הרגלי הניקיון / אסתטיקה שלנו

Just לובלו

New member
הרגלי הניקיון / אסתטיקה שלנו

עקב שיחה שעלתה היום במשרד (תאמינו לי, מי אמר שגברים לא אוהבים לדבר הרבה?!), אז להלן שאלון קצר - לבנות - * האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? *ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? *איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות
) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? *מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? *חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? * בשמים
- מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? *לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? * קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? בנים, שלא תאמרו שזנחתי - *האם אתם מתקלחים? סתם סתם, נו אני צוחקת * איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד? *באיזה בושם אתם משתמשים? (כל חברי הפורום ששמים one milion נא לעמוד בצד, אני כבר מגיעה!
) * איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? (חשבתם שלא נחזור לבנות? אז חשבתם
) - איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי? * האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה? *מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם? ועכשיו כולם יחד - נא להתפשט (החבר'ה של הבושם שבצד, אני בדרך)

יקחת לי שעה שלמה

רק לענות על הסקר שלך. בגדול , זה חשוב לי מאוד היגיינה. גם שלי וגם שם הפרטנרית שלי. וגם השקעה , אבל לא מוגזמת. למשל אני לא אוהב איפור מוגזם. בושם ודיאודורנט - זה חובה.

צוחה

New member
אני אנסה לענות ראשון

* איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד? |זין| - לא דואג לעור שלי יותר מידי. מתגלח פעם בכמה ימים (אוהב אותי עם זיפים
) ואחר כך שם אפטרשייב *באיזה בושם אתם משתמשים? (כל חברי הפורום ששמים one milion נא לעמוד בצד, אני כבר מגיעה!) |זין| - יש לי 3 טומי הילפיגר GIO של ארמאני ו- CHEVGNON * איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? (חשבתם שלא נחזור לבנות? אז חשבתם) - איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי? |זין| - די בסיסי. אודם שמחמיא. מעט איפור ככה בקטנה אני לא אוהב שמעמיסים על הפרצוף
* האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה? |זין| - מאוד משנה לי. לא אוהב ציפורני פקאצות עם כל הבנייה המגעילה הזו. קצת לק בשביל היופי.. ו....שהציפורניים לא יהיו חדות, זה מכאיב לי בגב
*מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם? |זין| - הכי מושקע הכי טוב ! זה סקסי בטירוף ומעלה את החרמנות בכמה רמות ! אין כמו לקרוע ממישהי איזו חזייה של ויקטוריה סיקרט היא אולי תכעס עלי כשאני אקרע אותה.. אבל כמה דקות אחרי זה היא כבר תסלח לי

או יופי סקר...

האם אתם מתקלחים? צריך לחסוך במים , יום כן יום לא,..או בזוגות....(בקיץ פעמים ביום) * איך אתם מקפידים על טיפוח? תשאלי את הקוסמטיקאית שלי אין עליה.:) <אופס חשבתי בקול> *באיזה בושם אתם משתמשים? אז ככה יש כמה,. אבל העיקרי הוא יחיד במינו . אין אותו לאפחד רק למוכרי הבשמים שהם משתמשים בטסטרים שלו ... ואין לי כל כוונה לגלות..כי חוץ ממני (והמוכרים) אפחיד לא משתמש בו.ואני אוהב להיות מיוחד כנ"ל לגבי פרטי הלבוש שלי ... או שאגלה ואז אצטרך להרוג אותך...
* איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי?בסיסי לא צריך שהיא תראה כמו הבחורה מדרו קארי ...(זה גם משאיר סימנים!) * האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה?הידיים צריכות להיות עדינות ולא גסות , כמו של פסנתרנית ורצוי מטופחות...ברור שנשים לב, היא חייבת להיות אסטטית ונאה לא מוזנחת נקודה! *מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם?(זה גם ככה לא נשאר הרבה זמן אז WHO גיבס א דאם.) ברור שלאנג'רי סקסי זה יאמי !ומעורר תאבון... ועכשיו כולם יחד - נא להתפשט (אני ערום מזמן וחי במושבת נודיסטים מדהימה תודע)

אוהבת את הסקר שלך..

* האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? יש לי כרטיס מועדון לללין ולסבון של פעם. מתה על קרם גוף, ופילינג ושמני גוף... *ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? רגילות. הציפורניים שלי צומחות בקצב מטורף... יש שבועות שאני עם, יש שבועות שאני קוצצת לגמרי. מחליפה כל הזמן צבעים של לקים. בערך כל יומיים (כחול, כתום, שחור, ורוד, ירוק...) *איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? בבית - נטולת איפור, קוקו וטרנינג. כשאני יוצאת - מייקאפ, איפור עיניים מלא. בדר"כ בלי אודם. שמה שפתון כי השפתיים שלי מתייבשות מהר. איפור אני קונה בפארמים - סופר/ניו... גיליתי שלכל חברה יקרה יש חברת בת זולה יותר (לוריאל - מייבלין למשל). *מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? אוהבת ללכת לבד. אם אני מוצאת משהו שמוצא-חן בעיני, אני קונה. אין לי שריטה מיוחדת. מניחה שכמו כולן - בגדים, נעליים, תיקים. *חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? שום חוטיני. תחתונים נוחות. לא מזמן קניתי לבנים בכמעט 2000 ש"ח. בזבוז. אני הולכת לישון עם טרנינג/חולצת טריקו/גופייה + מכנסיים קצרים. * בשמים - מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? יש לי שני בשמים אהובים של איסי מיאקי וקנזו. בושם רק כשאני יוצאת. ביומיום - קרם גוף מאסק צרפתישל ספרינג. * קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? משתדלת להגיע לקוסמטיקאית בשגרה - גבות, טיפול פנים, כל מה שצריך. מעבר לזה מטפלת ברמת היומיום - נקיון פנים, קרם לחות, קרם עיניים... וגם מסיכה פעם בשבוע. את כל מוצרי הקוסמטיקה שקניתי מהקוסמטיקאית אני קונה היום באמזון (עולה שליש מהמחיר בארץ).

wild orchid

New member
עונה

האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? אכן. יש לי כל מיני מוצרים של ללין, קליניק, בודישופ ו-L'OCCITANE. יש לי קרמי פנים,גוף, ידיים, כפות רגליים, שמנים, מסיכות, פילינגים וכו'.
*ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? ציפורניים ארוכות טבעיות. מחליפה לק לפי מצב רוח או ברגע שראיתי קילוף בקצה של ציפורן. אם אין לי זמן, פשוט מסירה או שמה שקוף. לא סובלת לק חצי מקולף.
*איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? מקסימום מסקרה ועיפרון שחור. הפסקתי להתאפר בגיל 20 אחרי שראיתי כמה נשים שהיו מתאפרות בכבדות ללא איפור. המראה אל מלבב במיוחד. קונה איפור ב-STRAWBERRYNET. יש להם איפור של חברות ולרוב הרבה יותר זול ממש שיש בארץ.
*מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? לבד או מקסימום עם אחותי או חבר טוב. הוא עוזר לי ואני לו. שונאת קניות.
*חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? יש לי הכל מהכל: חוטיני, בוקסר, ברזילאי קטנטנן וכו'. מאוד משקיעה בהלבשה תחתונה ביומיום. אני פריקית של הלבשה תחתונה ותחפושות סקסיות. אני ישנה ערומה או מקסימום תחתון. לא סובלת פיג'אמות למיניהן, זה מציק, זה מעיק, זה נכרך וזה לא נוח לי.
* בשמים - מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? הכי הכי שלי זה STILL של JLO אבל הוא ממש לא יחיד. יש לי מסדר של בשמים. פריקית של בשמים גם כן
*
לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? ביגוד לחד"כ עולה הון תועפות שגם לא מוצדק. אני לא ששה לקנות בגדים כאלה אבל בחיים לא יראו אותי עם חולצת סוף מסלול ומכנס דהוי ומחורר. טייץ, שורט קצר עם גופיות צמודות ו\או חוטלות.
* קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? משתדלת לבקר אצלה פעם בחודש- חודשיים לטיפולי פנים. סידור גבות קבוע פעם בחודש. מניקור- פדיקור לפי הצורך.

Sharoman

New member

פריקית של הלבשה תחתונה ותחפושות סקסיות זה understatement
אני עד היום מתפלא שהשותפים שלך לא מתעלפים במקום כשהם רואים אותך

wild orchid

New member
זה כי אתה לא רואה את כל האמבולנסים

שבאים אליי לפנות את כל המעולפים. יש לי כבר מנוי VIP אצלם
. כי רובכם בכלל לא שמים לב להלבשה התחתונה שלנו...

Just לובלו

New member
טיפוח ושאר ירקות- עונה

* האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? אחת האהבות הכי גדולות שלי זה מוצרים לטיפוח הגוף - אני מכורה לרשת "סבון", אוהבת מאד החל משמנים ארומטיים, קרם גוף, סבונים, כל דבר שקשור לריח מושך אותי בטירוף. מחזיקה כרטיסי מועדון כאמור, ברשת "סבון" וגם בללין ובודי שופ (אין על התרסיס התזה שלהם ocean . מומלץ בחום!) *ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? עוד שריטה. אני עם בנייה, אבל לא משתגעת עם נצנצים ואבנים. אוהבת עדין, עכשיו יש לי משיכה חזקה לכל הכחול/ירוק/אפור. זה משתנה. מחליפה לק כל שבוע ומחדשת מילוי קבוע אחת לשלושה שבועות. *איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? איפור רק מוסיף בעיניי. לא מגזימה - תמיד מקפידה בעיניים - ליינר, עיפרון שחור/כחול, להדגיש את הצבע שלהן
, גלוס בד"כ שקוף או בהיר, לא אוהבת אודם, סומק עדין. *מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? בהקשר של טיפוח, אני חושבת שקרם גוף ובישום זה במקום הראשון. אני מאבדת שליטה לגמרי. יצא לי לחפש קרם ידיים ב"סבון" ולצאת עם מוצרים בשווי 500 ש"ח (תוך רבע שעה בערך). *חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? ר-ק חוטיני! אין לי תחתון "רגיל" אחד בארון. לא סובלת. או חוטיני או בלי כלום
בלילה, עכשיו כשקר אז תמיד עוטפת את עצמי במשהו מחמם. קניתי כמה 'אאוט פיט' נוחים לבית ולגמרי מחמיאים. לא אוהבת להיראות ג'יפה. * בשמים
- מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח?
יש את ה"ליידי מיליון" שממש אוהבת וגם תמיד מקבלת מחמאות עליו. אוהבת מאד גם את "אמור אמור" ו -rose the one (גם הקרם גוף מעולה!) של דולצ'ה וגבאנה. *לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? רוב המשכורת שלי הולכת לשם. ברצינות. אני מאד משקיעה - גם על האיכות כי מתאמנת לא מעט וחייבת בד נח שיאפשר לי וגם כי זה יפה
. * קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? מקפידה כמובן את הבסיס - גבות ושעוות. מעבר לזה, טיפול פנים פעם בשלושה חוד'. בקיץ אפילו לפני. יש לי מוצרים שהותאמו לי במיוחד על ידה. סומכת עליה בעיניים עצומות. ביום יום - קרם לחות, מקדם הגנה. פעם בשבוע מסכה. מאד חשוב לי.

stimpy5

New member

האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? ובכן בארץ לא ממש סבלתי קרמים - לא אהבתי תחושה - מאז שאני כאן היובש נוראי בעיקר בחורף , על כן אני מתחילה ללכת על מוצרי neutrogena שכמובן מגיעים בקונטינרים. *ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? רגיל *איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? לא מתאפרת *מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה?
*חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? ישנה עם חולצת טריקו ותחתון עם אני עם שותף אני לרוב ערומ- אני פשוט מקלה עליו * בשמים - מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? clinique happy *לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? לא משתגעת בנושא - למרות שכאן זה זול * קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? רק מה שחייבים

עוד סקר?!?!

מת על סקרים
* איך אתם מקפידים על טיפוח? האם הולכים (מדי פעם, לא כל יום) ודואגים לעור הפנים שלכם/האם לבד? - אמנם לא הולך לשום מקום, אבל שם קרם פנים מידי פעם, וקרם ידיים כשמופיע יובש.... *באיזה בושם אתם משתמשים? (כל חברי הפורום ששמים one milion נא לעמוד בצד, אני כבר מגיעה!) -ROCHAS. לדעתי one milion זה איכסה
* איך אתם מעדיפים את בת הזוג שלכם? (חשבתם שלא נחזור לבנות? אז חשבתם) - איפור שלא משאיר לראות פנים או די בסיסי? - כל מה שהיא מרגישה איתו בנוח. מאיזושהי סיבה יש בנות שמרגישות ערומות בלי איפור, אפילו כשהן באמת בלי בגדים. * האם תשימו לב לכך שהבחורה משקיעה בציפורניים ובטיפוח באופן כללי או שלא מעניין אתכם איך נראות כפות הידיים שלה? - לא ממש מעניין..... יותר מעניין האישיות
*מה מבחינת הלבשת תחתונה? מעדיפים אותה לא מושקעת או לא מתייחסים כי גם ככה "הכי טוב טבעי" בעינכם? - הרי ידוע שאנחנו רק מחפשים להיפטר מזה כמה שיותר מהר. אומר רק זאת; עדיף בלי, אבל אם זה גורם לכן להרגיש יותר סקסיות... אנחנו המרוויחים הגדולים מהשיגעון היקר הזה. אה, כן. גם חברות ההלבשה התחתונה.

או סוף סוף סקר שאני אוהבת

* האם אתן משקיעות במוצרי היגיינה מעבר לבסיס (כרטיס מועדון ב"ללין/סבון ושות') ובאילו מוצרים מדובר? כן, חולה על המוצרים של לנקום ודקלאור. יקר אבל שווה. לפעמים אני מזמינה מסטרוברי חברות שאין בארץ כמו פילוסופי ובליס. *ציפורניים! בנייה/רגיל? כל כמה זמן מחליפות לק? ציפורניים רגילות, קצת ארוכות, מחליפה לק כל שבוע בערך. *איפור ביום יום - חובה או "יפות טבעי"? (ברור שטבעי, השאלה כמה צבע מוסיפות ) - איפה קונות את האיפור? משקיעות בחברות? כן משקיעה, שוב לנקום, אסתי לאודר, שיסיידו, מאק וחברות מחו"ל כמו בנפיט ואורבן דקיי. *מהי השריטה שלכן מבחינת קניות? האם קונות לבד, עם חברה/משפחה? אממ מעדיפה לקנות לבד האמת, סומכת על הטעם שלי ולא צריכה חברות שסתם יציקו. השריטה שלי: נעליים נעליים נעליים. *חוטיני (!) או ...? כמה משקיעות על ההלבשה התחתונה ביום יום? מה מבחינת שינה - האם "זורקות על עצמכן חולצה" או משקיעות? משקיעה אבל לא בסטים מותאמים וכל השטויות האלה, וזה גם לא חייב להתאים בצבעים. חזייה טובה ואני חולה על תחתונים בגזרה גבוהה. * בשמים - מה הבושם הכי הכי שלך? האם את מגוונת/מחליפה אותו בהתאם למצב רוח? יש לי מלא מלא מלא בשמים, הכי משתמשת בהיפנוטיק פויזן, קוקו מדמוזל של שאנל, נרסיסו רודריגז, רומנס של ראלף לורן, ברברי ועוד הרבה. *לבנות שמתעמלות - כמה אתן משקיעות בלבוש של האימונים? אממ סתם מכנס קצר וגופייה. * קוסמטיקאית - האם אתן רואות אותה פעם בכמה שנים או מקפידות? מה לגבי טיפוח - האם רק את מה שחייבים כי חייבים, או מוסיפות מעבר לזה? הולכת שיוצא לי, לא תמיד מזדמן לי ללכת מודה.

למעלה