הרכבת העילית בירושלים

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
הרכבת העילית בירושלים

הרכבת העילית בירושלים
כרגע חזרתי מביקור בירושלים וראיתי שכל העיר עמוסה בשילוט עם תמונה איכותית של הרכבת העילית כולל הטוואי בו היא תעבור (ותאריך יעד של אוגוסט 2003) - מישהו יודע במה מדובר?

מבצעים עבודות ראשוניות

הרכבת העילית בירושלים
כרגע חזרתי מביקור בירושלים וראיתי שכל העיר עמוסה בשילוט עם תמונה איכותית של הרכבת העילית כולל הטוואי בו היא תעבור (ותאריך יעד של אוגוסט 2003) - מישהו יודע במה מדובר?
מבצעים עבודות ראשוניות
בתוואי של הרכבת,אבל לפי מה שהבנתי אלה שלבים מאוד התחלתיים,פינויים לאורך התוואי ושיקום תשתיות.לפי מה שפורסם,וועדת המכרזים צפויה להודיע על הקבוצה הזוכה בעוד מס´ שבועות. אגב שמעתי את שר התחבורה אפרים סנה אומר ברדיו שבקו האדום בגוש דן,מבת-ים לפ"ת,כבר מתבצעות עבודות פינוי לאורך התוואי. למרבה הצער בקו הזה המכרז עדיין רחוק מסיומו,וממש כמו קו האופק,בכל פעם שנדמה שהגענו,זה רק הולך ומתרחק.
באתר של עירית י-ם מצאתי הודעה על העבודות לאורך התוואי. מאוד מעניין מהו התאריך הזה של אוגוסט 2003.למישהו יש מושג? אני רק מקווה שזה לא התאריך בו יתחילו העבודות של הנחת המסילה וכו´.נראה לי מוגזם שזה יתחיל רק עוד שנה.

galitd

New member
../images/Emo45.gif בקרוב מאד

מבצעים עבודות ראשוניות
בתוואי של הרכבת,אבל לפי מה שהבנתי אלה שלבים מאוד התחלתיים,פינויים לאורך התוואי ושיקום תשתיות.לפי מה שפורסם,וועדת המכרזים צפויה להודיע על הקבוצה הזוכה בעוד מס´ שבועות. אגב שמעתי את שר התחבורה אפרים סנה אומר ברדיו שבקו האדום בגוש דן,מבת-ים לפ"ת,כבר מתבצעות עבודות פינוי לאורך התוואי. למרבה הצער בקו הזה המכרז עדיין רחוק מסיומו,וממש כמו קו האופק,בכל פעם שנדמה שהגענו,זה רק הולך ומתרחק.
באתר של עירית י-ם מצאתי הודעה על העבודות לאורך התוואי. מאוד מעניין מהו התאריך הזה של אוגוסט 2003.למישהו יש מושג? אני רק מקווה שזה לא התאריך בו יתחילו העבודות של הנחת המסילה וכו´.נראה לי מוגזם שזה יתחיל רק עוד שנה.
בקרוב מאד
בקרוב מאד תחלנה עבודות להעתקת תשתיות בבת ים ממסדרון הרכבת לצורך בניית הקו האדום. התפרסם כבר המכרז וכרגע עסוקים בבחירת הקבלן. בהחלט רואים את האופק !!!

Omri Atar

New member
העבודות עכשיו הן עבודות של תשתיות

הרכבת העילית בירושלים
העסק הזה ממש סיוט, כל העיר הפוכה, בכל מקום חופרים כדי להזיז את התשתיות. הקטע הוא שלא עובדים חכם בכלל- בהתחלה הזיזו את התשתיות של המים, אחר כך באו מחברת החשמל, אחרי זה בזק וכו´ כל חברה מביאה את הקבלנים שלה, הם חופרים, מזיזים את התשתיות ומכסים, אחר כך באה חברה אחרת ועושה את אותו דבר, ככה יוצא שחופרים בכל מקום איזה 4-5 פעמים, הכבישים נראים רע מאוד אחרי שמכסים אותם, ממש אי אפשר לסוע כמו שצריך.

לא שצריכים אותי כדי לסנגר, אבל ידוע

העסק הזה ממש סיוט, כל העיר הפוכה, בכל מקום חופרים כדי להזיז את התשתיות. הקטע הוא שלא עובדים חכם בכלל- בהתחלה הזיזו את התשתיות של המים, אחר כך באו מחברת החשמל, אחרי זה בזק וכו´ כל חברה מביאה את הקבלנים שלה, הם חופרים, מזיזים את התשתיות ומכסים, אחר כך באה חברה אחרת ועושה את אותו דבר, ככה יוצא שחופרים בכל מקום איזה 4-5 פעמים, הכבישים נראים רע מאוד אחרי שמכסים אותם, ממש אי אפשר לסוע כמו שצריך.
לא שצריכים אותי כדי לסנגר, אבל ידוע
לי שבכל שלבי הפרוייקט פעלו ופועלים בהתאם לייעוץ שמקבלים מגופים בעלי נסיון בתחום זה בחו"ל, כולל איך להתקדם במינימום הפרעות לציבור ולסביבה.

קובי00

New member
אלו שלטים לקו הראשון

הרכבת העילית בירושלים
אלו שלטים לקו הראשון
העבודות של הקו הראשון(הר הרצל-פסגת זאב) כבר נמצאות בשלבים מתקדמים של העתקת תשתיות ויש כבר מקומות שהעבודות הסתימו אבל במרכז העיר העבודות עוד בעיצומם ,ליפני חודשיים התחילו לכרות את המנהרה של הרכבת הקלה שתעבור מתחת לשער שכם.הקו הראשון אמור להתחיל לפעול בשנת 2006..................ולכל הירושלמים במקום לקטר תגידו תודה שכבר עובדים על הרכבת וזה לעומת ערים אחרות שהרכבות שלהם עדיין בשלבי התיכנון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה