הרכבת הגישה לות"ל 3 פרויקטים ב-1.5!

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
לדר' אביתר מאת אגדן.

בכל בצחוק ידידי
שים ל
לב לכך שהאובייקט של המערוך פירסם היום 10 נקודות חשובות ויפות על עובדות מעט פחות מוכרות לגבי הקרונועים. מעניין.
לדר' אביתר מאת אגדן.

תודה רבה על הסמל ! זה הסמל שיחסל

לדר' אביתר מאת אגדן.
תודה רבה על הסמל ! זה הסמל שיחסל
את הדבר הטפשי ביותר שעליו שמעתי מאז השואה: "רפורמה" ! מי שהגה את רעיון הרפורמה עוד יועמד יום אחד לדין. הרפורמה הזו היא פשוט פליליסטית. זה פשע מתועב לאור היום. זה לא יאומן שזה קורה. אך אל דאגה: אגד ודן לא ישתקו ובסופו של דבר יתמרדו.

ה דרומי

New member
אבטחה ציבורית בתחב"צ של בא"ש

לדר' אביתר מאת אגדן.
אין דבר כזה. הנוסעים נסעים בפחד מסוים. באוטובוסים של התחבורה הציבורית בבאר שבע אין אבטחה. היתה על זה עכשיו כתבה בערוץ המקומי. בטלביזה.

זה רק עניין של זמן עד לפיגוע שם. ו-

אין דבר כזה. הנוסעים נסעים בפחד מסוים. באוטובוסים של התחבורה הציבורית בבאר שבע אין אבטחה. היתה על זה עכשיו כתבה בערוץ המקומי. בטלביזה.
אנחנו אולי עושים טעות כשאנו דנים בזה כאן כי אני יודע על אנשי חמס שמגלים עניין רב בפורום שלנו אז בוא נמשיך בנושא זה בעל-פה בבקשה. תודה.

כך הופיעה תמונה שלי בעיתון בעזה !

אנחנו אולי עושים טעות כשאנו דנים בזה כאן כי אני יודע על אנשי חמס שמגלים עניין רב בפורום שלנו אז בוא נמשיך בנושא זה בעל-פה בבקשה. תודה.
השב"כ הפלשתינאי עוקב אחר הפורום שלנו וקורא כל הודעה ומוריד כמעט כל תמונה ולכן לא אפרסם תמונות של פריקת קטרים וקרונות בנמל אשדוד. בקשה מכולם: אנא הימנעו מלדון על איך למנוע פיגוע או הימנעו מלפרסם תמונות של מקומות רגישים. אני מודה לכולם על ההתחשבות. תודה רבה ! שלכם, אביתר.

אייל xxx

New member
ד"ר אתה נשמע מבהל ? ותמונות יפות

השב"כ הפלשתינאי עוקב אחר הפורום שלנו וקורא כל הודעה ומוריד כמעט כל תמונה ולכן לא אפרסם תמונות של פריקת קטרים וקרונות בנמל אשדוד. בקשה מכולם: אנא הימנעו מלדון על איך למנוע פיגוע או הימנעו מלפרסם תמונות של מקומות רגישים. אני מודה לכולם על ההתחשבות. תודה רבה ! שלכם, אביתר.
של JT42-746

לצערי הם חורשים את הפורומים. גם זו

של JT42-746
דרך לקבל מידע ולכן צריך להיות זהירים עם תמונות ודיבורים. מוחמד דאחלאן: אם אתה פה, לך הביתה, אין לך מה לחפש פה חוץ מאיזה קישור מדליק שפרסמתי לפני חצי שעה ופתאום כולם נעלמו מהפורום !!! כנראה שכולם שם !!!
!!!

רן בר טל

New member
נראה לי יותר שהוא יסע ללוד

דרך לקבל מידע ולכן צריך להיות זהירים עם תמונות ודיבורים. מוחמד דאחלאן: אם אתה פה, לך הביתה, אין לך מה לחפש פה חוץ מאיזה קישור מדליק שפרסמתי לפני חצי שעה ופתאום כולם נעלמו מהפורום !!! כנראה שכולם שם !!!
!!!
נראה לי יותר שהוא יסע ללוד

צחקן

New member
לכל הצלמים : אל תפרסמ קטע של.......

!!!
לכל הצלמים : אל תפרסמ קטע של.......
ב"ה גדר ! מסילה ללא גדר אנשים רשעים (לא כולם ערבים) עלולים לזהות את הפרט הקטן הזה ואני לא רוצה לפתוח פה לשטן.....

אייל xxx

New member
תודה על תמונות היפות של הרכבות!!!

!!!
תודה על תמונות היפות של הרכבות!!!
לילה טוב יש לי מחר טסט

מצב
הנושא נעול.
למעלה