הרעה בתנאי עבודה

מצב
הנושא נעול.

karpadonet

New member
הרעה בתנאי עבודה

הרעה בתנאי עבודה
שלום, אני מעתיקה לכאן הודעה של ידיד טוב שלי, שנכתבה במקום אחר. אם מישהו יוכל לייעץ לו מה לעשות, אני אודה לו מאוד. אולי מישהו מכם מכיר עורך דין שמתעסק בזכויות העובדים? החברה שאני עובד בה רוצה להוריד לי שעות עבודה כי אני תובע אותם בגלל שהם לא משלמים חופש והבראה במשך שנים. אני מבין שמה שהם רוצים לעשות הוא הרעת תנאים, שהוא דבר אסור. אודה מאוד על כל תשובה.

פניות לעורכי דין אבקש לעשות רק במסר

הרעה בתנאי עבודה
שלום, אני מעתיקה לכאן הודעה של ידיד טוב שלי, שנכתבה במקום אחר. אם מישהו יוכל לייעץ לו מה לעשות, אני אודה לו מאוד. אולי מישהו מכם מכיר עורך דין שמתעסק בזכויות העובדים? החברה שאני עובד בה רוצה להוריד לי שעות עבודה כי אני תובע אותם בגלל שהם לא משלמים חופש והבראה במשך שנים. אני מבין שמה שהם רוצים לעשות הוא הרעת תנאים, שהוא דבר אסור. אודה מאוד על כל תשובה.
פניות לעורכי דין אבקש לעשות רק במסר
בפני הידיד שלך עומדות מספר אופציות: 1. להתפטר בדין מפוטר ולדרוש פיצויי פיטורים בגלל הרעת תנאים. 2. פניה לבית הדין בבקשה לצו מניעה. בקשה כזו היא קצת יותר מסובכת מתביעה רגילה ובדרך כלל אני ממליצה לעשות זאת באמצעות עו"ד. ככלל, בבקשה לצו המניעה יוכל הידיד שלך לבקש מבית הדין שימנע את קיצוץ שעות עבודתו. הוא יצטרך להסביר ולפרט את הסיבות לבקשה. אם העניין שלו בעניין דמי ההבראה והחופשה עדין נדון בבית הדין, הוא יוכל לבקש לצרף את הבקשה לצו מניעה זמני לתיק התביעה. בית הדין יפסוק בעניין הצו הזמני ואם יחליט כי הוא זכאי לצו, אזי הצו הזמני יחול כל עוד התביעה נדונה בבית הדין ואסור יהיה למעסיק לקצץ לו את השעות. עם תום ההתידנות בבית הדין יצטרך בית הדין להחליט האם להפוך את הצו לקבוע או לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה