הרבה זמן

gilbola

New member
מצויין!! רק שידאגו לי למרווח בין

הבוטקה למחסום שאוכל לעבור עם האופנוע. אה כן וגם שיהייה מצד ימין כדי שהנהגים משמאל יראו את האצבע המשולשת שלי חח חח חח רק באהבה כמובן

boaZone

New member
פתרון גרוע ../images/Emo31.gif

הפתרו הנכוןן הרבה יותר. לקחת כמה צלפים, למקם אותם על הגשר של לה-גרדיה, ולתת להם לפתוח בירי חופשי על נתיבי אייליון. תוך חצי יום אין שום רכב בכביש (חוץ מילדי R6) והנה פתרנו את בעיית העמוס במרכז גוש-דן... <מה? אוסטרליה? כן, כן, למה לא, הנה אני בא...>

h a j b i

New member
האמת, לא רעיון כזה גרוע

אם תחשבו על זה, לא מעט נהגים משתמשים באיילון לתנועה בתוך ת"א עצמה כאשר יש דרכים אחרות שייקחו הרבה פחות זמן בשעות העומס אבל הנהגים פשוט מתעצלים ללמוד אותם. כמו כן ניתן לעיתים לעקוף את איילון וליסוע בגהה הבעייה רק ששם הפקק לא פחות גרוע. אם לא היו כבר כל כך הרבה מיסים על נהגים בארץ כמו מיסי השחיטה על רכבים חדשים ומס העושק על דלק הייתי אפילו תומך ברעיון הזה, כמובן בשילוב עם אלטרנטיבות תחבורתיות מה שכמובן לא יקרה בשנים הקרובות.

כמה שטויות אתה מקשקש

רואים שאתה לא גר בת"א. "דרכים אחרות שייקחו הרבה פחות זמן בשעות העומס אבל הנהגים פשוט מתעצלים ללמוד אותם."? באמת? אילו דרכים בדיוק יש בתוך העיר שבשעות העומס ייקחו פחות זמן כדי להגיע מקצה אחד לשני של העיר? חוץ מדרך נמיר, שעמוסה בשעות השיא בדיוק כמו איילון, כל שאר הצירים הראשיים בתוך העיר הם סיוט עוד יותר גדול.

be_roo

New member
דווקא יש לא מעט שעות בהן

צירי האורך האחרים (ירקון, בן יהודה, דיזינגוף ואבן גבירול) מהירים יותר.

h a j b i

New member
אמנם אני לא גר בת"א

אבל מסתובב שם מידי פעם ובשעות העומס (בבוקר ואחר הצהריים) אין מקום יותר עמוס בת"א מאיילון.נגיד ובשעות אלה אתה באמת צריך לחצות את ת"א, לא משנה באיזה מחלף של איילון תבחר לצאת, אם אתה מכיר את הדרכים טוב תגיע מהר יותר (כרגע לא בטוח בגלל עבודות במספר כבישים מרכזיים).

t s a c y

New member
חג'בי

חפש את העז ../images/Emo109.gif

מכיוון שיש התנגדות בכנסת להפיכת נתיב אחד באיילון לכביש אגרה (הכנסת מתנגדת משום שזו תהיה החלטה מאד לא פופוליסטית, ואף אחד לא רוצה להזכר בתור זה שהצביע בעד), מישהו החליט להפיץ שמועות על הפיכת כל איילון לכביש אגרה. אח"כ הם יוכלו "לחזור בהם" מכוונתם ולהציע "הקלה" - להפוך "רק" נתיב אחד לנתיב אגרה, וכולם יקפצו על המציאה ויציירו את עצמם כמושיעי העם
פשוט מניפולציה פוליטית שקופה לקידום החלטה שנויה במחלוקת, שאין לה סיכוי לעבור אחרת.

thor

New member
הצעה לא רעה בכלל.........

אבל צריכה להיות משולבת ב: 1. הורדת הביטוח על רכב דו גלגלי 2. הורדת מיסוי על אופנועים וחלפים זה יביא יותר אנשים ל: 1. אחזקת רכב דו גלגלי במקביל למכונית 2. הורדת העומסים בתוך הערים הגדולות 3. פתרון לבעיית זיהום אויר 4. אנשים פחות עצבניים בגלל הפקקים ובואו למפגש 3.0 ב 23 למרץ..........................

למעלה