הרצל...

dark spy

New member
הרצל...

היי, אחרי שכלי זבל עשו חרא של סטאפים לגיטרה שלי החלטתי שאני יותר לא הולך לחנויות כדי לעשות סטאפ אלא רק למי שמומחה בזה... אוד לכם אם תמליצו לי על מישהו כזה בחיפה (אבל רק אנשים שיודעים מה הם עושים) ו/או תגידו לי איפה הרצל נמצא (שמעתי עליו הרבה דברים טובים בפורום הזה) וכמה עולה סטאפ ממוצא (בעיקרון אני צריך רק לסדר את הגשר אבל אני מניח שזה מצריך גם סידור הטראס רוד כדי לשמור על האקשן...) יום טוב ותודה שיאל

Sharik Aron

New member
יש מישהו שעושה סטאפים

בנתניה בכלי זמר יש מישהו שמתמחה. אני לא יודע כמה הוא לוקח. ידידה שלי עשתה שם סטאפ לאקוסטית אבל היא אמרה לי שזה המון כסף, אבל הבן אדם סידר לה את הגיטרה כמו שצריך. לגבי חיפה אין לי מושג

Supra Man

New member
אבל הוא כתב

שהוא לא מתקרב יותר לחנויות עם סטאפים ובמיוחד לא לכלי זמר...אז למה להמליץ עליהם? אני אישית עשיתי בחלילית בחיפה, ששמעתי עליהם הרבה דברים טובים. והסטאפ יצא בסדר גמור, אין לי טענות. הם יודעים לעשות את העבודה. בקשר לחנויות פרטיות שעושות את זה, אין לי מושג, חפש בדפי זהב

dark spy

New member
טוב... אז אני מניח ש...

לא שמעתי דברים רעים על חלילית בקטע הזה ושמעתי כמה אנשים שאומרים שהם בסדר אז... אני חושב שאני אלך אליהם (בכל מקרה נאי רוצה ללכת לראות כמה הם מציעים לי על הקלאסית שלי) תודה!

Sky Player

New member
כן בגראנד קניון

שי שמה חנות בשם ניו סאונד. אני חושב שזה בקומה השלישית. הם מצויינים בזה. אם אתה רוצה אני יכול להביא לך טלפון...

למעלה