הקשר נהפך ל...

הקשר נהפך ל...

שלום לכולם!! אני חדשה כאן ואני בת 18 וחצי ואני יודה לכם מאוד אם תנסו לעזור לי אני יוצאת עם מישהו כבר שנה (וקצת) והוא הקשר הרציני הראשון שלי והתחלתי להרגיש שהקשר לנו נהייה יבש לדוגמא הוא חייל והוא חוזר פעם בשבועיים ובתחילת הקשר לפני שהוא חזר היה לי את ההתרגשות הזו...או שפעם אם הוא היה מקבל צ'ופר והיה חוזר לפני אז זה היה משו אחר לא כמו עכשיו וגם השיחות שלנו,גם בטלפון וגם בפנים מול פנים,נהיו שונות.... ופעם הייתי חושבת עליו מלא וכיום פחות או שפעם לא הייתי "פוזלת" לכיוונים אחרים ועכשיו קצת יותר... והבעיה זה שאני מתחילה לחשוב מסיבות שונות שבעצם התרגלתי אליו,התרגלתי לאהוב אותו.... איך אני יוכל לדעת? אם זה הרגל או שלא...?

dorininlove

New member
היי לך...

קראתי את מה שכתבת ונראה לי שזה לא שהתרגלת לאהוב אותו... אלא שהתרגלת לא לראות אותו.... וזה בסדר שאת פוזלת... רק על תגעי! גם חבר שלי חייל עכשיו ושבוע אחד הייתי ממש בדיכי כי הוא לא היה איתי ובנסיבות אחרות היינו ביחד כל יום!!! אז השבוע הראשון שהוא היה בצבא הייתי ממש בדיכאון שבוע אחרי פחות והשבוע אני כבר אפשר להגיד בסדר חוץ מימים שפתאום אני ממש מתגעגעת.... תני לזה זמן... תעשי בשבילו משהו מיוחד... שאת יודעת שהוא יעריך... אולי זה יעזור לרענן את מה שקצת עבר בגלל הצבא..

BloodyRose

New member
סביר להניח שהתרגלתם, נכנסתם לשגרה

וזה טבעי ונורמלי, ולמען האמת, יפה מאוד שהחזקתם מעמד שנה וקצת בלי להיכנס לזה קודם לכן.. ההתרגשות הראשונית התפוגגה, את כבר לא מחכה בתחנת האוטובוס ומחכה לרגע שהוא ירד וירוץ לזרועותייך, וזה נורמלי. התרגשות זה דבר שמאפיין התחלות של קשרים, לא קשרים ארוכי טווח. יכול להיות שבגלל שמדובר בקשר הארוך והרציני הראשון שלך קשה לך לקבל את ההרגל והשגרה, מכיוון שאת לא רגילה לכך. אם את מרגישה שזה ממש מפריע לך, ואת רוצה לרענן קצת את העניינים - זה אפשרי. תנסו לגוון, לעשות ביחד פעילויות שונות, בפעם הבאה שהוא מגיע הביתה תפתיעי אותו עם רעיונות לשינויים. אמנם הוא בטח חוזר הביתה עייף, אבל אני בטוחה שגם הוא ישמח לגוון ולשנות. תעשו משהו שונה, אל תישארו בבית ואל תעשו פעילויות שגרתיות. צאו ללונה פארק, לתערוכות למיניהם, לשווקים, ירידים - כל דבר שעושה לכם את זה. תציעי לו לקחת רגילה ליום אחד, ותארגנו לעצמכם יותר כייף. צאו לטיול באיזור מגוריכם בשעות היום, תאכלו ביחד ארוחת בוקר נחמדה, תטיילו, תשנו, תחוו.. אופציה נוספת היא להתגעגע. נכון שאתם לא נפגשים במשך שבועיים ויש זוגות שזה נראה להם כמו נצח, אבל זו השיגרה שלכם. תנסו לדבר פחות בטלפון, כדי שיהיו לכם מספיק נושאי לשיחה לשיחות המעטות. כשהוא חוזר הביתה תיפגשו פחות, וכך תחכו יותר לפעם הבאה שהוא חוזר. תנסו לדבר יותר על מה אתם מרגישים. אם את מתגעגעת לריח שלו - תגידי לו את זה. אם את מתגעגעת לחיבוקים שלו - תידעי אותו. כל דבר קטן שאת מרגישה - תספרי לו על כך. תבקשי ממנו לפעול כך גם כן. כך יותר תשמחו להיפגש, כשאתם יודעים שהצד השני התגעגע וחיכה לרגע הזה. בנוגע לעניין ה"פזילה". מה לעשות, נולדנו עם עיניים, ולמרות שאומרים שהאהבה מעוורת - אנחנו עדיין מסתכלים על אנשים אחרים. אבל חשוב לזכור שכל עוד זה נשאר בגדר ראייה - זה בסדר. כל עוד את שומרת את הידיים שלך לעצמך - המצב הוא טוב. טבעי שתסתכלי על אנשים יפים. את אנושית. כולנו אנושיים. תראי, אני נמצאת בקשר של כמעט שנתיים. כרגע המצב בינינו מצויין, אפילו יותר ממצויין, אבל חווינו הרבה עליות ומורדות. נכנסנו לשגרה נוראית, התרגלנו, לקחנו כמובן מאליו, ובסוף לקחנו את עצמנו בידיים. החלטנו להיפגש פחות, וכשנפגשנו - עשינו דברים שונים. נפתחנו לרעיונות חדשים, גיוונו ביציאות, במקום לצאת לבד התחלנו לצאת עם חברים, במקום לצאת לבתי קפה הרגילים החלטנו לצאת לפאבים אחרים, מקומות שונים. נזכרנו שאנחנו רוצים להנות בקשר הזה, ולא להתרגל אליו. תדברו על זה. תיזכרו בכך שמטרתו הראשונית של הקשר הייתה לגרום לכם הנאה, אז תנסו ליצור אותה מחדש! בהצלחה

למעלה