הרשמה לאיגוד

ek2040

New member
הרשמה לאיגוד

נווטים רכובים יקרים! אני לא יודע עד כמה מעניין אתכם בכלל, לפרסם/לקדם את הספורט שלכם. אני לא יודע עד כמה אתם מתאמצים על מנת שיצטרפו אלינו לאיגוד הניווט עוד נווטים חדשים שיכירו גם את הניווט הרגלי דרך הניווט הרכוב. ואני לא יודע איך האירגון של תחרויות שלכם מתקיימות ללא מתן הסבר לנווטים חיצוניים. הייתי רוצה לדעת כמה מתוך הנווטים/רוכבי אופניים/אנשים שנכנסים לפורום שלכם (פה!) בכלל חברים באיגוד לספורט הניווט. ממה שסיפר לי נווט רכוב שהכרתי השבוע, אין בתחרויות שלכם בכלל קידום לספורט היחודי הזה. אז תסבירו למה זה קורה, שנווטים רכובים שאינם חברים באיגוד/מועדון אינם יודעים על היתרונות של להיות חבר באיגוד? בין השאר, המטרה מעבר לניווטים הרכובים/רגליים היא לקדם את ספורט הניווט.

IlanShacham

New member
שלום ערן, ברוך הבא לפורום ../images/Emo140.gif

היכולת שלך לשאול שאלות, לענות לעצמך ולהסיק מסקנות מרשימה... בשנה אחת נערכים 8 ניווטים רכובים בסה"כ. נווט רכוב שמשתתף בכמה תחרויות בשביל הכיף מתקשה למצוא סיבות טובות להרשם לאיגוד - מבחינת החיסכון הכספי על עלויות התחרויות הוא לא חוסך, המועדון לא מסבסד לו קניית ביגוד רכיבה ואני לא יודע איזה עוד הטבות הוא לא מקבל. אפילו ביטוח לרוכבי האופניים אין השנה. אז למה בדיוק להרשם לאיגוד? לגבי קידום הספורט - אני לא יודע לגבי אחרים (ואתה בא בהאשמות גורפות - "אתם") אבל אני ממליץ לחברים להתנסות בספורט, וכמובן שאני גם מקיים את הפורום הזה שמטרתו לקדם את הענף. אם תעיין קצת בהודעות אחורה תראה שיש כאן גם אווירה חיובית לגבי השתתפות בניווטים רגליים, אבל מה נעשה שרוב רוכבי האופניים מעדיפים לרכב על האופניים.

חברות באגוד לנווטי אופניים

השיקול הוא מחיר. לנווט אופניים שבא ל 5-6 תחרויות בשנה ולא עושה נווטים רגליים זה לא כדאי להיות חבר אגוד. יש כנראה לא מעט כאלה. אם היו יותר תחרויות בשנה המצב היה משתנה. כמו כן סיבסוד נוסף של השתתפות בתחרויות אופניים ע"י המועדונים יכול אולי לעזור.

למעלה