הרפס או פטריה?? דחוף דחוף

הרפס או פטריה?? דחוף דחוף ../images/Emo53.gif

כ"כ מתסכל דווקא עכשיו בחגים וסופ"ש... ולכן אני פונה לכאן... אני צריכה תיאור כמה שיותר מדויק איך נראה הרפס ואיך פטריה... אפילו למסר אישי... תודה

הרפס הוא וירוס היוצר שלפוחיות דומות

לכויה והוא מאוד כואב בדרך כלל. פטריה בדרך כלל לא רואים כי היא נמצאת בתוך הנרתיק אבל את ההפרשות שלה מרגישים מריחים והן עלולות לגרד.

אני לא חושבת שיש שלפוחיות

אבל כל האיזור מאוד כואב ומגרד מבחוץ ומבפנים ויש הרבה הפרשות וריח. פטריה יכולה לגרום לכאבים כאלה? כואב לי ללכת אפילו...

חופ שיה

New member
מה הכוונה כואב ?

זה כואב כמו מכה או שזה בעצם רק שורף ויש הרגשה לא נינוחה? שאלתי שאלות כדי לנסות להבהיר שלא ניתן לאבחן כאלו דברים משאלות וירטואליות , גשי לגיניקולוג , אין זה המקום לניחושים.

כבר עברו יומיים מאז שפנית

רוצי לרופא ומיד תתחילי בטיפול, בינתיים את יכולה להחדיר יוגורט טבעי או לעשות אמבטית מי קלי, או לשטוף עם כף חומץ מהולה בכוס מים להקלה רגעית

תודה על התשובות...

אפילו כשכתבתי את ההודעה הייתי אחרי 3 רופאים כבר... הם לא ממש יכלו לתת אבחנה מדויקת בגלל החגים, אין בדיקות דם ולא משטח וכל זה.. בכל אופן כנראה שזאת היתה בכל זאת פטריה ורק עכשיו היא ממש נעלמה, אחרי כדור ונרות... לא נעים בכלל, לא מאחלת לאף אחת :) תודה על התגובות שיהיה לכולם חג סוכות שמח ותשמרו על עצמכם!

למעלה