הרסו את מוישה
ניק,הנבלות.

orenoren2

New member
הופעה של נורוק בפטיפון

ההופעה הקרובה של נורוק מוצ"ש 25.10 בשעה 22:00 במועדון הפטיפון (יצחק שדה 32 ת"א) כניסה: 30 ש"ח ההופעה ביחד עם להקת השגחה פרטית אמיר גבריאל - שירה וגיטרה תמיר ארז - גיטרה מובילה זאק בן מיכאל - תופים אורן ברגמן - באס www.noroc.cjb.net

הצילו את אופרת הרוק"מאמי" עכשיו!!!

לחובבי התרבות והאיכות המקסימים השלום והברכה,אנחנו פונים אליכם בתור אוהבי מוסיקה בכלל ואוהבי ה+הוד+ם בפרט, לעזור לנו להציל הצגה חשובה. לפני כשנה הועלתה על בימות הארץ אופרת הרוק "מאמי" בכיכובה של אורית תיתי שחף סולנית היהודים ובצוות הצגה מדהים הכולל את : ערן צור (אמן מוביל) , אריה מוסקונה(שחקן וזמר), איגי דיין (מתופף משינה) יניב דדון(גיטריסט דנה ברגר) והראל חסון (סולן הכוכב הלבן) אופרת הרוק מאמי היא אופרת רוק מצוינת ביקורתית ומצחיקה שבועטת לממסד ולמוסכמות בדיוק במקום שצריך כדי להתעורר ולזכור בעצם כמה שהמלחמה אינה פתרון . . . " מחשבותנו היפות הפכו למלחמות... ובמלחמות סופן..." (כל הנחלים מתוך מאמי) אופרת הרוק הוצגה כשנה תמימה לבתי ספר וקהל רחב ונחלה הצלחה רבה לצערי הרב משיקולים שונים החליטה הבימה להחזיר את מאמי לעוד שתי הצגות בלבד :( לפני הורדתה הסופית מעל בימות התאטרון ברחבי הארץ. יתכן והמוסיקה הרוקית והמלל החריף אינם מתאימים לכל העולם, אבל אנחנו מאמינים שחשוב שהמסר יעבור ושההצגה תמשיך לרוץ כדי שנוכל ליהנות מאורית שחף בעוד הזדמנות ובמקביל לקבל איזה מסר בדרך http://www.hayehudimfans.web1000.com/mami.jpg גם אתם יכולים לעזור לנו להציל את מאמי מהסכין המונפת של הבימה: 1. כתבו מיילים של תמיכה במאמי, או לחילופין של בקשות להשאיר את מאמי לכתובת הבאה [email protected] אנחנו מבטיחים להדפיס את כל המיילים ולשלוח אותם אחד אחד לבימה, בהנחה שלא תשלחו משהו קצר מידי של מילה  2. התקשרו למשרדי הבימה והביעו את מחאתכם הנמרצת בעניין הורדת ה"מאמי" לטלפון הבא: 03-5266666 3. דברו עם רכזי התרבות שלכם בבתי הספר, השפיעו עליהם לבחור את מאמי כהצגה שהם יבחרו כשעת תרבות של ב"ס, עדיף לכם לבוא להצגה שאתם מכירים בה את האומנים, מאשר לסמוך על הטעם של הרכזים שלכם, המליצו לרכזים על "מאמי" !!!! אז אפשר לסמוך עליכם?!  ( למכתבי תמיכה שאלות וכו')[email protected]  המון המון טוב ושנה טובה ומגניבה צוות עניים

צ א ל ה

New member
../images/Emo32.gif

היום היום היום מלחמה בין המוזיקה המזרחית למוזיקה הישראלית ברדיו WFM היום בין 22:00-24:00 רועי אסף ואנוכי נכנס לאולפן WFM לשעתיים של מלחמה בין עולם המוזיקה המזרחית לעולם המוזיקה ה "mainstreem" של המוזיקה הישראלית . מי יחליט מה ינצח? אתם!!!!! נעשה סקר בצאט שלנו ולפי הרוב שיהיה בצאט נחליט לקראת סוף התוכנית מי המנצח!!! למנצח אפילו יש פרס! אז שווה להכנס!!!! כנסו לצאט, כנסו לרדיו ויהיו לנו שעתיים של סבבה!!!! www.WFM.co.il אם אתם לא מצליחים להכנס לצאט דרך האתר, כנסו דרך הצאט של תפוז ואז ישירות לחדר של WFM יהיה באמת כיף!!! :) מקווה לראותכם

assafeldman

New member
יום שני 20/10 להקת איאם בג'ה-פאן

רגאיי ודאנס הול מקורי בעברית! פתיחת דלתות ב 21:30... WWW.IYAM.CO.IL

roieshiloah

New member
דני שושן - מלך אבוד

מי לא מכיר את השם "דני שושן". זמר ויוצר שמזוהה עם להקות כגון "הנסיכים", "האריות" וכמובן "הצ'רצ'ילים שהיוו מודל והשראה להרבה הרכבים ומוזיקאים של אז. סוף סוף, לאחר תקופה ארוכה בה הופיע עם להקת "שליחי הבלוז", חוזר דני עם דיסק חדש. בימים אלה יוצא סינגל ראשון לרדיו - "מלך אבוד" שמלווה בקליפ בערוץ 24. בימים הקרובים ניתן לשמוע את השיר ולצפות בקליפ באתר - http://www.dannyshoshan.com תהנו. רועי שילוח

Vdrums

New member
כמו כל מופע טוב או רע ככל שיהיה

הוא יורד מהבמה. זה לא דבר חדש.

צ א ל ה

New member
זכותכם לא לאהוב... אבל......

זה לא שתיהיה פה מלחמה של ממש... אנחנו עושים את זה בצורה הומוריסטית וכיפית וזה לא שיש בכלל מה להשוות וזה לא שמזרחי כמובן זה לא ישראלי..... אני אישית מקווה שתגיעו בכל זאת לשמוע... אבל UP 2 U!!

תומר מתוק ../images/Emo13.gif

אם הייתי מוכנה לקבל את המציאות בשלוות הנפש שלך ללא ספק הייתי בנאדם הרבה יותר רגוע, אבל אני תזזית האמנות המוסיקה היצירה על מנעדיה בנפשי הם ולכן אני וחבר מרעיי יצאנו למאבק עיקש בעד ה"מאמי" נון שחדשות לבקרים מורידים אופרות רוק וכאלה , אבל באמת אכפת לי יש ב"מאמי" איזה מסר חריף בוטה וראוי שחייב להישמע לכן אני מבקשת מכתבים ונענית לשמחתי הרבה, מאלו שראו מאלו שלא זכו ומאלו שמאמינים שהקול של מאמי הוא זעקה שחייבת להישמע, בגלל העדכניות שלה תודה על העניין אני לא רוצה מכונית אגב אבל אם כבר "בוא אל הקרקס הגדול של מאמי , עזוב מה יהיה עזוב מה היה בוא אל הקרקס הגדול של מאמי, בוא אל הקסם אל החוויה " רק טוב והמון טיטי טובולינה מנהלת צוות עיניים

בדיוק זה טונה ../images/Emo13.gif

קודם סחתן על העדכניות אכן סטרול גדול וצודק אגב, באשר לעניין הפרסומות כנראה שזה נכון גם למאמי כמה שיותר יכתבו ויבואו יהיו להם פחות ופחות סיבות להוריד אותה ואגב מיסטר טונה מתוק, מכתב כבר כתבת לנו ? לתשומת ליבך מכתבי תמיכה למאמי למייל [email protected] טיטי טובולינה ללא רחמים

N a V e

New member
מי שישמע

עשיתם מאורית שחף גיבורת דור. כאילו היא איזה ג'וני מיטשל או ג'ניס ג'ופלין. ואם ניקח לסטנדרטים של הארץ,היא אפילו לא קרובה לענבל פרלמוטר מבחינת יכולות יצירה. נא לחזור לפרופורציות.

ניכר בך שפספסת את עיקר הדיון ../images/Emo13.gif

|דגש|והדיון הוא להזכירך על אופרת הרוק מאמי- כאופרת רוק עם אמירה של ממש מישהו שבאמת מנסה לומר משהו מתחת לכל האיוולת המרצדת במסכי הטלויזיה ובחסות ההצגות הרגילות שלא מאתגרות אתנו כלל ועיקר, אלא מספקות לנו זמזומי תפלים חסרי תוכן, אני בסך הכל רציתי להישאר מהורהרת אחרי הצגה, ומאמי לצורך העניין היא אופרת הרוק שעושה לי את זה ואני מאמינה שלעוד רבים וטובים, מצחיק אותי שאת משווה את טיטי שחף לפרלמוטר כל אחת מהן מחוננת בתחומים שונים לחלוטין, פרלמוטר למשל הייתה עילוי בגיטרה ובלחנים וביצירה עם אמנים אחרים וכו' טיטי שחף היא עילוי של קול ונשמה גדולה מתחת, ציירת בחסד עליון ואישה מאוד פרטית שמעדיפה לעבוד בחסות הלהקה שלה פנימה זו נפלאה וזו נפלאה ואין סתירה בשום אופן שתיהן הן אייקונים תרבותיים כל אחת בדרך שלה אני לא הולכת לעשות בינהן תחרות, מעניין מה פרלמוטר ז"ל הייתה חושבת על ההשוואה ואגב פרלמוטר, אני בהחלט מתגעגעת, אני מקווה שטוב לה באשר היא ושיש לה מספיק הרכבים שם בשמיים, בטח היא עושה קסמים בכל מקרה אשמח אם תגיבי לעניין מאמי כהצגה עם משמעות לא כתחרות לפרלמוטר, היא לא עשתה תחרויות עם אפאחד בחייה אל תריצי אותה נגד אחרים שכמו שאני זוכרת אותה ודאי הייתה משתפת עם אורית שחף פעולה בהזדמנות הראשונה ובטח אורית הייתה מתענגת מהעניין לחיי התרבות שהפסדנו, לחיי התרבות שאפשר עוד להציל הצילו את מאמי זכרו את ענבל רק טוב טיטי טובולינה

N a V e

New member
ניכר בך שלא העברת את המסר כראוי

קודם כל אני בן דבר שני,למה את מצפה אם את פונה ישירות לכל חובבי היהודים כאחת מהקריאות הראשונות,ומהללת את שחף ישירות כשחקנית המרכזית שם. את בכלל דיברת על המסרים עצמם ועל חשיבותם? "אמירה של ממש" לא משכנע מספיק בעיני...דברי ת'כלס על מה שיש למחזה להציע.למה להשאיר אותו.

למרות שזה לא ממש העניין

ראשית התנצלותי על הבלבול בעניין הפנייה, שנית אני פונה לחובבי היהודים כי אכפת להם , וכי הסיכוי שלי להוציא מהם מכתב גדולה פי כמה. זו פשוט חשיבה נבונה, משהו כמו שמשווק נקניקים לא אפנה לאגודה לצימחונות לשם העברת סחורה, כך אני אני מלכתחילה לא מנסה באגודה הצמחונית אלא פונה לאלו שכבר מכירים את אורית שחף ערים לאיכויות הקוליות שלה וכו' הפנייה שלי מלכתחילה הייתה לאנשים שמכירים את האופרה שמעו עליה , שמעו את הפסקול הישן והיו בחדש ולכן החסכון בפרטים בקצרה קצרה "מאמי" היא אופרת רוק המספרת את סיפור חייה של בחורה בשם "מאמי" המתגוררת בעיירה בדרום, מעלעלת בחייה וחושפת את הטרגדיות האישיות שבתוכו כולל מחלה קשה של בעלה חתונה במתנ"ס אונס במסעדה ע"י שבעה פלסטינאים התחברות למכונת ידע היפנוטית המשנה אותה למכונת תקשורת משותפת היטב, וריצה במפלגה פיקטיבית שנקראת "הכוח החדש" שפחות או יותר מתנגדת להכל מלבד למלחמה בסופו של דבר האופרה נסגרת בשני שירים נבונים "השדות האדומים" להזכיר ולהראות שכוכה של מלחמה אינו אלא פיקציה ושאין בה פתרון רק דם, ו"כל הנחלים" שהוא זעקה מלאת עוצמה של מי שזוכר את מקומו המינורי האישי והלירי כאדם בעולם הפוליטי. הפוליטיקה אינה עיקר בכלל, היא הנתיב להביט דרכו מפלגת "הכוח החדש" היא המפלגה המגוכחת ביותר בעולם בהתחשב בעודה שכל המצע שלה הוא בוז לשמאל לימין ולדתיים ו"מאמי" העומדת בראשותה וגוררת בעקבות כך מלחמה כוללת מאלצת את הצופים להרהר בכוח האישי שלנו ובדרך אותו אנחנו בוחרים לנתב אותו, לזעם או לשקט לשלום או למלחמה, כל אחד בולע את זה אחרת וזה הטריק!, כל אחד עושה לו "מאמי" משלו הצגה חריפה כל כך, סטירית כל כך, נבונה כל כך היא בבחינת גרוי מחשבה של ממש, לא חייבים להסכים או לאהוב אבל חשוב לתת מקום גם להצגות לא מתפשרות !! במה שאמור לגבי אורית שחף, היא עושה עבודה טובה מאוד לדעתי והייתי במספיק הצגות כדי לדעת את זה, למה מפריע לך שאני מציינת שהיא טובה?! היא טובה מאוד ערן צור מצויין אריה מוסקונה אחלה והמוסיקאים מחוננים אחד אחד הקאסט עצמו משובח, וחבל לי שיתפזר רק טוב טיטי טובולינה מנהלת צוות עיניים למען הצלת "מאמי" מכלייה כתוב למאמי עכשיו [email protected]

Vdrums

New member
בקיצר אנשים מתקדמים לעיסוקים

אחרים, איגי דיין למשל די עסוק עכשיו עם משינה. (יש סיבוב הופעות נוסף בדרך) אני גם חושב שחובבי היהודים יעדיפו לראות את אורית שחף מתעסקת עם הלהקה ויוצרת יותר מאשר מופיעה בתיאטרון.

למעלה