הרעלן והמסרטן "גרפן אוקסיד" לא רק בחיסון ומסכות, גם בטמפונים

עכשו נותר רק להוכיח שני דברים קטנים:
יש מיגרציה של הגרפן מהטמפון.
יש ספיגה של גרפן דרך רירית הלדן.
ג'ו, מה דעתך לא לכתוב על דברים שאין לך מושג קלוש בהם?
כל החומרים שיש בטמפון מגיעים לגוף ואין שום קשר בין הגרפן לספיגה כי זה לא תפקידו.
מהסיבה הזאת, עכשיו יש טרנד חדש של שיטת הקשב למחזור כמו שיש לתינוקות לעשיית צרכים במקום חיתולים.

ומה דעתך לעשות אותו דבר?
אני שאלתי שאלות.
את מספיקה אווילה לטעון שאני לא יכול לשאול שאלות בגלל שאינני מבין בזה.
אתה שאלת שאלות של טרול, אתה לא באמת רוצה להבין, ספק אם יש לך יכולת אינטליגנטית להבנה של הדברים.
מה גם, שלא ניתן ללמוד את זה על רגל אחת מה שלומדים באוניברסיטה, בטח לא אחד כמוך שמהווה הבדיחה הגדולה האמתית של הפורום.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה שאלת שאלות של טרול, אתה לא באמת רוצה להבין, ספק אם יש לך יכולת אינטליגנטית להבנה של הדברים.
מה גם, שלא ניתן ללמוד את זה על רגל אחת מה שלומדים באוניברסיטה, בטח לא אחד כמוך שמהווה הבדיחה הגדולה האמתית של הפורום.
אני שאלתי שאלות ענייניות. את מוכיחה שא שייכת למועדון של הדבילים שחושבים עצמם "מבינים" יותר מאשר המערכת המדעית שמשרתת את האנושות.
ועל הנסיון החצוף והפתטי שלך להתנשא, לא נותר לי אלא להתגלגל מצחוק. אולי התקשית בהבנת המילה מיגרציה?

אני שאלתי שאלות ענייניות. את מוכיחה שא שייכת למועדון של הדבילים שחושבים עצמם "מבינים" יותר מאשר המערכת המדעית שמשרתת את האנושות.
ועל הנסיון החצוף והפתטי שלך להתנשא, לא נותר לי אלא להתגלגל מצחוק. אולי התקשית בהבנת המילה מיגרציה?
שאלת שאלות ענייניות בהתאם לרמתך, כולי הכלה אליך, אתה לא אשם שנולדת ככה.
עכשיו, שתה שוקו, צחצח שיניים ולך לישון.

למעלה