הרגלי הניקיון / אסתטיקה שלנו

seelinewoman

New member
שכחתי לענות על חצי:

חוטיני?
בשבילי רק מחטב, תודה
בשמים - אין אצלי דבר כזה לצאת מהבית בלי בושם, אפילו לסופר, ואני רצינית. עם זאת - אני קשה מאד במתן אמון בבשמים, בדיוק כמו בגברים, לצערי: הפייבוריטים: מספר אחת אצלי: מדמואזל של שאנל, ליום יום: so de la renta, מספר 2 של סיסלי, שיצא במהדורה מוגבלת. לא בטוחה שיש עוד. blue של רלף לורן - במיוחד התחליב לגוף שהוא מטרף, אולי אבוא אתו היום. אימונים - מתאמנת בבית. אללה יוסתור מה שאני לובשת. קוסמטיקאית - רק אפילטורית פה ושם, אבל מטפלת לבד בעצמי. אבל זאת לא חכמה, יש לי עור קל יחסית לטיפול, וחסר בעיות בד"כ.

ufo69

New member
מנסה

האם אתם מתקלחים? סתם סתם, נו אני צוחקת
לא יפה לצחוק עלינו וכן בראש חודש
איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד?
לבד באיזה בושם אתם משתמשים? (כל חברי הפורום ששמים one milion נא לעמוד בצד, אני כבר מגיעה!)
איסי מיאקי איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? (חשבתם שלא נחזור לבנות? אז חשבתם) - איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי?
בסיסי לכיוון הטבעי האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה?
אשים לב בהחלט, אישה מטופחת זה יפה לעין מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם?
הכי טוב טבעי

עונה תשובה שתעיף ממני הרבה נשים

גבר אמיתי צריך שיהיה לך ריח גוף טבעי, על גבול המזיע לא מטפח את העור הפנים, לא קרמים, לא משחות, בטח לא טיפולים מתגלח בדרך כלל בין פעמיים לשלוש בשבוע, קצת זיפים עוד לא הזיקו לאף אחת מעולם לא השתמשתי בבושם ואני לא מתכוון להתחיל להשתמש לגבי בת הזוג מעדיף אותה טבעית לחלוטין - איפור ממש לא עושה לי את זה לא אוהב לקים וציפורניים מצועצעות, מעדיף אותן עדינות וטבעיות מקסימום לק שקוף הלבשה תחתונה - אני אוהב את הלבנים הסקסיים אבל זה לא ממש משנה לי, מצידי שתלבש תחתוני סבא ולבקשתך - התפשטתי ( לפחות חלקית)

Just לובלו

New member
המממ

לא מסכימה איתך בכלל בכלל (!) בנוגע לעניין של הגבר שלא צריך לעשות כלום כדי לטפח את עצמו. אבל כנראה שעל טעם וריח אין על מה להתווכח
גם לגבי הטעם שלך בעניין של אישה - לא אומרת שצריך להתחרפן, אבל יש היגיינה בסיסית שחייבת להיות בשני המינים ואם היא לא נעשית, לא רק שזה "טרן אוף" , אלא לא נעימה בכלל.

אנחנו לא תמיד חייבים להסכים לובלו דארלינג

אבל אני אשאל אותך שאלה הרי אנחנו קוראים אחד את השניה כבר שנים, ולפי הסיפורים שלך , את בחורה שאוהבת להתפרע מדי פעם
כשאת עכשיו נפגשת לזיון עם מישהו, ודבר ראשון את באה למצוץ לו את הזין, את מריחה קודם את האיזור לוודא שהוא התקלח כמה דקות לפני שנפגשתם , או שאת פשוט יורדת לו ולוקחת בחשבון שיכול להיות שחצי שעה קודם הוא השתין, והריח הכי ברור שתקבלי משם הוא של שתן? אני חושב שכשני אנשים נפגשים ורמות התשוקה הם בשמיים, אף אחד לא מסתכל על השני ובוחן אותו ברמות האסטתיקה, הם פשוט מתנפלים אחד על השנייה בטירוך מוחלט והמיצים והאיברים מתערבבים אחד בשני. לגבי זוגות שחיים ביחד, או שהקשר ביניהם ארוך ורומנטי, ברור שהחיים ביחד משמעותיים יותר מהסקס עצמו ואז הטיפוח וההייגנה יותר משמעותיים לשני הצדדים. דוקא בפורום הזה : סטוצים ומפגשים אחרים, אני חושב שרגע המפגש והזיון הם החשובים ולא המסביב. וסליחה שאני מזיין לך את השכל

Just לובלו

New member
תקרא לי "מופרעת"

אבל אני חושבת שגם מהפוסטים שלי ברור שאני מתחרפנת מריחות. ריח בשבילי זה ההתחלה והסוף. ולשאלתך - אם יש את המודעות לעניין, אז הפרטנר שלי ידאג להריח טוב בכל מצב וריח של "אם השתין כמה דקות לפני", ממש לא ישנה פה. אני עדיין אתמוסס ואמס לגמרי מהריח שלו ואם לא, טוב - כנראה אז שלא יהיה כלום. כן, עד כדי כך אני קיצונית. אני לא אומרת שריח של גוף זה דבר ריח, נהפוכו - זה מדליק, אבל שוב, יש עניין של בסיס ואני נמשכת ליותר מהבסיס... לריח בושם שמעיף אותי לגמרי (וגם אותו
) וטוב שאנחנו לא מסכימים. אתה יודע כמה אני אוהבת שמתווכחים איתי?

ויכוחים זה מחרמן מטריף משגע

הכי כיף זה לצעוק לקלל לריב ואז להוציא את הכל בזיון מטמטם

loverseek

New member
ישבתי על הגדר לראות את המכות אבל חייב להתערב

כשאני מוצץ את הבהונות של הבחורה, אם אין לה ריח של גרביים בני שבועיים בלי מקלחת - אני לא גומר! ואני בטוח שאם לא החלפתי תחתונים יומיים שלושה אז כל בחורה שתתקרב תתעלף מהריח.... נו באמת, אי אפשר לקחת את הדברים לקיצוניות. יש היגיינה בסיסית שחובה, אבל חובה לעמוד בה. יש אקסטרות שנחמד אבל לא חובה, ויש עומס מיותר עד כדי דוחה (ניסית לנשק צוואר של בחורה ששפכה על עצמה חצי בקבוק בושם? נורא מר...

Just לובלו

New member
לא, אתה לגמרי לא הבנת

לא אומרת שצריך לצאת מז'ורנל של סופר פארם, אבל לא צריך להיות כמו בנשיונל ג'יאוגרפיק (ויש כאלה, לא מתווכנת לפרטנרים שלי לזיונים, אלא כאלה שיוצא לי לפגוש ולהכיר בלימודים/חברה/חד"ג, שלא שמעו על הבסיס! וזה פשוט דוחה בעיניי. אין מילה אחרת.)

loverseek

New member
בגלל זה לכל סיר יש מכסה.

אל תרימי את המכסה אם המאכל שמתבשל מסריח... אני חושב שאני די במיינסטרים מבחינת הטעם וכנראה גם את, אבל אם יש כאלה שנהנים להיות טרזן וג'יין (וציטה ז"ל) או אם יש כאלה שמעדיפים ציורי גוף במקום פרצוף - זכותם, לא?

Sharoman

New member
שים לב שהיא לא אמרה שהוא טועה

אלא שהיא לא מסכימה. זאת דעה אישית וכפי שאמרת לך יש את שלך ולה את שלה.

נפולאון שלח בזמנו איגרת לג'וזפין

"אל תתקלחי השבוע, אני בדרך הבייתה" מה שאתה כותב נכתב כבר בעבר, ואתה לא חריג בנוף הכללי. אבל בעולם הסטרילי שבו אנחנו חיים, עולם שבו ריח גוף הוא האפרודיזיאק העילאי, אל תצפה לכך שהדברים שאמרת יקבלו אישור או חיזוק גדול מהסובבים אותך.

מי לא עונה ???

האם אתם מתקלחים? כן. עם כלור.
איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד? אני גונב לאישתי את המשחות שלה באמבט. משהו בריח ובהרגשה של ניקיון עמוק עושה לי את זה big time
באיזה בושם אתם משתמשים? יש לי כמה, אני אפילו לא זוכר את השמות. chevignon זה הראשון שעולה לי לראש ..
איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? שונא הגזמות. איפור - כמה שפחות. שאר הטיפוח מדבר אלי כל עוד הוא עדין. ציפורניים, למשל, באורך הזין שלי זה טיפה יותר מידי.
מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם? הכי יפה זה ציצי. ובתור מי שלא מוכן בשום מקרה, ולא משנה מה, לעשות סקס כשפריט לבוש כלשהו עדיין עליה (כן. גם גרביים נחשבים ללבוש) הלבשה תחתונה זה משהו שצריך להשקיע בו, מבחינתי, כשיוצאים. בשביל ההרגשה הטובה. אבל בבית - כמה שפחת יותר טוב. חוץ מזה - יש לי כפות ידיים גדולות. עוד לא נולד זוג השדיים שאני לא יכול להחזיק לבדי.

יואב1010

New member
קצת באיחור אבל...

האם אתם מתקלחים?-מדי פעם. איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד? מתגלח כל יום (חוץ מסופ"ש). אפטרשייב חובה (כרגע קרם אפטרשייב אבל מעדיף את האלכוהולי הרגיל). לא הולך לשום מקום לדאוג לעור הפנים. לא שם קרמים על הפנים (חוץ מהאפטרשייב) ובכלל לא ממש מת על קרמים. באיזה בושם אתם משתמשים? (כל חברי הפורום ששמים one milion נא לעמוד בצד, אני כבר מגיעה!)-ומי שלא? שיעמוד בפינה? איב סן לורן איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? (חשבתם שלא נחזור לבנות? אז חשבתם) - איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי? עדיף בסיסי האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה? שם לב לכל הפרטים הכי קטנים. מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם? מעדיף מושקעת וסקסית. אבל לא קטנוני על זה.

מותר להצטרף גם אליכם ? :)

ולענות על השאלון ? * האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? אין לי חבר מועדון , אבל מטורפת על ללין . מדי פעם מפנקת את עצמי בקרם גוף משם * ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? אין בנייה וגם לא תהיה - הכי יפה טבעי . מחליפה לק כל יומיים בערך
* איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? בבית ועם חברים בד"כ כלום , כשיוצאת לעבודה מעט סומק איפור עיניים בסיסי וזהו . כנ"ל כשיוצאים לבלות * מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? אני אובססיבית לתחתונים יפים וקטנים , אבל אני מנסה להיגמל . אוהבת לקנות עם חברה אחת ספציפית :) * חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? ביומיום יוצאת עם רגיל , לפעמים אם יוצאים לצוד חתיכים ובא לי להיות שובבה אז חוטיני . לא משקיעה יותר מדי ביומיום בקנייה של ההלבשה , אבל זה מגיע לי בקריזים
מבחינת שינה - חולצה גדולה ונעימה עם טרנינג גדול ונעים :) * בשמים - מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? יש לי בשמים קבועים - היפנוטיק , פנטזי וגם לקוסט .. מחליפה ביניהם :) * לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? לא רלוונטי?
* קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? מטפחת בעצמי . אין את האמצעים בשביל לגשת אליה כל שבוע / חודש - לכן את כל מה שצריך ורוצה לעשות אצל קוסמטיקאית - מסתדרת לבד :)

Just לובלו

New member
ברור!

היפנוטיק טוב
ואת עושה גבות לעצמך? אצלי אני מסדרת אחרי הקוסמטיקאית, אבל מודה שמפחיד אותי מאד להתקרב לגבות שלי עם מספריים ופינצטה. אני יותר מדי אוהבת את העיניים שלי כדי לפגוע באיזור

היפנוטיק מעולה

ולגבי הגבות אני חייבת לחשוף - אני לא ממש 'עושה' גבות - כי הן פשוט מסודרות ונורמליות מעצמן . רק מנקה פה ושם . קופצת לקוסמטיקאית פעם בחצי שנה כדי שתגיד לי "מה את מפגרת מה את עושה פה"
והעניינים הרגישים יותר נמצאים שם למטה , וזה באמת מצריך עזרת חברה או במקרים אחרים קומסטיקאית :)

למעלה