הרכבת California Zephyr

מצב
הנושא נעול.
נראה של"רכבת" הנוסעים הזאת אין קטר
אני חושב שיש קרונות כח
הנה זום על תחילתה של רכבת הנוסעים (השניה מלמעלה). שים לב לשלושת הקרונות הראשונים, הם קצת שונים. ד"א אפשר לראות את המשאיות שעוברות על גשר המחלף ולהשוות את הגודל.

amit1270

New member
אני חושב שיש קרונות כח
הנה זום על תחילתה של רכבת הנוסעים (השניה מלמעלה). שים לב לשלושת הקרונות הראשונים, הם קצת שונים. ד"א אפשר לראות את המשאיות שעוברות על גשר המחלף ולהשוות את הגודל.
קרונות כוח אינם קטרים
אבל הקרונות האלה נראים לי סתם חלודים. אין להם ארובות או כל סימן אחר למנוע.

קרונות כוח אינם קטרים
אבל הקרונות האלה נראים לי סתם חלודים. אין להם ארובות או כל סימן אחר למנוע.
תודה, לא חשבתי על האפשרות הזו
אז למה הם חונים ככה באמצע הקו? הרי יש מסוף ענק עם עשרות מסילות ממש מטר משם. מוזר.

תודה רבה!
עניינת אותי, לא ידעתי שיש טרמינל של קו חוצה יבשת באמריוויל (עברתי בעיר ב-98' בדרך לארץ היין). בדקתי בגוגל ואכן יש פעילות רכבתית ענפה בקרבת התחנה, אם כי לא ברור לי אם אחת מרכבות הענק שבתמונות היא ה"זפיר". הנה תמונה כללית של האיזור, כאשר תחנת אמריוויל נמצאת בחלק העליון של התמונה.
10
לא רחוק משם, מסוף מטענים ענקי (ראה בתמונה הראשונה) לחופי המפרץ. תחילה מראה כללי של שטחי האחסון. מישהו אמר אשדוד מיון?

תודה רבה!
עניינת אותי, לא ידעתי שיש טרמינל של קו חוצה יבשת באמריוויל (עברתי בעיר ב-98' בדרך לארץ היין). בדקתי בגוגל ואכן יש פעילות רכבתית ענפה בקרבת התחנה, אם כי לא ברור לי אם אחת מרכבות הענק שבתמונות היא ה"זפיר". הנה תמונה כללית של האיזור, כאשר תחנת אמריוויל נמצאת בחלק העליון של התמונה.
11
מסילות כפולות עוברות דרך שטחי האחסון ומתחברות חזרה לקו הראשי.

תודה רבה!
12 אחרונה
המסוף עצמו, ספרתי 8 רכבות במכה אחת...

12 אחרונה
המסוף עצמו, ספרתי 8 רכבות במכה אחת...
תודה על הסיור מהחלל, האם
תוכל להראות את 8 הרכבות שחונות על המסילות במתחם *דימונה/ לוד /חיפה מזרח/ סדנאות הרכבת בחוצות המפרץ? (*מוחל לך מראש לקראת יום כיפור, אם במקום מתחם הרכבת בדימונה יופיע דשא וירטואלי במדבר).

down under

New member
תודה על הסיור מהחלל, האם
תוכל להראות את 8 הרכבות שחונות על המסילות במתחם *דימונה/ לוד /חיפה מזרח/ סדנאות הרכבת בחוצות המפרץ? (*מוחל לך מראש לקראת יום כיפור, אם במקום מתחם הרכבת בדימונה יופיע דשא וירטואלי במדבר).
בגוגל ארץ וגם במפות גוגל אין שום דשא במקום
בסיסים ותחנות משטרה. לא רק זאת אלא אף הקמ"ג שליד דימונה מופיע גם מופיע באבו אבוה בתמונות הלוויין של גוגל.

בגוגל ארץ וגם במפות גוגל אין שום דשא במקום
בסיסים ותחנות משטרה. לא רק זאת אלא אף הקמ"ג שליד דימונה מופיע גם מופיע באבו אבוה בתמונות הלוויין של גוגל.
אתה צודק קובי
הנה הבסיס הסופר-סודי שבנו האמריקנים ליד הקו הירוק.

מה עם איזה מתקן גרעין איראני, וילהלם?
מצאתי עמית
הנה הכור הכמעט גמור בבושהר. כיפת הקירור נראית בבירור, כמו גם המעגן לפריקת האורניום מ... אמממ...
התמונה מאד עדכנית ואיכותית, הגוגל יודע שאנשים מתעניינים בנושא. המתקן הזה חסין מתקיפה ישראלית, זה למעשה מתקן רוסי פרופר ואני בספק אם יש שם בכלל אירנים.

מצאתי עמית
הנה הכור הכמעט גמור בבושהר. כיפת הקירור נראית בבירור, כמו גם המעגן לפריקת האורניום מ... אמממ...
התמונה מאד עדכנית ואיכותית, הגוגל יודע שאנשים מתעניינים בנושא. המתקן הזה חסין מתקיפה ישראלית, זה למעשה מתקן רוסי פרופר ואני בספק אם יש שם בכלל אירנים.
והנה הפואנטה...
הכור החדש בנתנז, כאן התמונה פחות עדכנית, אולי הגוגל מחכים לחורף כשיהיה שם מכתש גדול מפצצות של אף-16 ואז הם יעלו תמונות "לפני ואחרי". אפשר לסמן איקס גדול של מטרה על המתחם.

down under

New member
והנה הפואנטה...
הכור החדש בנתנז, כאן התמונה פחות עדכנית, אולי הגוגל מחכים לחורף כשיהיה שם מכתש גדול מפצצות של אף-16 ואז הם יעלו תמונות "לפני ואחרי". אפשר לסמן איקס גדול של מטרה על המתחם.
כל הכבוד לאיראנים. דאגו לבטיחות בדרכים
בנו מעגל תנועה גדול ואפילו שמו בו דשא ירוק...

amit1270

New member
והנה הפואנטה...
תודה. ידעתי שיש על מי לסמוך.

אני מניח שאת המתקן שצץ לאחרונה קצת יותר קשה למצוא...

תודה. ידעתי שיש על מי לסמוך.

אני מניח שאת המתקן שצץ לאחרונה קצת יותר קשה למצוא...
איזור קום פחות מעודכן
איכות התמונה מעולה במושגי המזרח התיכון, אך היא משנת 2005, כשהמתקן טרם נראה. עם זאת, בכתבות שפורסמו באינטרנט יש תמונות עדכניות של המתקן החדש מסוכנויות הידיעות, שוודאי קנו אותן מלויינים אחרים שאינם זמינים באופן ישיר ברשת. עם זאת קבל פיצוי מקום: מקדש לזכר אחות של אימאם כלשהו. מתחם עצום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה