הריון לאחר גרידא

yaelieli

New member
הריון לאחר גרידא

אני קצת מבולבלת אז שואלת גם כאן לאחר ששאלתי בפורום אודן הריון. לפני כשבועיים עברתי גרידא בשבוע 12 לאחר שלא נראה דופק. הרופא אמר לי שאמנם רצוי לחכות למחזור הראשון לפני שמתחילים לנסות שוב, אך לא חובה, האם זה נכון? במידה ולא מחכים ונכנסים להריון מייד- האם זה יכול להזיק?

meytall0

New member
יש כאן מס' בנות שנכנסו לפני המחזור הראשון

וסיימו הריון בידיים מלאות (גליאל ו-YUVI ביניהן). בטח יכתבו לך בהמשך מנסיונן האישי. אני חושבת שבעיקר יש קושי לקבוע את גיל ההיריון אם לא מחכים למחזור הראשון. מבינה את הדחיפות בצורך להיות שוב בהריון ומאחלת לך שבין אם תחליטי לחכות או לא תזכי להריון מושלם ובסופו תינוק/ת בריא/ה ושלם/ה.. מיטל

אפונענע

New member
רוב הרופאים ימליצו על חודש הפסקה,

ויש שגם על יותר. אני מאמינה מעבר לצורך הרפואי, באיזשהו "ניקיון" בין הריון לא תקין להריון תקין וחדש. בכל אופן - בהצלחה רבה

גליאל

New member
לא חיכיתי - זה פשוט קרה מעצמו

עברתי גרידה בשבוע 10. 3חודשים אחרי זה לא קיבלתי מחזור - דימומים קלים בלבד. בבדיקה התגלה הריון חדש שבוע 10. 11 חודשים אחרי גרידה נולד בני השלישי. המון בהצלחה!

yuvi

New member
חיבוקים ועידודים....

עברתי גרדא בשבוע 17 מ(לא בא לי להיכנס לזה) הריון שלישי שני בנים בריאים בבית, באותו חודש בלי מחזור ראשון נכנסתי להריון 4 היסטרי מבחינתי מהלחץ, רצנו אני ובעלי לכל הרופאים והפרופסורים וכולם אמרו שזה בסדר גמור(לפחות במיקרה שלי - אין לי בעיות קרישה וכל מני דברים אחרים) מרוב לחץ עברנו הריון עם 2 רופאים 1 מנהל מחלקה למרות שלא היה צורך, ועובדה יש לי בן תינוקי מקסים טפו טפו טפו -עיליי והוא כבר בן שנה וחצי, שאני חושבת אחורה טוב שזה קרה כל כך מהר ולא חיקיתי למרות שרציתי לחקות אבל זה מה שקרה וטוב שכך כי אני משוגעת אליו הוא כזה מקסים ובונבון, אז בהצלחה לך עם יש לך שאלות תשלחי לי במסר אני אשמח לחזק אותך יעל אמא לשלוש בנים מדהימים

למעלה