הראל בית השקעות

מצב
הנושא נעול.

omerb99

New member
הראל בית השקעות

הראל בית השקעות
מה דעתכם עליהם כמנהלי תיקים ? האם 1.8% שנתי דמי ניהול לתיק בסדר גודל קטן זה נחשב טוב? אשמח לתגובות \ המלצות מנסיונכם האישי. יום מצויין !

דיל1

New member
תבדוק מה התשואות שהם עשו

הראל בית השקעות
מה דעתכם עליהם כמנהלי תיקים ? האם 1.8% שנתי דמי ניהול לתיק בסדר גודל קטן זה נחשב טוב? אשמח לתגובות \ המלצות מנסיונכם האישי. יום מצויין !
תבדוק מה התשואות שהם עשו
בשנים האחרונות, וכשאני אומר שנים האחרונות זה לפחות 5 שנים (גם בירידות) תעשה בדיקה אותו דבר בחברות אחרות, ממוצע . ותראה אם זה שווה..

מממ4

New member
שומר נפשו ירחק

תבדוק מה התשואות שהם עשו
בשנים האחרונות, וכשאני אומר שנים האחרונות זה לפחות 5 שנים (גם בירידות) תעשה בדיקה אותו דבר בחברות אחרות, ממוצע . ותראה אם זה שווה..
שומר נפשו ירחק

1.8% זה בהחלט יותר מדי

הראל בית השקעות
1.8% זה בהחלט יותר מדי
1-1.2 סביר

יהושע 50

New member
בדוק את הישגי הקרנות שלהם

הראל בית השקעות
בדוק את הישגי הקרנות שלהם
בדוק את הישגי הקרנות שלהם בהשוואה למנהלי קרנות אחרים, אם הם מנהלי תיקים טובים חזקה עליהם שישיגו תשואות יפות גם בקרנות. אם יתברר לך שהקרנות לא משהו אז שווה לחשוב פעמיים לפני שנותנים להם לנהל תיק. אגב, גם בבית השקעות טוב אתה יכול ליפול על מנהל תיקים פחות מבריק מהאחרים כך ששום דבר לא בטוח. אני בכלל חושב שאם אין לך יכולת לנהל את כספך בעצמך אולי עדיף לשקול בניית תיק קרנות על פני מסירת התיק לניהול. 1.8% זה הרבה יותר מדי.

omerb99

New member
כמה דברים לקחת בחשבון..

הראל בית השקעות
כמה דברים לקחת בחשבון..
תודה על תגובות 1. מדובר בתיק של פחות מ300 אלף שח = תיק פחות מהמינימום שלהם. לא מוצדק בשל כך לקחת עמלה יותר גבוהה? אתם חושבים באמת שעל תיק בסדר גודל קטן כזה הם אמורים לגבות פחות (1.2% ?!) ? 2. אני לא ראיתי בשום מקום סטטיסטיקות באינטרנט על ביצועי תיקים. כדשיברתי איתם בטלפון הם מסרו לי משהו די מצומצם.. מאיפה עוד אפשר להשיג את המידע? 3. נכון להשליך מההצלחה של קרנות על ההצלחה של בית ההשקעות בניהול תיק? 4. יש כאן מישהו שנימצא בבית השקעות מסויים לתקופה של שנים ויכול להגיד שהוא מרוצה? רוב תודות.

omerb99

New member
../images/Emo208.gif

כמה דברים לקחת בחשבון..
תודה על תגובות 1. מדובר בתיק של פחות מ300 אלף שח = תיק פחות מהמינימום שלהם. לא מוצדק בשל כך לקחת עמלה יותר גבוהה? אתם חושבים באמת שעל תיק בסדר גודל קטן כזה הם אמורים לגבות פחות (1.2% ?!) ? 2. אני לא ראיתי בשום מקום סטטיסטיקות באינטרנט על ביצועי תיקים. כדשיברתי איתם בטלפון הם מסרו לי משהו די מצומצם.. מאיפה עוד אפשר להשיג את המידע? 3. נכון להשליך מההצלחה של קרנות על ההצלחה של בית ההשקעות בניהול תיק? 4. יש כאן מישהו שנימצא בבית השקעות מסויים לתקופה של שנים ויכול להגיד שהוא מרוצה? רוב תודות.

:)

מצב
הנושא נעול.
למעלה