הרחקת יונות מתעלת צנרת

Borisyo

Member
שלום. איך אפשר לגרש יונות מתעלת צנרת שבבניין משותף. בשנתיים אחרונים היו פריצות מים בקומה 4 וקומה 3. החלל בתעלה צר בשביל בן אדם לנוע ואני לא יודע איך יונות עפות שם. יש להם שם קנים ולמרות שמדובר בבניין ישן, אני מניח שיונות גורמות לנזק לצנרת.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
שלום. איך אפשר לגרש יונות מתעלת צנרת שבבניין משותף. בשנתיים אחרונים היו פריצות מים בקומה 4 וקומה 3. החלל בתעלה צר בשביל בן אדם לנוע ואני לא יודע איך יונות עפות שם. יש להם שם קנים ולמרות שמדובר בבניין ישן, אני מניח שיונות גורמות לנזק לצנרת.
אני לא בטוח שהיונים אכן גורמות נזק לצנרת אבל הן בהחלט גורמים למטרדים של רעש, לכלוך ואפילו מחלות.

השיטה היחידה (החוקית) שאני מכיר היא לחסום את כל פתחי הכניסה שלהם, הכי פשוט באמצעות רשתות.

Borisyo

Member
@שיח סלימאן אצלי בעיה יותר עם מטרד רעש. שומע אותם דרך פתח אוורור.
הטיח מתקלף ואם אני נותן מכה חלשה בפתח אוורור הוא נע טיפונת. לדעתי נחלש הידוק שלו עם דפנות...
גם בחורף אוויר קר נכנס פנימה, גם ריח של עשן כשאר עושים על האש ביום עצמאות...

לא זוכר אם הזכרתי את זה בעבר.
20201212_175158.jpg

רשר

Well-known member
מנהל
@שיח סלימאן אצלי בעיה יותר עם מטרד רעש. שומע אותם דרך פתח אוורור.
הטיח מתקלף ואם אני נותן מכה חלשה בפתח אוורור הוא נע טיפונת. לדעתי נחלש הידוק שלו עם דפנות...
גם בחורף אוויר קר נכנס פנימה, גם ריח של עשן כשאר עושים על האש ביום עצמאות...

לא זוכר אם הזכרתי את זה בעבר.
צפה בקובץ המצורף 49333
להתקין רשת הגנה על כל פתחים של הפיר במיוחד על הגג ובקומת העמודים,
כדי שריח לא יעבור מקומה לקומה צריך להתקין מפוח יניקה על הגג שימשוך את האויר מכל הכניסות ויוציא החוצה,

SicTransit

Active member
להתקין רשת הגנה על כל פתחים של הפיר במיוחד על הגג ובקומת העמודים,
כדי שריח לא יעבור מקומה לקומה צריך להתקין מפוח יניקה על הגג שימשוך את האויר מכל הכניסות ויוציא החוצה,
רק בבקשה לוודא לפני כן שלא לוכדים בפנים יונה, וגרוע יותר: גוזלים.

Borisyo

Member
רק בבקשה לוודא לפני כן שלא לוכדים בפנים יונה, וגרוע יותר: גוזלים.
אז רק איש מקצוע אם יש כזה ויסכים לעבודה כזאת. אני מאמין שאין שם איך לנוע, במיוחד לזחול בין קומות. בקיצר אפשר לשכוח מזה.

למעלה