הרקובה לגמרי מהליכוד, ההיא מירי רק[גב] בכפיים-סיבוני

eקא זו או

Well-known member
בציוץ מבחיל וכלכך טיפוסי לה, אשה גסת רוח ואלימה -
נדמה לי אפילו זכר האלפא שצירפהּ ללהקתו עוד לפני גד"א ונקבת האלפא שהסכימה עקב בערותה של הרק[ג]ב-סיבוני לא ממש מתלהבים, אבל לך תדע - אולי זה בא מהם?, לכאורה, לכאורה.

Harrington

Well-known member
מנהל

הרקובה לגמרי מהליכוד, ההיא מירי רק[גב] בכפיים-סיבוני​

יחסית לרקוב לגמרי מהפורום, ההוא שכותב על אחרים שהם רקובים רק בגלל שהוא לא מסכים איתם, נראה לי שיש לגב' רגב פה מפיק מרגליות.

eקא זו או

Well-known member
יחסית לרקוב לגמרי מהפורום, ההוא שכותב על אחרים שהם רקובים רק בגלל שהוא לא מסכים איתם, נראה לי שיש לגב' רגב פה מפיק מרגליות.
הרינג, הלוואי, הלוואי ויכולתי להשתמש במלים יפות ולא לגדף, אבל איך אפשר למראה האשה הזו הרוקדת על הדם [אגב, ככל הנראה היא מחקה כבר את הציוץ, אבל הוא ישאר כאן], ולא פעם אחת, ממש משתעשעת בדמם של תינוקות חסרי ישע, ועוד לא הזכרנו את הפה המטונף שקרא למהגרי עבודה "סרטן" או לעד לאלקין ה"שוויש", או לזו המפרישה חלה, חוזרת לארץ אחרי שבת, מתאמצת לא להתפס. נתנה לבת שלה לנסוע במכונית השרד שאתה ואני משלמים עליה, והבת עוד ממש התנהגה למופת. נמה זה?? והאבא שנחלץ מעין הסערה בזכותה למרות שיש הוכחות שהוא... עזוב, מינויי מקורבים בכל משרד שהיא נמצאת.. תמצית הסחי, הרקבון של פוליטיקאי, ואתה מתלונן על המילה רקובה? מעניין איך סרחון הרק[ג]ב לא מגיע לאפיך מהר מזה של תגובתי.
אם זה לא רקבון אישי-מוסרי אז מהו כן?!

איציק5111

Well-known member
בציוץ מבחיל וכלכך טיפוסי לה, אשה גסת רוח ואלימה -
נדמה לי אפילו זכר האלפא שצירפהּ ללהקתו עוד לפני גד"א ונקבת האלפא שהסכימה עקב בערותה של הרק[ג]ב-סיבוני לא ממש מתלהבים, אבל לך תדע - אולי זה בא מהם?, לכאורה, לכאורה.
אם היו קוראים לה מירי רוזין או מירי זנדברג לא היית מגדף אותה

Permafrost

Well-known member
איך שרת התחבורה, מרב מיכאלי, קשורה לאסון זה?!
האם זה קשור לחובת התקנת מיכשור מונע-שכחת-ילדים-ברכב?
החובה תאכף החל ממרץ 2022 על רכב פרטי בו מוסע ילד בן 4 או פחות...

איציק5111

Well-known member
איך שרת התחבורה, מרב מיכאלי, קשורה לאסון זה?!
האם זה קשור לחובת התקנת מיכשור מונע-שכחת-ילדים-ברכב?
החובה תאכף החל ממרץ 2022 על רכב פרטי בו מוסע ילד בן 4 או פחות...
כן, אני חושב שמיכאלי ביטלה את החובה הזאת

איציק5111

Well-known member
דחתה לא ביטלה, בין היתר כי נראה שהחברה שזכתה לא ביושר או היתה מקורבת למוקדי הכוח.
היתה מקורבת למוקדי כוח? לזה אני מאמין, אני גם מאמין שמיכאלי תעביר לחברה שקרובה אליה,בניגוד אליך אני לא שופט אותם לפי עדות.

אני לא מאמין לרגב ולא מאמין למיכאלי.

וזה לא משנה איזה עדה אתם,אתה סופג שטיפות מוח ללא הפסקה נגד רגב אז גם כמיזרחי אתה יכול ללכלך עליה

dory30

Well-known member

הרקובה לגמרי מהליכוד, ההיא מירי רק[גב] בכפיים-סיבוני​

החלאה הזאת האשימה את גנץ שבגלל שהוא אמר כרמטכ"ל לקראת סוף צוק איתן "אפשר לצאת ולקטוף כלניות", הילד דניאל טרטמן נהרג מקסאם. כלומר, גנץ שיגר את הטיל. מפגרת כמוה כבר מזמן לא שמעתי, בפוליטיקה ומחוצה לה.

סתוונית333

Well-known member
תסלחו לי כולכם ,

איך הורה שוכח את הילד שלו במכונית?

רק מטומטם שלא ראוי להיות הורה !

איציק5111

Well-known member
תסלחו לי כולכם ,

גם אני לא מבין איך אפשר לשכוח אז אין לי ממש דיעה בנושא. ובטח אפשר למצוא המון טיעונים בעד ונגד.

מצד שני אולי אלה אנשים משכבות חלשות שהמדינה הזאת קורעת אותם לגזרים והם כ"כ טרודים וחיים חיי הישרדות והמוח שלהם לא מתפקד ? או אולי אנשים במשבר קשה? לא יודע מה להגיד,לי זה בחיים לא קרה

Harrington

Well-known member
מנהל
תסלחו לי כולכם ,

הבעיה שהסטטיסטיקה מלמדת שזה קורה בכל שכבות האוכלוסיה, לכל סוגי ההורים. אז השאלה אם הם ראויים להיות הורים אם לאו היא שאלה מרתקת, אבל חסרת כל חשיבות לדיון. עובדתית אין ולא צפויות הגבלות על הורות וכל אדם יכול להיות הורה ברגע שמתחשק לו. כעת איך פותרים את הבעיה של המקרים האלו.

איציק5111

Well-known member
הבעיה שהסטטיסטיקה מלמדת שזה קורה בכל שכבות האוכלוסיה, לכל סוגי ההורים. אז השאלה אם הם ראויים להיות הורים אם לאו היא שאלה מרתקת, אבל חסרת כל חשיבות לדיון. עובדתית אין ולא צפויות הגבלות על הורות וכל אדם יכול להיות הורה ברגע שמתחשק לו. כעת איך פותרים את הבעיה של המקרים האלו.
בגלל זה הוספתי שאולי אנשים במשבר טרודים בהליכי גירושים או בכל מיני,קשה לי לשפוט כי לא קרה לי כזהדבר ואני לא מבין איך אפשר לשכוח....

אנשים במשבר יכולים להיות בכל שכבה

Harrington

Well-known member
מנהל
בגלל זה הוספתי שאולי אנשים במשבר טרודים בהליכי גירושים או בכל מיני,קשה לי לשפוט כי לא קרה לי כזהדבר ואני לא מבין איך אפשר לשכוח....

אנשים במשבר יכולים להיות בכל שכבה
כלל לא בטוח שמדובר באנשים במשבר. גם אם זה יהיה נכון במקרה הזה, אין כל ראיה שזה היה נכון בשלל המקרים הקודמים שהתרחשו. זאת בדיוק הנקודה. הסטטיסטיקה מלמדת שזה באמת יכול לקרות לכל אחד, בכל מצב, בכל רמת השכלה, מכל עדה, בכל קהילה, מה שתרצה.

אז כמו סתוונית וכמו רבים אחרים אני מניח, גם אני לא מבין איך זה יכול בכלל לקרות. אבל אי-הבנתי זו לא צריכה לגרום לעצימת עיניים בפני המציאות. המציאות היא, לצער כולנו, שזה קורה וכאמור שזה יכול לקרות לכל אחד. כעת עם המציאות הזאת (קרי עם העובדות) צריך לצאת ולהילחם נגד זה. סתם לשבת ולצעוק 'זה לא יכול לקרות' כאשר המציאות מלמדת את ההיפך המוחלט, לא רואה מה התועלת בזה זולת הוצאת קיטור.

in bal1

Well-known member
לפני כמה שנים עבדתי בתינוקיה ואחת המטפלות הקבועות תמיד היתה מתקשרת עם אחד התינוקות לא הגיע.שאלתי אותה למה את מתקשרת?
ענתה: כי אולי שכחו תינוק באוטו.
אז זה לא פתרון שמטפלת כל פעם תתקשר.לדעתי מכשיר שמתריע זה הפתרון הכי טוב.

למעלה