הרגע חזרתי מתל השומר
וקצת

הרגע חזרתי מתל השומר../images/Emo10.gif וקצת../images/Emo7.gif

הייתי אצל פרפ בידר המקסים,ותיכף ומייד נתן לי פרוטוקול חדש לחודש, שנכנסתי אל האחות ,האחות אמרה פרפ בידר צריך לדבר איתי. מפה לשם,פרפ בידר קרא לי לחדר ואמר לי:שפרפ דור החליט על סיום השאיבות עקב סכנה בדקירה,ועקה תגובה שחלתית ירודה הייתי בהלם
. אמרתי לבידר,אבל למה? פרפ בידר אמר שעלי לדבר עם פרפ דור. ופרפ דור הרופא הגדול איין לו זמן עבורי אפילו ל5 דקות
התקשרתי למינה,ואמרתי לה את זה:מינה חושבת שמשרד הבריאות עדכן את פרפ דור,וסך הכל כעת יש תיאום עמדות. אמרתי למינה שאני לא מתכוונת להפסיק את הפונדקאות,הפונדקאות עבורי הוא אויר לנשימה... מינה אמרה שהסיכויים עם 2 עוברים מוקפאים לא גדול,ואני יודעת את זה גם. מה שאני צריכה לעשות הוא: 1.יש לי תור לפרפ דור ל28.10,ותבינו זה רק על מנת לשאול אותו מדוע הטיפול הופסק,למרות שאני יודעת את הסיבה,מישום שזה לא יכול להיות שזה כבר אושר לי לפני חצי שנה,ועכשיו לא מאושר(וזה אותו הסיפור עם משרד הבריאות) 2.אקבע תור לפרפ בהמטולוגיה,אביא עוד מכתב שאני יכולה לעבור השאיבה(ללא הורמונים) 3.במקביל-אתחיל לגשש על תרומת בייצית בנות-אני מרגישה שאני ממש נופלת בין הכסאות,אני מרגישה שבגלל ההסתבכות שלי לאחר הלידה כולם מפחדים לעשות לי פעולות יזומות. דיברתי עם אלי,ושאמרתי לו שפרפ דור לא יכול לדבר איתי כי הוא עסוק,מה אלי אמר:"תכנסי ותהפכי לו שולחנות" כמובן שלא עשיתי את זה
שלא יהיה לכם רושם שבעלי בחור אלים,אני רק רוצה לתאר לכם את השוק שלי ושל אלי,מההחלטה שלו להפסיק לי את הטיפול,וגם את השוק שהוא עסוק מלדבר איתי,אני פשוט מאוד בהלם!!!!!!! אני יודעת,אני לא אפסיק להלחם עד שיהיה לי עוד ילד או ילדה .זה לא מעניין אותי ההחלטה שלהם,אפילו אם לא אעשה עוד שאיבות אלך על תרומה,אבל גם לעוד שאיבות אני מתכוונת להלחם,מה זה החוצפה הזו? אתן יודעות שאמרתי לאלי על תרומת בייצית אלי היה בשוק!!!!!!!!!!!

יש לי ב10/9 תור אצל פרפ דור

ביהושוע בן נון בתל אביב,לא נראה לי שזה יעזור הרבה,אבל נשמע מה יש לו להגיד. המוזר הוא:בבית חולים הוא מאוד מאוד מאוד עסוק,ובפרטי-יש לו את כל הזמן שבעולם
בעלי בשוק רציני,אמרתי לו שלא אכפת לי להעזר בתרומת בייצית,בעלי לא מוכן לשמוע על זה. יאללה-איזה בעיות
,ולמרות זאת אני לא מוכנה להרים ידיים
אעשה את כל המאמצים בשביל עוברים נוספים שלנו.

מירבי*

New member
ענתי, ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כדאי שתדברי עם פרופסור דור ותביני מה הביא אותו להחלטה הזאת, אם זו החלטה של משרד הבריאות ו"הנחיתו" את זה עליו, זו אכן בעיה רצינית. אספי בינתיים כמה שיותר מסמכים שיכולים להעיד על כך שהשאיבה לא מסכנת אותך, יכול להיות שזה ישפיע בסופו של דבר, הרבה מאוד פעמים מתקבלות החלטות כאלה בגלל חוסר הרצון של רופאים לקחת אחריות, הרי אם חלילה משהו יקרה יבואו אליהם בטענות, שיטת הכיסתוח נפוצה מאוד בארצנו... המשיכי להיות חזקה כפי שהינך... מחבקת אותך

יש סיכוי סביר מאוד שההוראה

היא ממשרד הבריאות. הרי עשיתי כבר 3 שאיבות,מדוע פרפ דור הגיע למסקנה זו רק עכשיו? מדוע הוא הסכים בהתחלה? מירבי היום התקשרתי לברר לגבי תרומת ביצית,כמובן שזו האופציה האחרונה שלי... אני מקווה,אני אופטימית שום דבר לא ירחיק אותי מילד נוסף.

הי בנות,רק רציתי להגיד

שאני ואלי שוקלים לקחת עורך דין. שיטפל אחת ולתמיד בסוגיית שאיבת ביציות ללא הורמונים. כי זה כל הבלאגן שלי,מתחילת הדרך. אני יודעת שיש רופאים בכירים שתומכים בשאיבה שלי. זה לא יכול להיות שרופאים מסוימים לא מתייחסים לחוו"ד רפואיות. זה לא יכול להיות שרופאים יעלימו עין מהתוצאות הטובות וללא סיבוכים מהשאיבות שקדמו אני מרגישה בין הכסאות ואני אומרת לכן :אני לא אפסיק להלחם,ונראה שכרגע אני מגיעה לשלב הכי קריטי בלחימה-לקיחת עורך דין. אתן יודעות אני כל כך בטוחה בפעולה הזו של שאיבת ביציות,אני לא מבינה מדוע מונעים ממני .........

הי ענת

אין לי מילים להגיד את מה שאני חושבת על הרופאים ה@#~%$^ האלה מחזקת את ידיך
ומזכירה לך שעם הנחישות שלך תצליחי להתגבר על כל המכשולים בדרך !

milanat

New member
ענתי, עצוב לי לקרוא את מה שכתבת,

אין לי מילים. אני מתארת לעצמי מה את מרגישה. אבל בכל זאת אני מאמינה שאת תצליחי! מחבקת, מילנה

מחבקת ענת..הצטערתי לקרוא../images/Emo39.gif

את אישה אמיצה עם תושיה ולא תוורתי מאמינה בך!! תמשיכי קדימה ושמרי על אופטימיות, לשנה החדשה אאחל לך יקרה המון עוברים והצלחות למלאי לקראת המסע המיוחל לתינוק\ת הבאה\ים הלוואי אמן!!

הפגישה עם ההמטולוג פרפ זליקסון../images/Emo8.gif

הי בנות צהריים טובים הייתי הבוקר בתל השומר,אצל ההמטולוג(זה ראש מחלקת המטולוגיה בתל השומר) לא יידעתי את הפרפ על החלטתו של פרפ דור. הבאתי לפרפ זליקסון:את כל האישורים הרפואיים שלי,+את המכתבים שתומכים בשאיבה. ביקשתי להתייעץ איתו האם להמשיך בקומדין,או צריך תוספות(קלקסן) הפרפ אמר שאני צריכה תוספת קלקסן, בקיצור-ביקשתי מהרופא שירשום מכתב, למשרד הביטחון(שכמובן אראה אותו לדור) שהוא מבקש להוסיף לי קלקסן. ואתן בטח שואלות,מה קרה פתאום שאני מפקפקת בטיפול הרפואי בשאיבה? הסיבה שפניתי אליו היא: 1.לקבל מכתב עדכני,מפרפ דגול,כי אני יכולה לעבור השאיבה,ואם הוא היה חושב שאני לא יכולה לעבור הפעולה,הוא לא היה ממליץ כלל על טיפול. 2.הסיבה השנייה היא שאני רוצה להיות מוגנת מיכול הכיוונים סביב השאיבה. בסך הכל הוא לא סותר את פרפ ענבל,אם כי מוסיך הגנה. לסיום:בנות,יש לי כבר את הבסיס,ויש לי בסיס מוצק,מישום שהוכחתי בעבר שהשאיבות עברו בסדר.ואם זליקסון היה חושב שנשקפת סכנה ממשית הוא לא היה ממליץ,כשם שהוא לא ממליץ על הריון. אני מקווה שיהיה ניתן לשכנע את פרפ דור. רק שאני בצרה אם זה ההוראה של החרא של משרד הבריאות
אני מתכוונת להלחם בכל החזיתות

למעלה