הרבה יותר גרוע, לא יכול להיות

עידוק

New member
הרבה יותר גרוע, לא יכול להיות

היום,יום שלישי לומדים עד 17:00, בשעה 16:15 אמא שלי מתקשרת. לא אופיני,אבל לא מוזר. סיימתץי ללמוד,אני מתקשר אליה. היא אמרה לי שהחמור ברח,והיא רדפה אחריו בכל השכונה, עםעוד כמה נערים מהאיזור. נורא נעצבתי. עכשיו סופית, החיונך מתחיל! יצא לי כבר להכות אותו היום, ואני לא אחשוש לעשות את זה שוב, אני אהפוך אותו לחמור מחונך! צעקות עוד לא עובדים עליו, עוד לא. אז שיהיה לי בהצלחה, ויותר חשוב, שלא יקרו מקרים כאלה בעתיד...

fliperit

New member
מצויין!!!!!!!!!!!

אני חושבת שההחלטה נכונה! חמור לא מחונך מסכן את החיים והבריאות של הסובבים אותו!!!!! אם אתה צריך עצות, אנחנו כאן!!!

popi199

New member
תשמע

עם כל הרצון הטוב אני חושבת שאם אתה רציני בקשר לאילוף תבקש ממומחה לאלף אותו, אתה יכול לגרום לו נזק. בכל מקרה חשוב שתדע להפריד בין מכה על האף, בעיטה או משהו אפילו יותר רציני. חשוב גם שיהיה לך רגש וידע לדעת לא להעביר לחמור מסרים כפולים, ומתי צריכה לבוא מכה ומתי צריך להשתמש באמצעים אחרים. קיצר, תיזהר.

עידוק

New member
בטח!

אני לא מתכוון להרביץ לו חזק, רק מכות על האף, וגם-לא יותר מידי חזקות... עידוק

fliperit

New member
האמת......

גם אני חושבת שכדאי להזמין מאלף......... מכות קטנות על האף הן לא תמיד מספיקות. באיזה איזור בארץ אתה?

lions queen

New member
../images/Emo187.gifאה.. רחוק...

איפה לומד..? ~סורי על ההצפה אנשים, שאלה אחרונה~

עידוק

New member
בעע, קיוויתי שלא נגיע לזה ../images/Emo13.gif

בגלל המגמה שלחו אותי לביה"ס בקצה השני של העיר, המגמה טובה,הביה"ס....בסדר... מקיף י'...מכיר?

PinkHorse

New member
יש לי שאלה..

למה אתה מחזיק בחמור עם אין לך קשר איתו
ז"א עם היה לך הוא לא היה עושה כ"כ הרבה בלאגן לא
ואולי במקום לבזבז כ"כ הרבה כסף על מאלף תבנה\תקנה גדר טובה כדי שהוא לא יברח

עידוק

New member
הגדר מצויינת,

והיום התברר משהו מוזר. אמא שלי השאירה את השער פתוח (של האוטו), כדי לברוח החמור היה צריך לעבור את הע רשל הגדר שלו, הוא ניסה לקפוץ מעליה פעם, אבל בגלל המשקל שלו, הגדר מתעקמת. שסבא שלי בא להכניס אותו חזרה, השער היה פתוח. אני לא הייתי בבית וסבא שלי /אמא שלי לא היו פותחים את השער, אז אולי הילדים הם אלא שפתחו את הגדר במטרה לגנוב אותו, וזו הסיבה שהם לקחו אותו איתם (אח"כ שאמא שלי באה, הם הביאו אותו הביתה, אבל לפני זה הם היו איתו בדרך, לאן? לא יודעים).... אז אולי לא בוא אשם?!

עידוק

New member
אני מסביר לכם, ניסו לגנוב אותו!

אני מפחד עכשיו, מה יש לי לעשות?!

SHiRA110

New member
שרשרת+מנעול חזקים

וכמה מכות לילדים המניאקים.. חחח סתם סתם.. אבל תצעק עליהם קצת.. שיבינו שזה לא לעניין.. ותפחיד אותם.. תגיד שהוא יכול להרוג אותם.. בהצלחה
לילה טוב
|יפההה..
אני צילמתי אותה מחרבנת?! מה פתאום..?!!! חח
)

עידוק

New member
אבל ש עם זה בעיה,

החמור מסתובב בשדה שלנו, מידי פעם סבא שלי צריך ללכת לשם, אם אני אנעל סבא שלי לא יוכל לעבוד, ואם לא, אז יכוןלים לגנוב את החמור. אתם בטח אומרים:"מה הבעיה? תן מפתח לסבא" אבל זה לא כזה פשוט. סבא שלי לא מת על החמור, במיוחד לא אחרי אתמול שהוא גרר אותו הביתה. שהבאנו את החמור לשטח של סבא שלי, הוא לא אהב את זה, שבנינו את הגדר מסביב שלטח,הוא לא אהב את זה, ועכשיו, הוא בטח לא יאהב. ובקשר לילדים, לא יודע מי אלה היו... אם הייתי יודע, הייתי מארגן איזה קרב שכונתי

yoav היחיד

New member
../images/Emo13.gifתבנה לו תא ליד הבית......

ואם יש לך חצר גדולה תתן חלק ממנה לחמור זאת אומרת תשים גדר בין איפו שהוא לבין איפו שהגינה ותתן לו להסתובב שם בחלק מהזמן ובלילה שים אןתו תמיד בתא וגם בזמן שאתה בבצפר מקווה שעזרתי יואב

עידוק

New member
ישלו תא, והוא סגור בלילה,

אבל מה הבעיה לפתוח את התא? ובקשר ללנעול, אני לא יודע אם זה טוב, כי אם יש משהו ולא אני פותח,אז סבא/אבא לא ידעו איפה המפתח.... וכשאני בביה"ס אני לא יכול להשאיר אותו סגור, הוא אוכל רק בחוץ, ואני חוזר ב16:00, בשעה 21:00 הוא כבר סגור, 5 שעות זה לא מספיק לו... אבל אני אבדוק אם יהיה כן אפשר לנעול, ותודה על העזרה

PinkHorse

New member
לפי מה שאתה מתאר..

השטח די גדול לא
למה שלא תשים גדר בשטח שסבא שלך לא מסתובב בו

למעלה