הקשר הצרפתי - סיפור בלשי לשבת

הקשר הצרפתי - סיפור בלשי לשבת ../images/Emo121.gif

כמו בכל סיפור עוקץ בלשי, מעורבות בעניין שלוש דמויות מפתח עיקריות: 1. סוכנת בלונדינית זהובת תלתל
2. סוכן כפול
3. והטמבל שעושים לו את העוקץ
לפני שלושה שבועות התחילה חברה שלי - להלן: הנסיכה לשאול אותי כל מני שאלות על אוזניות, ולא סתם אוזניות - זנהייזר, גראדו וכו' אחרי כמה וכמה שאלות כאלה, התחלתי לחשוד שאולי זה קשור לעובדה שיש לי בקרוב יומולדת (כבר היה). הטחתי בפניה את החשדות - אחרי הכל, לא מדובר בסכום קטן של מה בכך - והיא פסלה אותן מכל וכל בטענה שהיא מבררת עבור ידיד - שהוא אגב ידיד משותף. קצת לא היה לי ברור למה הוא לא פנה אלי אישית ושאל אותי שאלות בעניין הנ"ל - אחרי הכל, אני מבין קצת יותר ממנה באוזניות. אחרי שהעניין הזה דעך, החלו שאלות על פטיפונים. נו, מה אני אגיד לכם, החשדות עדיין היו שם, אבל גם העניין הזה דעך אחרי היומולדת. וכך חלפו הימים, עברה היומולדת ותוך כדי כך עלתה השאלה מה אני רוצה ליומולדת - אחרי מספר סירובים נימוסיים פלטתי כמעט במכוון שאני מעוניין בשני דיסקים מסויימים - שכמובן לא ניתן למצא אותם בכל מקום. ומאז היינו שנינו בציפיה שיגיעו הדיסקים. אתמול בערב נכנסת הנסיכה הביתה ובידה שקית לא קטנה ובתוכה קופסה שחורה מרובעת. החוש הלא מוסבר שיש לי לפרופורציות מיד התריעה בפני שמדובר על קופסא שאני אמור להכיר - היותר ונתקלתי בה לא פעם. ואכן, לא טעיתי, מדובר היה בקופסא חדשה של אוזניות HD600 המדהימות. כמובן שאחרי התרסקות קלילה, ניגשתי לפתוח את הקופסא רק בשביל לגלות שבאמת יש שם HD600 ואני לא מדמיין. זורח וקורן מרוב אושר והפתעה התיישבתי לשמוע את הסיפור המלא. מסתבר שידידנו רפאל היה שותף לקנוניה לאורך כל הדרך. הוא עזר בבירורים, בהשוואות מחירים, ולא ויתר אפילו לרגע עד שמצא את הדיל הטוב ביותר. יתרה מכך, הוא גם דאג לרכוש אותן בחו"ל ולשלוח אותן לארץ עם בן משפחה ולהוציא עוד כל מני זיכויים לטובת הורדת המחיר. בקיצור, אם לצאת
- אז עד הסוף. מי שמכיר את רפאל, יודע עד כמה הוא פדאנט, ואין ספק שהוא עשה את כל אשר ביכולתו למקסם את התוצאה הסופית למינימום האפשרי. אני יכול לומר לכם בכל הכנות, שהפתעה כמו שעשו לי אתמול שני האנשים היקרים האלה, לא עשו לי מעולם, וזו המתנה הכי יפה והכי שימושית שקיבלתי מימיי. אחרי ההלם הראשוני, פצחתי אתמול בסשן קצר של האזנה תוך ניסיון להפגין בפני הנסיכה את אופי המתנה המשובחת שהיא השכילה להביא לי. שמתי לה את הפרזנטציה של הכלים שעושה מייק בפעמונים צינוריים, והנסיכה התמכרה. כך היא שכבה על הרצפה מעולפת וצוללת בתוך עולם שלא היה מוכר לה קודם והאזינה לכל האלבום (שיהיה ברור שמדובר בנסיכה שלא מסוגלת לשמוע מוזיקה בהאזנה קריטית יותר מחמש דקות). משם עברנו לעוד כמה דיסקים לתצוגת היכולת. היא פחדה מאוד שאני לא אוהב את המתנה, וכך גם רפאל. אני חושב שאחרי שהיא שמעה מה האוזניות האלה יכולות לעשות, אין יותר ספק בליבה, שהרי היא הבינה בעצמה עד כמה המתנה הזו יכולה להביא לי אושר, ושאין מתנה שיכלה להתאים לי יותר. הלוואי שאני אדע איך לקלוע בול כשאני קונה מתנות למישהו. אז באמת אני לא יודע איך להודות לשני האנשים היקרים האלה - שאפשר לומר שעשו את הכל בשביל לגרום לי אושר. מסתבר שחברים יכולים לעשות אותך אדם מאושר גם אם הם נמצאים ביבשת אחרת, ונסיכות כאלה - אני מאחל לכל אחד. אני באמת רוצה להודות פה לרפאל על ההשקעה והטרטור (וגם טרור אני מניח) שהוא עבר, ולהודות לנסיכה שגרמה לי להרגיש כמו שלא הרגשתי אף פעם. אתם אנשים יקרים שקשה למצוא היום, ואני מרגיש בר מזל שאני מכיר אנשים כאלה. אז סוף הסיפור כמיטב המסורת האמריקאית נגמר ב - happy end עצבני. מי שיבדוק את התוספות המצורפות לסרט הזה, יגלה שהמציאות קצת אחרת; הנסיכה השתלטה על האוזניות ולא נותנת לי לדעת בהן, וכל אימת שאני מנסה להתקרב היא משסה בי את הכלבה
זורח מאושר עם חיוך דבילי מרוח על כל הפרצוף, שלכם, אסף ><>

MartinHSabag

New member
איזה כיף לקרוא !!! ../images/Emo24.gif

תתחדש אח שלי ! הרבה מזל טוב שוב על היומולדת. רפי והנסיכה אתם גדולים ! אני מקנא...אההה בעצם יש לנו את אותו סט-אפ אוזניות+מגבר...אז אני לא !ה

תתחדש ותהנה. לי יש את ה 580 מס'

שנים. אזניות מעולות. סחתיין לרפאל. חבר אמיתי. והנסיכה...על היוזמה והתכנון.

NYer

New member
תתחדש !! וגם מזל טוב וגם סיפור יפה.

...וגם שמעתי על מגבר אוזניות טוב שיכול ללכת עם זה אם אתה רוצה פרטים שלח לי מסר

רומן ט

New member
וואי, תתחדש! ../images/Emo24.gif

איזה סיפור מקסים.
(ואני עוד מבלבל לך את המוח בטלפון, בזמן שאתה רק רוצה להנות מהצעצוע החדש...)

י.לוי

New member
תתחדש ותהנה אחי../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

אין ספק שיש לך מלכה ,שמור עליה היטב. ומה שמאוד מענין אותי הוא האם יש לך איזה מגבר אוזניות טוב על מנת להפיק מהם את המיטב? במידה ולא רק תבקש יש לי אחד מעולה .
יואב

תיתחדש ותיהנה

אני עדין תקוע עם הhd445 אבל הם אוזניות מעולות. אגב כמה עולה בארץ הhd600?

Raffael

New member
משמעותית פחות

לא יודע בדיוק כמה, אבל תוכל לפנות לאורי יפה, להצעת מחיר הרבה יותר זולה מהנ"ל.

a 1 b 2

New member
לא עדיף להזמין מארה"ב, שם זה

עולה קצת פחות מ- 200$, ועם העובדה שאין על זה מכס אלא רק מע"מ, זה יוצא לא יותר מ- 1000-1200 ש"ח כולל מע"מ ודמי משלוח מחיר סופי כאן בארץ. ??

a 1 b 2

New member
אז זאת השאלה, מהו ההפרש. יש

לך אולי מושג מעורפל אפילו מה המחיר שלהן כאן בארץ דרך המקור שהמלצתה לנו? אתה לא חייב כמובן לדייק אלא רק לתת כוון מחיר אם יש לך מושג מהו.

למעלה