הרחפן מאבטח את הרכבת הקלה,

מצב
הנושא נעול.
הבעיה היא לא פשוטה כי לפני 3 לילות

ליידויי האבנים עוד לא מצאו פיתרון.
http://www.ch10.co.il/news/48012/#.U8pFAuOSzbU
האחיין שלי ואני עמדנו על הגג והשקנו בלילה את העציצים שלי וראינו את הרחפן מעל שועפאט כאשר מתבצע ניסיון ירי אליו מן הקרקע. מישהו ירה אליו כדורים נותבים וכמעט פגע בו. אני מניח שיהיו נסיונות רבים להפיל אותו. כמו-כן הרימה המשטרה צפלין לבן גדול מעל רמת-שלמה הנראה דווקא בשעות היום אם כי הוא גדול ואיטי ואני מניח שגם אותו ינסו להפיל משועפאט בעזרת ירי. אולי בגלל זה הוא לא טס מעל שועפאט כדי למנוע הפלתו. הוא לוקח מרחק בטחון וטס רק מעל רמת שלמה. הרחפן מהיר מאוד אך הנותבים מהירים ממנו.
אני שמח לראות שגם המשטרה וגם העירייה טענו בתחילה שהמסילות נפגעו וחזרו בהם. אני קיבלתי את הדיווח מגורם בכיר ברק"ל ומגורם בכיר במשטרה. כולנו הוטעינו. זה כמובן חבל כי רק כוחות בטחון יכלו להיכנס לשועפאט באותו שבוע ולצערנו העבירו מהשטח נתונים לא נכונים ומוגזמים.

כל הכבוד שאתה יכול להודות בטעויות.

האחיין שלי ואני עמדנו על הגג והשקנו בלילה את העציצים שלי וראינו את הרחפן מעל שועפאט כאשר מתבצע ניסיון ירי אליו מן הקרקע. מישהו ירה אליו כדורים נותבים וכמעט פגע בו. אני מניח שיהיו נסיונות רבים להפיל אותו. כמו-כן הרימה המשטרה צפלין לבן גדול מעל רמת-שלמה הנראה דווקא בשעות היום אם כי הוא גדול ואיטי ואני מניח שגם אותו ינסו להפיל משועפאט בעזרת ירי. אולי בגלל זה הוא לא טס מעל שועפאט כדי למנוע הפלתו. הוא לוקח מרחק בטחון וטס רק מעל רמת שלמה. הרחפן מהיר מאוד אך הנותבים מהירים ממנו.
אני שמח לראות שגם המשטרה וגם העירייה טענו בתחילה שהמסילות נפגעו וחזרו בהם. אני קיבלתי את הדיווח מגורם בכיר ברק"ל ומגורם בכיר במשטרה. כולנו הוטעינו. זה כמובן חבל כי רק כוחות בטחון יכלו להיכנס לשועפאט באותו שבוע ולצערנו העבירו מהשטח נתונים לא נכונים ומוגזמים.
כל הכבוד שאתה יכול להודות בטעויות.

ORENG200

New member
מדוע לא להתקין מצלמות על הרכבת כלפי חוץ בכמה אזורים

מדוע לא להתקין מצלמות על הרכבת כלפי חוץ בכמה אזורים
בקרונןת על מנת שיהיה כיסוי מירבי ויהיה תיעוד לזורקי האבנים?

Ccyclist

Well-known member
לצעצוע כזה יש זמן טיסה של 15 דק' ( DJI )

ליידויי האבנים עוד לא מצאו פיתרון.
http://www.ch10.co.il/news/48012/#.U8pFAuOSzbU
לצעצוע כזה יש זמן טיסה של 15 דק' ( DJI )
המכשיר המצולם בכתבה שצירפת נראה בדיוק כמו קוודקופטר של DJI, צעצוע נחמד (ויקר, ₪6,000 + עם ציוד המצלמה ויותר מכך עם המוניטורים שבאוהל המפעיל - ניתן לצפות בצילומי המצלמה בשידור חי) אך זמן הפעולה שלו מאד מוגבל, רבע שעה בלבד, כך שקשה לפטרל איתו באופן רציני אפילו אם יש לו מסלול שנקבע מראש ב GPS.
&nbsp
למשימה הזו חייבים משהו שיכול להשאר באוויר במשך שעות, לכלול ראיית לילה, ואולי אפילו יכולת אוטומטית לעקוב אחרי רק"לת אחת מקצה האזור הבעייתי עד לקצהו השני, ואז לעקוב אחרי רק"לת שניה מהקצה השני חזר וחוזר הלאה.
&nbsp
&nbsp

אגב ערבים קניון מלחה הולך להפסיד המון כסף

צריך צילום שהים הוא אכן אותו ים
והערבים אותם ערבים...
אגב ערבים קניון מלחה הולך להפסיד המון כסף
בשנים האחרונות ערביי מזרח ירושלים קנו בהמוניהם בעיד אל פיטר.
אפילו שחלקם לא ידעו איך לחזור משם הבייתה.
(שאלו את הנהג אם האוטובוס מהקניון מגיע לירושלים)

מצב
הנושא נעול.
למעלה