הריון הבא?

inb10

New member
הריון הבא?

ביקרנו אצל רופאת הנשים שלי וקיבלנו "אישור" לנסות שוב אחרי המחזור (הפלה בשבוע 18 לפני שלושה וחצי שבועות)... נשמע טוב, אבל מפחיד, אני חוששת שכל ההריון אני אהיה בחששות של מה יקרה אם... חוץ מזה שכחנו לשאול אותה לגביי יעוץ גנטי, מישהי יודעת משהו לגבי זה? זה נחוץ? זה עוזר? מתי מומלץ ללכת... אני גם לא יודעת אם כבר עברתי את זה או לא, בדרך כלל אני בסדר, אבל יש רגעים למשל כשבן זוגי או הבת שלנו מניחים לי ראש על הבטן, או בליל הסדר שעברה לי בראש המחשבה שאמורה היתה להיות לי בטן מלאה ובעצם היא לא... אני מרגישה שמתוך הכאב מתגנבת לה האפאתיות, החוסר תחושה, כהות חושים שאולי נועדה לתת לי את האפשרות להמשיך הלאה ואולי אני סתם חסומה ומשלה את עצמי שהכל בסדר

אורית167

New member
שלום יקרה

אני מאוד מבינה אותך, גם אני חוששת מאוד מה יהיה בהריון הבא, אבל קודם כל מתפללת לזכות להריון נוסף. אני מתארת לעצמי שכל מי שחוותה אובדן הריון ובטח בשלבים מאוחרים חוששת. קורה לי שעולות לי דמעות רק מלחשוב על עובר בועט בתוך הבטן, רק מלהזכר בתחושה, ואני מקווה שלא כל פעם שארגיש בהריון הבא תנועות אזכר בתינוק הזה שלא זכה להיוולד... אני חושבת שצריך הרבה עבודה פנימית לנתק בין ההריונות ולהבין ולהאמין שהפעם בעז"ה יהיה בסדר. בתקווה... דמעתי גם מהמחשבה שאולי זה לא יהיה בן, אלא בת, ואני מפחדת שזה יעצים את הגעגוע שלי לחבוק בן... לחבק אותו... ואני מקווה ומאחלת לכולנו שנזכה להתגבר על החשש ולשמוח לאורך כל התהליך, למרות המשקעים. (נשמע קשה, נכון, אבל אני מאמינה שהכל תלוי ברצון). שיהיה לך בהצלחה ובשורות טובות בקרוב!

למעלה