הרכבת כבר עברה בחתנה

גרי רשף

New member
../images/Emo46.gifיפה מאוד:לצחוק מטעויות של אחרים!

ביננו?- זה באמת מצחיק..

shellyland

New member
כשתפסיקו להחליף דאחקות

על הדיסלקציות שלי - תכתבו לי את המילים?

גנגי

New member
את מתכוונת לשיר של

אסתר שמיר, או של לאה גולדברג, זה שציטטתי לך פעם?

shellyland

New member
של אסתר שמיר

הבטחתי ליובלי לשיר לו את זה כשהוא מגיע לארץ, אבל אני לא זוכרת את כל המילים, רק כמה חצאי משפטים. מישו?

ס ק א ל י

New member
אבל אחותי,

בתור דיסלקטית גאה איך אני אדחק על דיסלקציה של אחרים? סתם קצת מ"משחק מילים קטנטן". חוצמזה: את מילות השיר חפשתי, אך עד כה העליתי חרס בידי. אם אמצא - אשגר מיניה וביה, כמובן... בשמחות,

shellyland

New member
בתור דיסלקטית גאה

את בטח גם יכולה להבין שבהתחלה לא הבנתי בכלל על מה את מדברת ומאיפה הפלצת לי את התגובה ההיא, ואחרי שקראתי את התגובה של גרי הבנתי שיש כאן משהו שאני מפספסת, אז התקשרתי לחברה שתסתכל במקומי, והיא הסבירה לי מה הטעות. כשהבנתי מה היא נקרעתי מצחוק מהתגובה שלך

hilagilady

New member
מצטרפת לאחוות הדיסלקטים

בואו נקים פורום לדיסלקטים. תארו לעצמכם איך הוא יראה....

עו דד

New member
קצת רצינות חבר'ה...

דבר ראשון ולפני הכל... רוצו לקנות את החדש של אסתָּר שמיר. דיסק פשוט מקסים ורגוע. "הרכבת כבר עברה בתחנה" "לעיתים קרובות מדי הדרך מתעקשת הרגע כבר עבר ואני עוד ממתינה כולם כולם הלכו ולפני שאני תופסת הרכבת כבר עברה בתחנה לעיתים קרובות מדי עוד הזדמנות חומקת הזמן חולף מהר שנה אחר שנה והמזל נופל בחיק מי שצוחקת - הרכבת כבר עברה בתחנה אל תשאירו אותי מאחור אולי זו רק פאניקה קטנה (וזה עובר) אם לא תשאירו אותי מאחור כשהרכבת כבר עברה בתחנה לעיתים קרובות מדי אני הולכת ומועדת לעבר הקטר שצופר במסילה ועד שאני רואה ועד שאני מודדת הרכבת כבר עברה בתחנה לעיתים קרובות מדי אחת ליום בערך אני קונה כרטיס עוד פעם אחרונה כי איש לא יעבור יותר כאן זה סוף הדרך הרכבת כבר עברה בתחנה..."

למעלה