הריון לאחר גרידה... נראה שהסיפור חוזר על עצמו

sivany29

New member
הריון לאחר גרידה... נראה שהסיפור חוזר על עצמו

אני קצת בלחץ כי לפני חצי שנה כבר עברתי גרידה... וכמובן מנסה להמנע מתהליך חוזר!!! יום שני שעבר עשיתי US וראו שק קטנטן שמתאים לשבוע 5.0, הוא שלח אותי לבצע שתי בדיקות בטא. ביום רביעי: 2300 ביום ראשון (היום): 7400 לפי חישוב שלי היום הבטא היתה צריכה להיות מעל 9000. מנסיונכן... האם זה אומר שההריון לא מתפתח?

just face it

New member
לא מחייב שמשהו לא תקין...

זה ניראה לי סה"כ ממש בסדר... הכפלה תקינה היא 1.5-2 כל יומיים... לפי 1.5 ביום ראשון היה צריך להיות 6900 ולך יש יותר...

shoosh101

New member
לא בהכרח -

כשהבטא גבוהה (ערך של אלפים, ולא של עשרות בודדות או מאות) היא כבר לא מכפילה את עצמה בקצב כה גבוה כמו בהתחלה. מעבר לכך שגם עלייה פי 1.5 ביומיים נחשבת תקינה, ואצלך יש עלייה של יותר מזה. כך שאני ממש לא הייתי ממהרת להספיד. למרות הקושי לחכות בסבלנות, הייתי חוזרת על בדיקת ה- US בשבוע הבא, אז את כבר אמורה להיות בשבוע 7 ויש סיכוי טוב לראות דופק (וגם אם לא רואים, זה עדיין לא אומר בהכרח שמשהו לא תקין - לפעמים בשבועות מוקדמים זה מאוד תלוי במכשיר ה- US ובמי שמבצע את הבדיקה). שיהיה בהצלחה!

מקוםבלב

New member
בוקר טוב,

לא היתי מספידה את ההריון הזה. תעשי שוב בדיקת אולטרא סאונד בתחילת שבוע הבא ותראי מה יהיה לא תמיד הבטא עובדת לפי הספר בדיוק ועדיין יש הריון תקין. מאחלת לך שזה יהיה הריון תקין ובריא.

למעלה