הרקדנית

הרקדנית ../images/Emo23.gif

היא היתה האשה של כל המסיבות בעיר.. יפיפיה מדהימה... גוף פצצה עיניים ירוקות מדהימות... כשהיא היתה רוקדת הבמה היתה היתה מתביישת מהעוצמה שלה.. כולם היו מביטים בה ... מלחשים אם כך היא רוקדת על הבמה.. ודאי במיטה היא יודעת היטב את המלאכה.. איך היא היתה מניעה את ישבנה.. ברכות בעדינות... שיערה מפזרת ברכות... מחייכת אליך היית מרגיש שאתה לא מסוגל להביט על אף אחת אחרת... אך כולם ידעו שאינה נותנת... תמיה היתה מגיעה עם חברתה הטובה שולה... הן היו יושבות ליד הבאר.. מביטות על הגברים הנוטפי ריר.. ומחייכות... שולה היתה בחורה פשוטה עדינה... נחבאת אל הכלים רגישה.. אך יום אחד בעוד חברתה רוקדת על הבמה.. משגעת את כל הגברים בלי בושה.. ניגש אליה גבר לחש על לחייה.. חברתך מדהימה מקסימה.. היא רקדנית מעולה... איך שהיא מנענעת את ישבנה.. אבל את ניראית לי מתוקה... לא רוצה זוהר לא רוצה הילה .. האם תהיי לי לאשה... היא חייכה ואחרי שנה הם נישאו בחתונה צנועה... לא היו בה מליון אנשים... אך האהבה בנתה לה ביתה עם אלפי שושנים.... ואז יום אחד זה קרה... נטלי התקשרה ואמרה לה.. בואי אל הבר מתה לרקוד... עוד ריקוד אחד... לא בא לי להיות בבית לבד... הן יצאו להן שתיים.. אל הבר הסמוך... ונטלי רקדה בטירוף... אחרי שתיי משקאות... של וודקה .. ומעט גם ג´ין.. היא בצעה שם ריקוד מדהים להפליא... בגדה הצמוד ... בצבע נמר.. הטריף את הגבר.. שישב שם בודד.. הוא לחש לעברה... אפשר להתחיל עם העלמה.. היא אמרה לו תשמע חבר.. אפשר להתחיל אך לא יותר... הוא חייך במשובה.. ואמר לה מבטיח להיות ילד מקסים ונפלא... היא הביטה בפניו... הציצה אל זרועותיו... וחייכה אליו את אותו חיוך מפורסם.. הממיס כל אדם... ואז הוא ליטף את ברכה.. חיבק את מותנה... גישש אחר שפתה... ואגב תפס את ישבנה ... בעודם כמעט מתעלסים על הבמה... הוא אמר לה בואי אליי מתוקה... נכנסו הם אל מכוניתו ונסעו משם... אל בית מלון זול .. לא רחוק... ולא קרוב... היא לחשה לו מתפנקת.. אבל אני לא נותנת.. הוא חייך ולחש לה... אפשר עוד נשיקה.. והחדיר את לשונו אל לשונה... אחרי שהניח את ידו על שדה.. וינק מעט גם את פטמתה... הם מצאו את עצמם מתעלסים ללא בושה... היא לא זכרה כמה זמן הם עוד ישבו מתרווחים.. אחרי ליל אהבים סוער אי שם בין הסדינים... במלון זול ... לא רחוק לא קרוב... ואז הוא נפרד אמר לה ... אשוב ... אחרי שלושה חודשים.. אולי קצת פחות... היא ישבה עם חברתה הטובה.. בדירה קטנה אי שם בסוף השדרה... ולחשה לה... כשדמעה יורדת מעינה... אני בהיריון ... אוי לבושה.. איך ארקוד עכשיו על במה... והגבר ההוא ... מי יודע היכן הוא... נעלם מהעין... ואני עם כרסי בין שיניים... חברתה לחשה לה האם תרצי לעשות הפלה.. או אולי זה הפתרון לצרה הנוראה... תוכלי להמשיך לפזז ולרקוד עוד ועוד.. ואז היא ענתה פוחדת נורא... רוצה אני לשמור על פרי האהבה.. הפרי שנולד אי שם על במה... במלון קטן לא רחוק לא קרוב... ואחרי תשעה ירחים.. בחדר אפל בבית חולים ... הוא נולד במשקל 3 קילוגרם.. ילד יפה עיניים .. שיער שחור כמו נץ השמיים... חייכה היא אליו.. מוחה דמעה... וקראה לו פרי הבמה ... פרי אהבה... אוהב אותך גם אביך אינו בסביבה... וחיבקה אותו צמוד אל חזה... ומאז מספרים... שמעולם לא רקדה... מעולם לא נראתה בשום בר בסביבה... והגבר נעלם ... איש לא ידע ואיש לא שמע...

ילד הריקוד..

מתוך ריקוד הוא נולד בבטנה המשיך הוא את הריקוד.. מקץ 9 ירחי לידה יצא הוא אל העולם בריקוד איטי ומיגע ילד נאהב... ילד הריקוד.... הוא ימשיך לרקוד אל החיים שהיא אותו תלווה לעולמים

והריקוד יהיה בדמו.. ../images/Emo23.gif

כפי שהיה בדמה.. כפי שרק היא ידעה את סוד הריקוד הנפלא.. סוד המנגינה ישנה עתיקה.. עצובה... סוד הריקוד על במה... הוא ירקוד את הריקוד שלה.. שנדם.. שהלך.. ואולי יום אחד.. ירקדו הם כך שניים.. אמא ובן.. את אותו ריקוד ישן נושן.. את ריקוד הבמה.. המפורסם... תודה טאי שאהבת ומי שאהב את הסיפור שנולד מתוך חלום... ויצרתי לו חיים מהר מהר ..אפילו לא שתיתי קפה.. רק היה חשוב לי להביא אותו לפה אליכם..עם כל אהבתי...

עדי 22

New member
נו...

נוצר מתוך חלום וכזה סיפור מקסים... רק את שועלת רק לך הכוח ליצור כאילו דברים יפים מתוך חלום וכל דבר הנוצר ממך הוא חלום בפני עצמו חלום שהייתי רוצה לחלום אוהבת אותך ואת כל מה שאת כותבת ממני עדידוששש

תודה עדי כמה אור את נותנת לי ../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gif

וכמה כח שואבת ממך ילדה מקסימה ויקרה שלי...אהבתך את כתביי ...והרצון לסופים טובים עומדים מולי כל הזמן...ובהשראתך עושה תמיד רק סוף טוב..לפחות משתדלת....אוהבת כל כך פשוט אוהבתתתתת

kk11

New member
שושה מרגש עד דמעותתתתתתת

רק הסוף העצוב מזכיר שבחיים לא הכל ורוד יש גם עצב הנלוה לצחוק וביחד הם יחיו לעד כי שניהם משלימים לאחד.

תודהההההה נשמתי האהובה ../images/Emo23.gif

כן החיים שחור לבן...לא תמיד יש סוף טוב....אבל העיקר שפעם יהיה לה טוב לילדה הזו..שבאה מהחלום שלי... העיקר שהענקתי לה חיים....לאותה רקדנית מי יודע מיהי...

למעלה