הרב קו שלי שבק חיים

מצב
הנושא נעול.

littlerunaway

New member
הרב קו שלי שבק חיים

הרב קו שלי שבק חיים
אני לא ממש מבינה איך זה יכול לקרות. הוא עבד בסדר, שעה-שעה וחצי לאחר מכן, מת לחלוטין. אין מנוס מלהוציא אחד חדש?

Ofekalef1

New member
ניסית לעקם אותו? ככה אני הייתי עושה כשהוא לא

המכשיר הזה שקורא את הכרטיס
פשוט לא קולט אותו. אני שמה אותו במקום ו...כלום. קרה לי היום בשני אוטובוסים שונים אחרי ששעה לפני הוא כן עבד.
ניסית לעקם אותו? ככה אני הייתי עושה כשהוא לא
פעל, ואז הוא עבד.

olli3

New member
מנהל
לקפל אותו מעט, ולהצמיד למכונת הכרטוס.

לעקם אותו??
זה כמעט תמיד מעביר את הרב קו טוב.

כמו כן, לשפשף את השבב האלקטרוני שיש בו (המוזהב) עם משהו מתכתי כמו סקוטש (יבש, לא רטוב) או מטבע.

במהלך הערבת הרב קו, (גם אם נדרשים לשים אותו בחריץ כמו במכונות של אגד), לקפל אותו מעט תוך הצמדתו למכונת הכרטוס. במכונה של אגד להניח מעל ולא להכניס לחריץ.

וכן, כדאי לך להחליף רב קו.

Ofekalef1

New member
כן, אולי לקפל היא מילה קצת יותר מתאימה :)

זה כמעט תמיד מעביר את הרב קו טוב.

כמו כן, לשפשף את השבב האלקטרוני שיש בו (המוזהב) עם משהו מתכתי כמו סקוטש (יבש, לא רטוב) או מטבע.

במהלך הערבת הרב קו, (גם אם נדרשים לשים אותו בחריץ כמו במכונות של אגד), לקפל אותו מעט תוך הצמדתו למכונת הכרטוס. במכונה של אגד להניח מעל ולא להכניס לחריץ.

וכן, כדאי לך להחליף רב קו.
כן, אולי לקפל היא מילה קצת יותר מתאימה :)

orchilit

New member
הכוונה לאחוז בו בשתי קצוותיו

לעקם אותו??
ביד אחת ולגרום לצורתו להתקמר. לפעמים זה עוזר.
הכי פשוט זה להחליף בתחנה של המפעיל בה הנפקת אותו, כי הוא בטח מתחיל להישחק.

littlerunaway

New member
אתם יודעים אולי מה דרוש בשביל להחליף

ביד אחת ולגרום לצורתו להתקמר. לפעמים זה עוזר.
הכי פשוט זה להחליף בתחנה של המפעיל בה הנפקת אותו, כי הוא בטח מתחיל להישחק.
אותו? יש לי איפשהו את הקבלה על החופשי שנתי שהיה טעון על הכרטיס (משהו שמאוד לא בא לי לאבד). צריך עוד משהו חוץ מזה?

olli3

New member
מנהל
הנתונים שמורים במערכת הרב קו.

אותו? יש לי איפשהו את הקבלה על החופשי שנתי שהיה טעון על הכרטיס (משהו שמאוד לא בא לי לאבד). צריך עוד משהו חוץ מזה?
מגיעים עם הכרטיס הישן ותעודה מזהה לעמדת הרב קו של החברה בה הרב קו הונפק עבורך ומקבלים במקומו כרטיס חדש אליו מעבירים את החוזים שיש לך ברב קו הישן.

מכיוון שיש לך רק חופשי שנתי (אני מניח), אז זה מה שיעבור לכרטיס החדש.

littlerunaway

New member
תודה רבה

מגיעים עם הכרטיס הישן ותעודה מזהה לעמדת הרב קו של החברה בה הרב קו הונפק עבורך ומקבלים במקומו כרטיס חדש אליו מעבירים את החוזים שיש לך ברב קו הישן.

מכיוון שיש לך רק חופשי שנתי (אני מניח), אז זה מה שיעבור לכרטיס החדש.
תודה רבה
אני אסע מחר להחליף. ננסה שוב באוטובוס, אולי הוא ישוב לחיים.

orchilit

New member
אם זה כרטיס אישי ולא אנונימי, לא צריך דבר

אם זה כרטיס אישי ולא אנונימי, לא צריך דבר
זה אמור לזכור לך את כל החוזים שהיו עליו. מה שכן, אני לא סוגר מה קורה בחוזים של מפעילים אחרים. (למשל אם הכרטיס שלך הונפק בדן בגוש דן, ויש עליו חוזה של נתיב אקספרס ), בטח האחרים כאן ישלימו את המידע הזה.

אני החלפתי פעם כרטיס שחוק , אבל היו עליו רק חוזים שהונפקו בדן (והכרטיס גם הונפק בדן), אז לא הייתה בעייה.

רב קווים שבוקים - הגנה

הרב קו שלי שבק חיים
אני לא ממש מבינה איך זה יכול לקרות. הוא עבד בסדר, שעה-שעה וחצי לאחר מכן, מת לחלוטין. אין מנוס מלהוציא אחד חדש?
רב קווים שבוקים - הגנה
הי,
הכרטיסים הללו וגם הקוראים שלהם בעייתיים. חלק מהכרטיסים פשוט באיכות זולה. לפחות באגד בירושלים. המכשיר לא מצליח לקרוא אותם בחלק מהאוטובוסים, הנהג מתחיל לכופף את הכרטיס ואז מצבו מחמיר ובסוף נאלצים להחליף.
מה אפשר לעשות?
אם מדובר בכרטיס שיש לך בו נסיעות / כסף לזכותך או הנחה של סטודנט/נוער/קשיש וכו אז אין לך ברירה אלא ללכת לעמדות הרב קו ולהשקיע את הזמן בהחלפת הכרטיס.
אם מדובר בכרטיסיה רגילה אפשר לעבור לרב קו אנונימי אותו אפשר לרכוש ב- 5 ש"ח בכל תחנות האוטובוס ולפעמים גם אצל הנהג. במקרה זה אם אבד לא יוחזרו לך הנסיעות. מצד שני שמעתי מאנשים שהליך קבלת ההחזר ארוך ומתיש יש להגיש בקשה ואז שולחים לך את ההחזר בדואר מאוחר יותר פשוט לא מצדיק זאת לדעתם.

הכי חשוב איך להגן על הכרטיס?
בשום אופן לא לכופף או לקמט
! בדיוק כמו שלא תעשי זאת לכרטיס כספומט!
לא להכניס את הכרטיס לתוך המכונה של אגד אלא רק להניח מעל בדן ראיתי שמניחים בכל מקרה.
להכניס את הכרטיס לתוך כיס נילון קשיח. רצוי גם להוסיף חתיכת קרטון (כרטיס ביקור למשל) מאחור כך שלא ניתן יהיה לכופפו.

בהצלחה

הליך קבלת החזר ארוך ומתיש?

רב קווים שבוקים - הגנה
הי,
הכרטיסים הללו וגם הקוראים שלהם בעייתיים. חלק מהכרטיסים פשוט באיכות זולה. לפחות באגד בירושלים. המכשיר לא מצליח לקרוא אותם בחלק מהאוטובוסים, הנהג מתחיל לכופף את הכרטיס ואז מצבו מחמיר ובסוף נאלצים להחליף.
מה אפשר לעשות?
אם מדובר בכרטיס שיש לך בו נסיעות / כסף לזכותך או הנחה של סטודנט/נוער/קשיש וכו אז אין לך ברירה אלא ללכת לעמדות הרב קו ולהשקיע את הזמן בהחלפת הכרטיס.
אם מדובר בכרטיסיה רגילה אפשר לעבור לרב קו אנונימי אותו אפשר לרכוש ב- 5 ש"ח בכל תחנות האוטובוס ולפעמים גם אצל הנהג. במקרה זה אם אבד לא יוחזרו לך הנסיעות. מצד שני שמעתי מאנשים שהליך קבלת ההחזר ארוך ומתיש יש להגיש בקשה ואז שולחים לך את ההחזר בדואר מאוחר יותר פשוט לא מצדיק זאת לדעתם.

הכי חשוב איך להגן על הכרטיס?
בשום אופן לא לכופף או לקמט
! בדיוק כמו שלא תעשי זאת לכרטיס כספומט!
לא להכניס את הכרטיס לתוך המכונה של אגד אלא רק להניח מעל בדן ראיתי שמניחים בכל מקרה.
להכניס את הכרטיס לתוך כיס נילון קשיח. רצוי גם להוסיף חתיכת קרטון (כרטיס ביקור למשל) מאחור כך שלא ניתן יהיה לכופפו.

בהצלחה
הליך קבלת החזר ארוך ומתיש?
לא נתקלתי מעולם בדבר כזה (וזה הרב-קו החמישי שלי).עם דן וקווים סגרתי את הסיפור ב2 דקות.עם אגד נסעתי לעמדת רב-קו ושם אמרתי להם אילו חוזים היו לי על הכרטיס,ואפילו קיבלתי מסרון עם הסכום שמגיע לי.המסרון הוצג בקופה ולרב-קו הוטען לי הסכום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה