הרגע....ראיתי..... 2

Noeett

New member
הרגע....ראיתי..... 2 ../images/Emo34.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif

אמאלההה אמא אמא אמאאאאאאא יש פסים. שניים. בלי שום ספק.....אני...הצילוווווו...לא יודעת מה לעשות עכשיו..... בטא אשתדל לעשות מחר לראות שזה אכן זה....בבקשה אלוהים שזה יהיה זה הפעם.......ואח"כ אתקשר לקופרמינץ נראה לי כי צריך קלקסן, ואספירין להגדיל מינון, פרוגסטרון אני לוקחת גם ככה....אמא אמאמאאאאאאאא חייבת לספר למישהו חוץ מבעלי, שלא בבית.......ובשביל מה אתן כאן. אני בשוק

קודם כל תירגעי ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

בשעה טובה
כיף לשמוע בשורות כל כך טובות. לכי תספרי לבעלך,תעשי לו את היום- ליום טוב ושיהיה

Noeett

New member
../images/Emo6.gif סיפרתי לו. אני ממש רועדת

בבקשה בנות תחזיקו לי אצבעות שהפעם זה יהיה זה. אמא אני כ"כ מפחדת.. תרגעי תרגעי..אני נושמת כאן. קודם שתהיה בטא נורמלית, אחרי זה נדבר.

just face it

New member
קולולולולולולולולולולולולולולוש../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

איזה יופי... נקווה להמון טוב בעוד 9 חודשים... הלוואי שיעבור חלק חלק ובלי דאגות... והלוואי הלוואי שבסוף יהיה תינוק מתוק שיעשה אתכם מאושרים...

scalar

New member
בשעה טובה!

איזה יופי
מאחלת שהאושר ימשך עד סוף הריון תקין (ואם אפשר גם רגוע) ולידה בריאה, וילך ויתגבר עם גידול התינוק/ת.

אצלנו אסור להגיד " מזל טוב" כל כך מוקדם...

אז אגיד לך משהו אחר. מחזיקה לך אצבעות חזק-חזק, ומאחלת לך הריון ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ומשעמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.... עד שבוע 40. ו.... המון לילות ללא שינה אחר כך.

Noeett

New member
ככה בדיוק אני מרגישה......./images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif

תודה תודה תודה

kinsti

New member
איזה יופי ../images/Emo140.gif

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק. אמן שזה יהיה מוצלח ביותר
. חיבוקים.

Noeett

New member
../images/Emo57.gif תודה לכולכן....מקווה כ"כ ../images/Emo24.gif

matti8

New member
ממייייייייייייייי בשעה טובה

איזה כייייייייייייף אני מאוד מאושרת בשבילך וכמובן שמחזיקה לך אצבעות הכי חזק שיש להריון תקין, ארוך, בריא, מושלם ומהנה ללא דפיקות לב רק בציפייה לדברים טובים. אהההההה איזה כיף!!!!!!!!

לא משחררת אצבעות עד לתשובת הבטא

מתפללת עבורך להריון ארוך ארוך ותקין תקין אמן איזה יופיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

איליוס

New member
איזה יופי עשית לי את הערב מאחלת לכולנו רק בשו

בשורות טובות ואיך אומרים ארוך ומשעמם....

ניובה

New member
בשעה טובה! מחזיקים לכם אצבעות ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

bubiba2

New member
../images/Emo65.gifכל יום מציצה לפורום ושמחה לקרוא על

שני הפסים. מחזיקה אצבעות קודם כל לבטא תקינה, שתכפיל את עצמה כמו שצריך ולאט לאט לבטן מתעגלת שבסוף המסע תאחזו בתינוקי שלכם. מחזיקה אצבעות.

מקוםבלב

New member
../images/Emo140.gifחדשות נפלאות. אני כל כך שמחה .

מאחלת לך הריון הכי קל ובריא שאפשר.

Noeett

New member
תודה תודה תודה ../images/Emo24.gif

אתן מרגשות אותי נורא........... מחכה כבר למחר שהבטא תהיה בסדר ונתחיל משם..........

../images/Emo24.gif

כל כך מזדהה עם הבהלה שמתלווה לשמחה. מאחלת לך שככל שהזמן יעבור, וההריון לא יעבור - מידת הבהלה תקטן ומידת השמחה תגדל, עד שתלדי בלידה טובה, שמחה ובריאה את התינוק/ץ שכלכך חיכית לו/ה. שמחה בשבילך ומקנאה בך אני

למעלה