הרעת תנאים בעקבות החלפת חברת תחבורה- האם חוקי?

מצב
הנושא נעול.

Feanor75

New member

בצפון חברת "אגד" הוחלפה בחברת "נתיב אקספרס". קו 982 מצפת לירושלים שבשירות אגד היה עוצר ביישוב שבו אני גר, עכשיו כבר לא עוצר פה, צריך עכשיו לקחת אוטובוס נוסף עד לתחנה ביישוב הבא אם רוצים לעלות על 982.
האם זה חוקי?
פניתי ל"נתיב אקספרס" כבר פעמיים, כצפוי הם לא חזרו אליי. הפקיד רק הפנה אותי למשרד התחבורה. נכנסתי לאתר הרשמי של משרד התחבורה והופתעתי לראות שאין שום טלפון לפניות הציבור. מי שיש ברשותו מחשב לרגע חושב שהוא בר-מזל כשהוא מוצא טופס מקוון לפניות הציבור (ומה אם מי שלא משתמש במחשב?), אבל אח"כ הוא מגלה שהוא סתם בזבז אנרגיה בניסוח הפניה שלו, כי עובר חודש ואין כל תגובה לפניה. יכול להיות שהיא הגיעה לאיזה פקיד שצחק לעצמו על זה שאנשים מילאו את הטופס וחשבו שבאמת יטפלו בבעיה שלהם...במדינת ישראל 2014....
ככה משרד התחבורה בישראל נראה

כנראה חלק מהרפורמה בקווי הצפון

בצפון חברת "אגד" הוחלפה בחברת "נתיב אקספרס". קו 982 מצפת לירושלים שבשירות אגד היה עוצר ביישוב שבו אני גר, עכשיו כבר לא עוצר פה, צריך עכשיו לקחת אוטובוס נוסף עד לתחנה ביישוב הבא אם רוצים לעלות על 982.
האם זה חוקי?
פניתי ל"נתיב אקספרס" כבר פעמיים, כצפוי הם לא חזרו אליי. הפקיד רק הפנה אותי למשרד התחבורה. נכנסתי לאתר הרשמי של משרד התחבורה והופתעתי לראות שאין שום טלפון לפניות הציבור. מי שיש ברשותו מחשב לרגע חושב שהוא בר-מזל כשהוא מוצא טופס מקוון לפניות הציבור (ומה אם מי שלא משתמש במחשב?), אבל אח"כ הוא מגלה שהוא סתם בזבז אנרגיה בניסוח הפניה שלו, כי עובר חודש ואין כל תגובה לפניה. יכול להיות שהיא הגיעה לאיזה פקיד שצחק לעצמו על זה שאנשים מילאו את הטופס וחשבו שבאמת יטפלו בבעיה שלהם...במדינת ישראל 2014....
לפני כשלושה חודשים בוצעה רפורמה בצפון, והונהגה שיטת מעברים.
אין סיבה שקו מצפת לירושלים יכנס לכל ישוב בדרך.
ההגיון אומר לקחת אוטובוס לצומת מרכזית/תחנה מרכזית באיזור, ומשם ממשיכים באוטובוס היותר מהיר.
&nbsp
&nbsp

הרפורמה היתה בקווי ת"א-טבריה, ת"א-ק"ש

ההגיון אומר לקחת אוטובוס לצומת מרכזית/תחנה מרכזית באיזור, ומשם ממשיכים באוטובוס היותר מהיר.
&nbsp
&nbsp
הרפורמה היתה בקווי ת"א-טבריה, ת"א-ק"ש
ות"א-עפולה. הקו הזה לא קשור לרפורמה בקווי הצפון.

עד כמה שזכור לי היא כללה הוצאת קווים מאגד

וגם הקווים לירושלים. אבל בכל מקרה היא היתה
במסגרת קווי אגד בלבד.
ופיצולים.
בלי לדעת על איזה ישוב מדובר, לא נוכל לדעת איך הרפורמה השפיעה עליו

קו 982 לא נכנס לתחנה המרכזית בעפולה ואין לו כרטיס המשך

ופיצולים.
בלי לדעת על איזה ישוב מדובר, לא נוכל לדעת איך הרפורמה השפיעה עליו
קו 982 לא נכנס לתחנה המרכזית בעפולה ואין לו כרטיס המשך
הוא לא חלק מרפורמת קווי הצפון של אגד אלא נכלל במכרז הגליל שבמסגרתו עברו קווי צפת-בני ברק וצפת-ירושלים מאגד לנתיב אקספרס.
אמנם שני הדברים הללו קרו באפריל השנה במקביל, אבל לא מדובר באותה רפורמה.

Feanor75

New member
לא מדובר על כניסה לישוב, רק תחנה בכביש הראשי

&nbsp
&nbsp
לא מדובר על כניסה לישוב, רק תחנה בכביש הראשי
אני בכלל לא רוצה שאוטובוסים יכנסו לכפר.
אין שום היגיון שהוא לא יעצור בתחנה של הכפר על הכביש הראשי (866). אם איש לא יורד או עולה בתחנה אז הנסיעה לא עוכבה בכלל, וכשכבר יש מישהו אז האוטובוס מתעכב כדקה או שתיים לצורך עצירה וזה חוסך לבנאדם אוטובוס נוסף לתחנה הבאה של אותו קו, שאין שום הצדקה לכך, אנשים פשוט מפסיקים להתשתמש בקו הזה.

londonisrael

New member
באיזה ישוב אתה גר?

האם זה חוקי?
באיזה ישוב אתה גר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה