הרגעים הגדולים העונה והפאק של ההפקה

sagi24

New member
הרגעים הגדולים העונה והפאק של ההפקה

http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-relax זה הרגעים הכי גדולים עד עכשיו בעונה הדי משעממת הזאת מעניין מוטי אביב וגי אוי כמה שהם חסרים נהייה משעמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תראו את הריבים של סער ואיילה כמו 2 פרידמנים מתים. יא גרושה ממורמת תחזרי לחושות של רמאלה קרעה אותי מצחוק:) יא פרצוף ביצה, לכי תשבי על מלפפון אם היינו בבית הייתי מכריחה אותי לשתות מהניאגרה:) ושמוטי יצא על גי וגרם לה לבכות גם קטע גדול שצשום מה לא נמצא פה והריב על התמונה של החברה של אלירז גם לא נמצה פה הרגעים הכי גדולים זה הריבים שמעניין יצרה והתעלולים שאביב היה עושה וזהו. וכשהם בחוץ התוכנית נראית כמו אוסף של פרידמנים מתים חוץ מאלירז ואוסף של משעממים וחפרנים ורכלנים על כוס תה וסיגריות נהייה בית קברות אחד גדול ואם ההפקה לא תביא בקרוב מאוד 4-5 אנשים צעירים ותוססים ופנויים הרייטינג בסופו של דבר ירד וכמות ההצבעות תרד ואז גם ההפקה תפסיד כסף. יש בריכה והיא בתוך הבית כמה פעמים אנשים נכנסו לשחות???????? אין יותר מדיי בחורות יפות אן יותר מדיי אנשים כריזמטיים אין יותר מדיי רווקים ורוקות פנויים פוטנה מוסלמית ונשואה עם ילדים שרה פולניה בת 61 גואל הומו בן 40 לסער יש חברה בחוץ לאלירז יש חברה בחוץ לארז יש חברה בחוץ בנצי נשוי עם ילדים אלין יש לה חבר בחוץ שחקן כדורסל סתיו היא טראנסית ומי מהגברים בבית היה מנסה לזרום איתה אז מי יספקו אקשן יוסף ואיילה?? יותר מזה אין לנו הגברים מה לראות חות מאלין ואיילה ולנשים מה יש לראות סער חמוד ולארז יש גוף מושלם וזהו מכל מי שהגיש מועמדות לאח הגדול זה מה שהצלחתם למצוא????????????????????? אפילו לא ישנים גברים ובחורות ביחד חוץ מבכמה ימים האחרונים וגם זה זמני.

sagi24

New member
בשרה יש צדדים מצחיקים יוסף הזוי לחלוטין

שרה פולניה קוטרית, היא פולנייה במלוא מובן המילה מזריכה לי את אמא שלבנצי מאסקימו לימון ואת אמא של אלכס ומאלכס חולה אהבה:) עכשיו לגביי יוסף הזוי לחלוטין הוא מדבר על אור שמש וירח נו באמת זה מה שמעניין אותך ואיזה טקס מוזר הוא עשה בחוץ , נראה לי לקח טריפ חזק מדיי גם גראס וחשיש זה מהאדמה נראה לי המוח נדפק מעישון יתר אלין נעל, סער קשוח מדיי, גועל מתנשא, סתיו משעממת, יוסף הזוי, פוטנה קולנית ופרימיטיבית מה נסגר איתכם עונה משעממת רצח.

רקדנית25

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif שרה א ל ו פ ה - אמן ותזכה

מתה עליה

למעלה