הרמטכ"ל חולה בליבו

מצב
הנושא נעול.
הרמטכ"ל חולה בליבו

הרמטכ"ל חולה בליבו
ממידע אמין שהגיע אלי עכשיו ע"י חבר שלי ד"ר XXX הרמטכ"ל הגיע לאיכליוב עקב בעיות לב והשאר תבינו לבד .........

UXU

New member
אני עובדת באיכילוב ../images/Emo101.gif

הרמטכ"ל חולה בליבו
ממידע אמין שהגיע אלי עכשיו ע"י חבר שלי ד"ר XXX הרמטכ"ל הגיע לאיכליוב עקב בעיות לב והשאר תבינו לבד .........
אני עובדת באיכילוב

מאוד מוזר מה שכתבת... אבדוק ואחזיר תשובה לכל החברים. לדעתי זה לא נכון

UXU

New member
אתה שקרן!!!!! ../images/Emo190.gif

הרמטכ"ל חולה בליבו
אתה שקרן!!!!!

ואני שונאת שקרנים ונוכלים שכמותך!!!!

אם אני שקרן אז אני יפרסם את כתובת

אתה שקרן!!!!!

ואני שונאת שקרנים ונוכלים שכמותך!!!!
IP של המחשב שאת שולחת ,לאיכילוב שאת בודקת פרטים רפואיים של חולים ומפרסמת אותם בפורום , אני סתם אחד אין לי חובת סודיות רפואית אבל את כן ואם בשקרנים אז מה שאני אומר הוא מהרופא המטפל שלו באיכילוב ,עכשיו תלכי ותבדקי מי הרופא XXX ותאמרי לנו את שמו ואני אומר האם נכון לגבי הIP שלך אני אכן שולח אותו למייל של הנהלת איכילוב כי בתור חולה לא הייתי רוצה שהמידע שלי יהיה נגיש במהירות שאת אומרת שבדקת את החומר ואני לא צוחק כלל

fox in socks

New member
ואיך אתה בדיוק שולף IP

IP של המחשב שאת שולחת ,לאיכילוב שאת בודקת פרטים רפואיים של חולים ומפרסמת אותם בפורום , אני סתם אחד אין לי חובת סודיות רפואית אבל את כן ואם בשקרנים אז מה שאני אומר הוא מהרופא המטפל שלו באיכילוב ,עכשיו תלכי ותבדקי מי הרופא XXX ותאמרי לנו את שמו ואני אומר האם נכון לגבי הIP שלך אני אכן שולח אותו למייל של הנהלת איכילוב כי בתור חולה לא הייתי רוצה שהמידע שלי יהיה נגיש במהירות שאת אומרת שבדקת את החומר ואני לא צוחק כלל
ואיך אתה בדיוק שולף IP
מבלי ליהיות בצוות של תפוז? נראה כי תגובתך לגברת מראה על אמינות ההודעה שלך

UXU

New member
איך נותנים לנוכלים כאלה זכות דיבור?

ואיך אתה בדיוק שולף IP
מבלי ליהיות בצוות של תפוז? נראה כי תגובתך לגברת מראה על אמינות ההודעה שלך
איך נותנים לנוכלים כאלה זכות דיבור?
בטח הוא קנה פוטים

nestorcito

New member
../images/Emo195.gifונניח שהוא חולה לב

הרמטכ"ל חולה בליבו
ונניח שהוא חולה לב
הוא עדיין יכול לתפקד רגיל ולהיות איתנו גם עוד 20 שנה. שיהיה בריא.

UXU את שקרנית

גם אם הוא חולה, אז מה? |-:
UXU את שקרנית
לכי לקרוא באתר "ענין מרכזי" כתוב שם כי הרמטכ"ל לקה בליבו ולכן הובל לאיכילוב את עובדת באיכילוב בניקוי אסלות אמרתי לך שד"ר XXX הקרדיולוג באיכלוב הוא חבר קרוב שלי לא? אבל אל דאגה מנקת אסלות שלחתי את הIP שלך להנהלת בית החולים את תיראי ולליצנים ששאלו איך אפשר לראות IP אז יש תוכנה ב EMUEL שאני מוכן למסור את שמה לכל המרבה במחיר כמובן שמאתרת כל IP מכל מחשב ומכל כתובת \כמובן שיש כאלה שיש להם תוכנה שמחליפה IP אבל המנקת אסלות היא לא אחת מהם .

asafasa

New member
איזה תת רמה

UXU את שקרנית
לכי לקרוא באתר "ענין מרכזי" כתוב שם כי הרמטכ"ל לקה בליבו ולכן הובל לאיכילוב את עובדת באיכילוב בניקוי אסלות אמרתי לך שד"ר XXX הקרדיולוג באיכלוב הוא חבר קרוב שלי לא? אבל אל דאגה מנקת אסלות שלחתי את הIP שלך להנהלת בית החולים את תיראי ולליצנים ששאלו איך אפשר לראות IP אז יש תוכנה ב EMUEL שאני מוכן למסור את שמה לכל המרבה במחיר כמובן שמאתרת כל IP מכל מחשב ומכל כתובת \כמובן שיש כאלה שיש להם תוכנה שמחליפה IP אבל המנקת אסלות היא לא אחת מהם .
איזה תת רמה
למה המנהלים של הפורום לא מעיפים את השירשור הזה לקיבינימט

UXU

New member
איזה שקרן

UXU את שקרנית
איזה שקרן
סיפרת פעם שאתה מיליונר ואכשיו אתה מקבץ נדבות

ברק 73

New member
אתם דפוקים בראש

הרמטכ"ל חולה בליבו
אתם דפוקים בראש
בן אדם חולה/ בריא ואתם חושבים/מקווים שזה ישפיע על האופציות שקניתם. משהוא נדפק לכם בשיקול הדעת

dw2322

New member
זה non-event

הרמטכ"ל חולה בליבו
זה non-event
לא זכורים לי מקרים בהם שינויים בצמרת הצבא השפיעו על שוק ההון וכאן אפילו זה לא קורה. מעבר לזה אנו מבקשים להתייחס האחד אל השני בכבוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה