הרכות שלך עושה בי מנגינות

הרכות שלך עושה בי מנגינות

הרכות שלך מחלחלת בי עמוק ויונקת את הרגש המתוק הרכות שלך גורמת להרגיש כאילו, לא הכרתי איש הרכות שלך עושה בי מנגינות. הרכות שלך הורגת בי לאט מחסלת כל חומה וכל מקלט הרכות שלך גורמת לי לבכות כי לעולם, ארצה איתך להיות הרכות שלך עושה בי מנגינות. Killing me softly with your love מיכאללה מרוככת

softy

New member
Killing me softy

I kill my self סופטי

טרמפיסט יקר

והרי כשהתנגנה בי המנגינה ידעתי שתהנה מהרעיון. אבל להפוך את זה לבמה של.. "תחזיקו אותי" או אופציה ל....... "לא אל תעשה לנו את זה" דורשת אחוזים מתשומת ה
מיכאללה

softy

New member
אחוזים בדרך אלייך....

גולשת אחת נכנסה אל חיי גולשת אחת נחמדה עד בלי די גולשת שלי מאד אהובה גולשת איתי באותה החדווה כל יום בחדווה מדליק המחשב כל היום רק חדווה, עלייך חושב והשיר שיושר בשירה אדירה הוא שיר הגולשים, הוא שיר החדווה אני וחדווה גולשים במורד אני וחדווה זה מאוד מיוחד גולשים אל תוך עולם הקסמים אני וחדווה ושני מחשבים על קו של תקשורת מאוד מהירה הפנטיום שלי מול הפנטיום שלה הצטיידנו במודם וכמה מקשים אני וחדווה מחלקים אחוזים. סופטי
אחד לך, אחת לי,אחד לך, אחת לי, אחת לי, אחד לך.......

צמח בר

New member
מיכאלה, מהר מהר תחליפי משקפיים

אני לא בצד ההוא... של הטרמפיסטים זה היה מכוון לסופטי מתוך כוונה שלא יצהיר הצהרות מהסוג הזה משום שהוא יקר לנו אז אם הבנת ההיפך טעות היא... מבהירה צמח בר

צריכה לשלם על היעוץ?

למה להחליף משקפיים, כשבכלל אין לי שמחה שמצאת הזדמנות להדגיש את יוקרו של סופטי בטח יקר, על כל זיון דורש אלפייה. שימי לב ואולי משקפיים הנקודה של התגובה ממוקמת חמישה מילימטר מערבית למקור וכך אנו למדים מי כתב למי ולמה ולמה לי אקונומיקה? נראה לך שזה יעזור לי לנקיון הבית? או אולי התכוונת לשפם זקן? מיכאללה softly

softy

New member
מה שהרעב עושה לאנשים

שמח שאני נמצא 50 קילומטר מערבית ובכלל לא בקו האש. אני חושב שלהבהרה משתמשים במי חמצן, לא? סופטי
במגפיים.

צמח בר

New member
היעוץ בחינם - עלי

ולהאיר את עינייך שוב... ואולי התגובה ממוקמת חמישה מילימטר מערבית למקור אך תראי בה שורה ממה שכתבתי אני... כך לפי מיטב הבנתי דברייך כוונו גם אלי... מכאן באה הבהרתי ולגבי סופטי אכן יקר הוא אך במחיר? לא ידעתי שאת אחראית על המחירון... כדאי להשאיר את כבודם של חברי הפורום במקומם אז לא נכביר במילים צמח בר

למעלה