הרסתי ת'אוטו המפקד

../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif מה זה?!../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

איך יכול להיות???!!!! תקפו אותי 6 כלליות פיצחו לי ת'תחת וכשאני בא לתקוף חזרה אחרי אולי שעתיים כתוב לי שהמדינה בחופשה !!!! מה זה???!!! ערן מספיק אם המחדלים האלה!!!! אם אתה לא יודע להפעיל את המשחק תעביר למישהו שיודע. אנשים פה משקיעים זמן יקר במשחק וכל פעם קורית פאלטה אחרת.

אני קונה מחשב חדש ואת הישן אני נותן

לאחותי ואני מקבל את החדש :) עכשיו אני יכול להיכנס אם המשתמש שלי למחשב החדש? יהיה לי מודם רשת משותפת!!

d dadon

New member
ערן!

המשחק לא פועל לי למה????? כבר יום שלישי ברציפות שאני מנסה להכנס אני מקליד קוד משתמש וסיסמא... וזה מראה לי את המשפט "נא להמתין בסבלנות" ככה ולא זז לי לא נכנס למשחק ככה נשאר כל עוד הדף פועל...ואני לא מצליח להיכנס למשחק אתה יכול לסדר איזה משהו או לא יודע לבדוק את זה לפחות? תודה....

noobster

New member
כן, כול עוד אחותך לא נכנסת למדינה

אחרת ואז כבר צריך אישור מערן

Flashylighty

New member
הסבר

למפקד צבאות זה לא משנה מאיזה מחשב אתה נכנס למשתמש שלך, כל המידע נמצא באינטרנט ושום דבר לא קשור למחשב שלך, אתה יכול ללכת לדודים רחוקים שלך בארה"ב ולהיכנס גם משמה למדינה שלך (רק לוודאות שלהם אין חשבון במשחק)

koolk

New member
זה לא הגיוני

מדינה שהיה חדשות אצלה ב24 שעות האחרונות לא יכולה לצאת לחופשה אולי זה בגלל השינוי שערן עשה

meetAmeet

New member
איך אפשר לאהוב...

כאשר אחד מכול חמישה שחקנים רוצה לשלוח לך מייל, כשיש 50 אלף שחקנים.

bobiland

New member
אתה צודק,לפי דעתי צריך לצ'פר אותך!

לאח שלי קרה לפני כמה ימים מצב דומה, הוא היה בחופשה, וכשהוא חזר רשום לו בחדשות יותר מ-5 דפי התקפה ש-3 מדינות עשו עליו! אבל ערן לא עשה כלום...לא הקשיב לו בכלל! אז אח שלי פתח מדינה חדשה, עכשיו הוא צריך להתחל הכול מחדש! זה ממש לא פייר! לפי דעתי צריך לצ'פר גם אותו וגם אותך! ערן אתה חייב לעשות משהו עם זה......

eyal1990

New member
איך אתה מעז בכלל?

להגיד שערן יעביר את המשחק למישהו אחר? זה המשחק שהוא יצר.. ומביא לך אותו בלי שתשלם לו שקל. אם לא יאה לך להשתתף בחלק מהמשחק הזה (שלפעמים כן, יש באגים) אז אני בטוח שלא יותר מדי אנשים פה יזילו דימעה.. בעיקר אחרי שאתה מדבר ככה.. לא משנה כמה הרסו לך, תירגע, תספור עד עשר ותחשוב על מה שאתה אומר

למעלה