הריון ראשון בחברה שאני עובדת בה והודעה הזויה

הריון ראשון בחברה שאני עובדת בה והודעה הזויה

טוב אז יש דברים שהם יותר הזויים מכל מציאות,
זוכרים שסיפרתי לכם על 2 התפצלות הגרושות שבעבודה שלי, אז מזל טוב לאחת מהן, אחרי שנים שלא יצא כלום עם הבעל ושהוא נפרד ממנה בגלל זה, היא בהריון מהבחור שהיא יוצאת איתו חודשיים ושבוע (מנסה להיות נאורה ולא לשפוט)

אבל מה שבאמת הזוי היה הדרך שהודיעו לנו לנו על זה. מייל בתפוצות נאטו מאחת העובדות, לכל עובדי החברה שלשונו היתה
״הודעת משאבי אנוש
רצינו להסביר מדוע שושנה (שם בדוי) תיעדר מן העבודה ולא תוכל לעשות את כל המטלות הקשורות בהדגמות, שושנה בהריון. היא אומנם ממש בשלבים הראשונים אך מכיוון שזה הריון בסיכון הרופא המליץ לה להימנע מפעילות מיותרת בחדר הלייזר...... ״

אז שלחתי לה מזל טוב, ואז הבנות בחברה התחילו להעיר לי על זה שהמזל טוב שלי לא היה מספיק מתלהב ומאושר....
לא היה לי נעים להגיד על ה ז׳ שלי ואז התחיל הדיון, מדוע את לא יותר שמחה עבורה.. Omg
ולאחת מהן אמתי במאמר מוסגר שלמה אני צריכה להיות כל כך מאושרת עבורה, היא עושה משהו שעשרות נשים עושות כל יום וימשיכו לעשות זה לא כזה ביג דיל, מילא היא היתה מוצאת תרופה לסרטן או פתרון לרעב במדינות העולם השלישי, אז הייתי מתלהבת!

היא בתגובה השיבה שיש לי רף ערכים גבוה מידי

gargar1984

New member
למה את לא שמחה ***יותר***?!

לא מספיק להגיד מזל טוב, עכשיו מקבלים ביקורת למה ה"מזל טוב" לא מספיק שמח??!??!?!??

זה כמו הפרק בסיינפלד - למה לא כתבת אחרי ה"מזל טוב" גם סימן קריאה?

gargar1984

New member
תשלחי לה קישור לפרק הזה!

ועוד כמה סימני קריאה - !!!!
וגם אחדים - 11

גם אני רוצה קישור לפרק הזה...

תודה
אין על סיינפלד!!

איך אני מוצאת שם עוד פרקים? נסיתי באפשרויות החיפוש ולא מצא לי סיינפלדים.

Triss Merigold

New member
בבקשה :)

אני משתמשת בwatchseries ויוצאת ממנו לפרקים הרלוונטיים. אבל אין מניעה לחפש ישירות בdaclip

אבל לא הצלחתי לחפש...כפי שכתבתי.

איך מחפשים? מה הכוונה "יותר אמין", באיזה מובן?

O r i V

New member
אנשים יכולים להיות לפעמים כל-כך הזויים

מה זה אומר "היית צריכה להיות שמחה יותר"?
אם את מרגישה משהו מסויים אז זה מה שאת מרגישה. מה לעשות?

Indie62

New member
יאי... איזה משטרת רגשות.

[הנה, זו כנראה הסיבה למה אנשים יכולים לחטוף טראומה לראות תמונה של תינוק קטן.... כי הם יודעים שברגע שמופיעה תמונה של תינוק, זה לא רק שמען דהוא ילד תינוק, פתאום יש תסריט שלם שכופים *עליהם* לשחק, ואם לא שיחקו - אוי ואבוי להם!

למעלה