הרגשתם את זה

mich78

New member
הרגשתם את זה ../images/Emo35.gif

אמא'לה - זה היה מפחיד
!
!|

Sefy

New member
חשבתי שדמיינתי את זה ../images/Emo12.gif

ממש לכמה שניות כל הבית רעד!

משיייי

New member
וואו הראש שלי

איפה הייתם באותו רגע ומה עשיתם? אני הייתי במיטה ישנתי הרגשתי כמו בסירה לא הבנתי למה הכל זז לי בחדר יצאתי מהר החוצה אמאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה פחד

אמאל'ההההההה

כמה זה מפחיד!! ישבתי פה, מול המחשב ופתאום הרגשתי שאני נופלת!!! וגם עכשיו אני מרגישה לא יודעת אם זה נדמה לי או שזה באמת הצילוווווווווווווווו

mich78

New member
אני ....

באמצע עבודה ... יושבת וכותבת שיקים
לספקים
רגועה ומשום מה הכיסא זז לו... "נשבר לו משהו?" אני חושבת ומנסה להבדוק ומתנדנדת לי ומשום מה הוא זז מהר יותר
אני חושבת מה הולך פה
"XXX אתה מרגיש ?" אני צועקת לבוס שלי בחדר ליד ... "מה הולך פה?" הוא שואל ... "רעידת אדמה .. נראה לי " אני עונה בשיא האדישות כשהראש מפתח לו סחרחורת . איזה פחד - חצי מהרחוב מסתבר ברח למטה .. ואני חושבת שאם היה חזק יותר אני והבוס שלי היינו צונחים למטה
מקווה שכולם בסדר

DDN

New member
כן!

בהתחלה חשבתי שזו הרכבת שעוברת, אבל אחרי שהמשיכה לעבור, הכיסא המשיך להתנדנד. . .. . . זה היה מפחיד.

מפחידדדד...

ישבתי ליד המחשב כתבתי משהו ...ופתאום אני זזה עם הכסא כמעט עד הקיר ונופלת ... לא ידעתי מה לעשות באותו רגע ...
אחרי כמה שניות לקחתי את הפלאפון...רועדת ... והלכתי לדלת הכניסה ... אמאלהההההה
... הטבע ..מפחיד לפעמים ....

Vdrums

New member
../images/Emo6.gif כנראה הוא אכל שעועית אתמול...

כל הבניין רעד, ועוד יש פה רצפה צפה אז בכלל גלים...

ס22ית

New member
אוףףףף...לא הרגשתי את זה!!!

הייתי בשטח פתוח ולא הרגשתי כלום!

ישבתי בבית קפה ופתאום כל השולחן

התחיל לרקוד לי ...
חשבתי שהוא סתם שמח לראות אותי...

אני בדיוק ישנתי,

לא הבנתי מה קרה,השכנה פתאום דופקת אצלנו ,אני כזה פותחת לה את הדלת והיא אומרת לי יאללה בואי יורדים למטה קחי מעיל ונעליים,ואני כזה בוהה כמו לא יודעת מה,והיא אמרה לי שיש רעידת אדמה, המיטה רקדה לי ופתאום אני שומעת את המובייל מנגן לו,זה היה מפחיד. וירדתי עם פיג'מה וכפכפים..

למעלה