הראיון האישי ידפוק אותי?

הראיון האישי ידפוק אותי?

יש לי שאלה בקשר לראיון האישי והחשיבות שלו. לפני כמעט שנה כבר עברתי את הצו הראשון. יש לי פרופיל 97. בראיון האישי שאלו אותי לאיזה יחידה הכי תרצה להגיע. ואני, בגלל שאני כותב בעיתון מוכר ואני "עיתונאי" שרוף בנשמתי, אמרתי דובר צה"ל. המראיינת שאלה אותי "ואם לא תתקבל לזה לאן תרצה ללכת?". אז עניתי לה שאני בטוח רוצה משהו שקשור לתקשורת, כמו גלי צה"ל או במחנה. וכאן הבעיה. כיום החלטתי שאני רוצה להגיע לקרבי ולא ליחידה שקשורה בתקשורת. אני יודע עד כמה הראיון האישי חשוב ומשפיע. אתם חושבים שבגלל שביקשתי את זה (תקשורת) ולא אמרתי שאני רוצה איזו יחידה קרבית זה יפגע בסיכויים שלי להגיע ליחידה קרבית נחשבת? ועוד שאלה: תאריך הגיוס שלי הוא יולי 2003, ועדיין לא קיבלתי את המנילה. יש כאן עוד מישהו כזה??? מתי אני אקבל את המנילה???

נוב 00

New member
הסיכוי...

שתגיע לאחת יחידות התקשורת של צה"ל אם אבא שלך הוא לא רפי רשף, שואף לאפס, ואם יש לך פרופיל קרבי אל תדאג, הצבא כבר קרא את מחשבותיך ויקח אותך לקרבי.

כוכבית8

New member
עם פרופיל 97

יקחו אותך לקרבי בין אם תרצה ובין אם לא תרצה. קח בחשבון שגלי צה"ל לוקחים רק עם פרופיל הנמוך מ-72.

ק ד ו ש

New member
שתי תשובות

קודם כל בקשר לשאלה הראשונה. זה יכול לפגוע בך אם היא שאלה אותך "ואם הצבא שולח אותך לגולני אתה הולך?" ונגיד אמרת שלא אז זה יפגע. אם אמרת שאתה מעדיף דובר צהל אבל אם לא אז תלך בשמחה לתרום בקרבי הקב"א שלך תהיה בסדר. בקיצור התאריך שלך הוא קרבי בינתיים ואני בספק אם תצליח להגיע עם פרופיל קרבי לדובר צהל או לבמחנה אבל מי יודע. בקשר לשאלה השנייה אל דאגה, מלא חברים שלי ואנשים שאני מכיר מתגייסים ביולי ולא קיבלו מנילה עדיין, אתם אמורים לקבל בחודש הקרוב בערך.

למעלה