה אותי עוד פעם במסוף עתידים אז הוא יתקשר למשטרה רק בגלל שצילמתי לו את האוטובוס והסתובבתי במסוף).
פרנואידים יש בכל מקום.
בעיקרון אין בעיה מיוחדת לצלם במסופי דן. ליתר ביטחון הכי טוב לגשת לסדרן ולהגיד שאתה מצלם. חניונים זה כבר משהו אחר, שם זה שטח פרטי וצריך אישור.

DanBus43Maalit72

Active member
פרנואידים יש בכל מקום.
בעיקרון אין בעיה מיוחדת לצלם במסופי דן. ליתר ביטחון הכי טוב לגשת לסדרן ולהגיד שאתה מצלם. חניונים זה כבר משהו אחר, שם זה שטח פרטי וצריך אישור.
פרנואידים יש בכל מקום
סדרן במסוף יתעלם מהאישור אם נער בגיל שלי יבקש ממנו אישור לצלם.

DanBus43Maalit72

Active member
תמונות של אוטובוסים
טיפה יותר מידע בנושא.
לפעמים נהג במסוף עלול לשאול אותי "מה אתה עושה פה?" או "למה אתה מצלם?" או "מה אתה מצלם?" או לאיים עלי ולהפחיד אותי(הנהג של מפרקית 499 ב-17/2/11 בסביבות 19:45 איים עלי,הפחיד אותי ,התנהג אלי באלימות, העלה אותי בכח לאוטובוס שלו ואיים עלי שאם הוא יראה אותי עוד פעם במסוף עתידים אז הוא יתקשר למשטרה רק בגלל שצילמתי לו את האוטובוס והסתובבתי במסוף). אחרי המקרה עם הנהג של מפרקית 499 אני פוחד מהנהג עצמו ומלהתקרב למסוף עתידים.

טיפה יותר מידע בנושא.
לפעמים נהג במסוף עלול לשאול אותי "מה אתה עושה פה?" או "למה אתה מצלם?" או "מה אתה מצלם?" או לאיים עלי ולהפחיד אותי(הנהג של מפרקית 499 ב-17/2/11 בסביבות 19:45 איים עלי,הפחיד אותי ,התנהג אלי באלימות, העלה אותי בכח לאוטובוס שלו ואיים עלי שאם הוא יראה אותי עוד פעם במסוף עתידים אז הוא יתקשר למשטרה רק בגלל שצילמתי לו את האוטובוס והסתובבתי במסוף). אחרי המקרה עם הנהג של מפרקית 499 אני פוחד מהנהג עצמו ומלהתקרב למסוף עתידים.
כאחד שצילם הרבה פעמים אוטובוסים, אין מה לפחד
אפשר לבקש בנימוס רשות לצלם ובכל מקרה צריך לזכור שמדובר בשטח ציבורי, בו לכל אחד ניתנת הזכות לצלם. ושיזמין לך משטרה.... שנית, אני מקווה שאתה לא נעלב מהערותיי. הפורום מכיל המון רב של הודעות ותמונות, וכל תמונה נוספת רק מעמיסה, לכן אני הייתי בורר רק את התמונות הטובות ביותר ואתן מעלה לפורום. תמונות אלה כוללות כמובן רק אוטובוסים שלמים, בתמונות ברורות ובהירות (אם מדובר בלילה, אז בחשיפה ארוכה) ולא נגד השמש. תמונות אחרות, פשוט לא גורמות להנאה אצל אף אחד... עוד קודם, אגב, רצוי להימנע מתצלום של "חלקי אוטובוסים" ולהשתדל לצלם אותם שלמים ומזוויות נכונות. קבל זאת כהמלצה וכביקורת בונה

ala40

New member
ברוך הבא ! האם יש לכם במשפחה תמונות
של אוטובוסים ישנים של דן כלומר ליילנד רויאל טייגר משנות ה-60 וה-70? ברוך הבא ותהנה עימנו !!! ובאותה הזדמנות חג שמח לך ולכל בני ביתך ! נ.ב. התמונה לקוחה מארכיון הפורום ואשמח לדעת מי הצלם.
אני קיבלתי תמונות יוניטד שהיתה בבעלות קופל
ועוד היד נטויה תי תמונות כבר ראית

mister K

New member
ברוך הבא ! האם יש לכם במשפחה תמונות
של אוטובוסים ישנים של דן כלומר ליילנד רויאל טייגר משנות ה-60 וה-70? ברוך הבא ותהנה עימנו !!! ובאותה הזדמנות חג שמח לך ולכל בני ביתך ! נ.ב. התמונה לקוחה מארכיון הפורום ואשמח לדעת מי הצלם.
התמונה הזאת היא מארכיון דן.

אורי404

New member
הרשמה
לחברי הפורום שלום: אני בן 15 ואני מתעניין לעומק בנושא התחבורה הציבורית בארץ. תחביב זה הוא נדיר לגילי. כל הזמן עקבתי אחרי הפורום ובנוסף אני מתעניין מאוד לעומק בנושא אוטובוסים של "דן"(רישוי של האוטובוסים, מספר פנימי של אוטובוס, דגמים ויצרנים, מרכב, הקווים, מערכת הכריזה, לאיזה קו שייך כל אוטובוס, כניסה של אוטובוסים חדשים לשירות ועוד...) ומצלם סרטונים על אוטובוסים של דן עם מערכת כריזה. לעתים קרובות אני אוכל לשלוח תמונות בפורום(יש אוסף גדול של תמונות של אוטובוסים של דן). אני מעוניין להירשם לפורום זה.
ברוך הבא לפורום. תמשיך להנות מחופש פסח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה