הרגשתי שאני מקבלת מסר

נונה50

New member
הרגשתי שאני מקבלת מסר

שלום לכם: לא היתי אומרת שאני רוחנית {היתי רוצה לחיות} אבל אני מאוד מאמינה באלוהים ושהוא כל הזמן איתי רציתי לספר מה שקרה איתי לפני חודש לפני כמעט חודש בעלי היה מאושפז בבית חולים עבר ניתוח קשה וכל התקופה הזאת היתי בלחץ מהעבודה לבית להאכיל את הילדה לסדר אותה ולעוף לבית חולים יום אחד חזרתי מהעבודה להתארגן גיהצתי בגדים לבשתי ויצאתי בלחץ נשארתי אצל בעלי עד הערב ולפני שנפרדתי ממנו עלה לו החום מאוד דאגתי כי אחרי ניתוח פחדתי שהיה לו זיהום ועלו לי הרבה מחשבות רעות ובדרך חזרה כל הזמן בכיתי לא ידעתי מה לעשות לא ישנתי כל הלילה כל הזמן התקשרתי לדעת מה שלומו חזרתי הביתה התפללתי מכל הלב בכיתי נורא נדרתי נדרים לא מה ... לא יודעת נכנסתי לחדר שגהצתי את הבגדים בצהרים [החדר הזה כמעט אני לא נכנסת אליו אך הרגשתי את עצמי נכנסת לשם וני בוכה ודואגת לבעלי פתאום אני רואה את במגהץ דלוק שזה כמעט 8 שעות הרגשתי שאלוהים בכוונה כיוון אותי לחדר כדי להראות לי שאני איתך אם לבית לא קרה כלום אז אל תדאגי לבעלך זאת היתה הרגשה שאי אפשר לתאר וברוך השם בעלי יצא מכלל סכנה ואני בטוחה שאם מתפללים מכל הלב אך מכל הלב אלוהים שומיע את תפילותנו יכול להיות שאנשים יצחקו או יגידו שזה צירוף מקרים אך תדעו לכם שאני מאמינה שלא שאלוהים ליווה אותי כל הזמן שאף אחד ממנו לא היה לצידי רק אלוהים

למעלה