הרגשתם?

אור ו.

New member
הרגשתם?

הרגשתם פעם שאתם סתם חתיכת זבל מהלך? שאין לכם שום סיבה לחיות? שפשוט שאלתם את עצמכם: למה להמשיך? אני אישית לא מוצא שום סיבה להמשיך... אין לי סיבה להמשיך... "אין סיבה לחיות... אבל אין סיבה למות" על הקצה של דנה ברגר... אין לי חשק לכלום... נגמר לי כח החיים....

joy24

New member
אורצ´וק בוא בוא שניה....

תתקרב אליי ...עוד קצת...כן כן ....עוד טיפההההה.... זהו .. עכשיו ..קבל
וגם
וגם
שתאיר יומך וגם
שיהיה לך צבעוני וגם
ריחני וגם
שישמור עליך וגם
שיאיר דרכך בלילה.... ... ועכשיו תנשום עמוק ותדקלם יחד איתי את השיר הבא ---> .."אתה עוד תגלה את העולם אם תרצה או לא תרצה יש עוד זמן להשתנות מן הקצה אל הקצה קח אותו לאט את הזמן העולם עוד יחכה בחוץ קח עוד שאיפה מן הזמן שתי דקות לפני ההתפכחות להתמכר ללב המתפרע לדמיון המתפקע ולאושר הנוגע בעומק הכאב אתה עוד תגלה את העולם אם תרצה או לא תרצה יש עוד זמן להשתנות מן הקצה אל הקצה אם האהבה כאבה לך אתמול אולי מחר היא לא תכאב אם עוד הדמעות זולגות בלי קול בסופן אולי חיוך רחב להתמכר ללב המתפרע לדמיון המתפקע ולאושר הנוגע בעומק הכאב עניין של זמן/ כתב אהוד מנור קח אויר אורצ´וק ותחזיק מעמד האושר עוד ימלא אותך .....זאת הבטחה... שלך Joy

רוח הים

New member
בוא הנה ילד מתוק

כוח חיים לא נגמר... אולי רק היום חיבוק לך מפה רוח הים ...

אנושית~

New member
אורררררררררררררר

אתה כנראה במצב רוח חרבנה כרגע אבל אם תעצור ותחשוב שוב תראה שיש לך המון סיבות להמשיך ..הרי כל החיים עוד לפניךךךך..החיים יקרים מאוד למרות הנפילות באמצע ...אז אולי נעזור לשפר את מצב הרוח שלך כרגע תגיד ...מה היה גורם לך לחייך עכשיו?????

בררררר מה זה ??

אתה לא אני חוזר לא ולא!! ויש אלפי סיבות עבורך למה כן לחיות כי יש מקומות שלא היית בהם כי יש דברים שעוד לא הספקת לחוות כי יש איפושהוא מישהי שממתינה בסבלנות לרגע להתקל בך ולקבל מהלב הענקי שלך אהבה ולתת לך אהבה ובקיצור בוא לידי שמרתי לך כיסא נביט יחד לשמים הרחבים לירח המקסים .. ושערי שמים ילחשו לך שטרם הגיעה שעתך..!!! טאי

אור חמוד.......

תמיד יש סיבה להמשיך.....אולי עברת משבר ....אולי יש לך יום רע.... ואולי זה ישמע בנאלי...אבל מחר תיזרח השמש מחדש....ואני אני רוצה גם לקבל קצת מהאור שלך.... שולחת לך גם הודעה פרטית...בבקשה תקרא אותה.... חיבוק מכל הלב.... שועלינה

אור ו.

New member
יו איזה חמודים אתם!!!!!!!!!!!!!!

בואו הנה כולכם!!!!! כולכם!!!!
איזה נשמות טובות אתם!!!!! חולה עליכם! גרמתם לי לחייך!!!! אבל כולכם לא הבנתם משהו!!! "אין סיבה למות"!!!! אני לא הולך להתאבד... פשוט אין מצב רוח לעשות שום דבר... רק לבכות!!! שבד"כ... דבר מאוד משחרר... במיוחד עם זה בא עם איזה שיר שהלב צועק.... חולה על כולכם!!! (אמממ נגלה לכם סוד... עודדתם אותי... נתתם לי כח להיתמודד... עם התפרצות של כאב אדיר שנאסף ונאסף... והיום התפרץ החוצה... תודה לכם!)

חוצי

New member
אורצ´וק../images/Emo24.gif

סורי רק עכשיו קראתי אותך רק אוהבת לך ילד פלא! ותבכה זה אחלה זה משחרר!!!!!

מייקי69

New member
אור !! לפני ש´תה הולך - תחתום פה !!

מותק - פתחנו מועדון !!! אתה ואני !!! מה, לא ידעת ???? תתחדש !!! יש לך מנוי לשתי הדקות הבאות. גג שעה אני נותנת לך במחיר הזה. רוצה לבכות ביחד? אני על הפנים, חבר. לא באות לי הדמעות, אז תביא סטירה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא !!! לא !!!! זה לא היה צחוק!!! צחוק? מה ´פתום !!! שאני אצחק?????? שאני ????? זה היה חירחור. חירחור גסיסה. מבקשת לא להוציא אותי החוצה !!! נו, די !!!! תפסיקו לדחוף !!! נשבעת לכם - חירחור גסיסה !!! גסיסה !!! ´סתכלו, הנה, הנה, ככה נראה בנאדם חי? ככה נראה בנאדם צוחק??? נראה לכם !!!! אורררררררררררררררררר !!!!!! תגיד להם אני בעלת המקום !!!!! זרקו אותי החוצצצצצצצצצצצצצההההההההההההההההה !!!!! הלפ !!! הלפ !!!! סאמוואן !!!!!

אור ו.

New member
אממממ

אני לא מבין.... את נהנת מהמצב שאת בו??? כי אני לא!!! לא רוצה להיות חבר במועדון הדיכאון! אוהב את החוץ! אוהב אנשים!!! רוצה להיות מאושר ולרוץ בהרים!! בהרים של חברים, אהבה, חום, אושר ושמחה!!!

למעלה