הקשר בין איכות שלטון,ג´ודי ניר מוזס

hilush1

New member
הקשר בין איכות שלטון,ג´ודי ניר מוזס

צר לי חברים, מדינתנו הפכה לרפובליקת בננות. הנשלטת ע"י בעלי הון, והעתיד לא מזהיר כלל... כמה שאלות: * ל מ ה עדיין ממשיך עמרי שרון לקחת חלק במו"מ המדיני? למה אנחנו כחברה "מתוקנת" עוברים על זה בשתיקה? כשרק התחיל עומרי במגעיו המדיניים קמה קול צעקה, מצד אליקים רובינשטיין ואחרים. אבל: הכלבים נובחים והשיירה עוברת כמובן שאין בליבי על עצם ההידברות, שמאלנית שכמוני, אולם: המדינה היא לא עסק פרטי של משפחת שרון! ישנם מספיק אנשים עובדי מדינה מוכשרים ,מקבלי שכר מהמדינה, נבחרי ציבור, שתפקידם הוא בדיוק זה מי הוא אותו עומרי שרון שברוב חוצפתו מייצג אותנו הציבור במו"מ כה חשוב?? והשאלה הגדולה: למה אנחנו נותנים לזה להמשיך? נושא נוסף שברצוני להעלות קשור גם באיכות השלטון וגם בהשתלטות התקשורת על הפוליטיקה. ג´ודי ניר מוזס היא אשתו של שר האוצר בממשלתנו. דבר זה לא מפריע לה מבחינה ציבורית להגיש תוכנית (בין היתר גם על אקטואליה) בקול ישראל. אין בדעתי למתוח ביקורת על האינטיליגנציה של הבחורה, ועל כושר הביטוי הנלעג שלה. ברור לחלוטין כי היא קבלה לידיה את הגשת התוכנית: עקב קשריה הן בפוליטיקה והן בתקשורת (משפחתה בעליו של עיתון גדול). דבר זה לא מפריע לה בתוכניתה למתוח ביקורת פוליטית-כמובן נגד העבודה, ולשבח את הליכוד, על שריו המוכשרים. האוביקטיביות בתוכנית היא ממנה והלאה. קובלנותי העיקריות הן: -על שידור התוכנית בקול ישראל, שממומן מכספי מדינה, -בתור אשת שר אני מצפה מהמגישה למידה של התנהגות "נקיה". -חבר´ה-הבחורה פשוט טפשה ועילגת-ועקב קשריה היא מקבלת ביטוי (מצטערת, התאפקתי אבל ממש ברח לי..) זהו, מצפה לתגובה.

שרוף

New member
כל מילה שלך אמת ברפובליקת

הבננות מדינת החסות של ארה"ב הכל מותר.

FFT

New member
תגובה

השימוש בעמרי שרון הוא בסדר גמור ומקובל בדמוקרטיות מערביות רבות. עמרי הוא איש סודו של אריאל שרון ובתור שכזה אין כל ניגוד חוקתי לשימוש בו לצורכי משא ומתן. דוגמא מההיסטוריה (ויש רבות): הנשיא קנדי השתמש באחיו בובי לצורכי קבלת החלטות במספר רב של מקרים בעלי חשיבות לאומית אמריקאית כמו משבר הטילים בקובה ומפרץ החזירים. בובי להזכירכם היה התובע הכללי (נושא משרה בזרוע השיפוטית בארה´ב). קנדי פשוט בטח בו ולכן השתמש בו ואותו כנ´ל לגבי עמרי שרון. לגבי ג´ודי מוזס אני מסכים איתך לחלוטין.

hilush1

New member
ההבדל הקטן!

במקרה שעליו אתה מדבר לאח היה תפקיד ציבורי. להזכירך-עומרי הבן היקר הוא ל א עובד ציבור! מה שעושה את כל ההבדל! למה? אנחנו ? עוברים? על? זה?בשתיקה??!!

אבו-דני

New member
ידיעות זה העיתון שלכם-

איך שמאלנית יוצאת חוצץ כנגד עיתון של אוליגרכיית מפא´י כלום לא מבינה שאת המסד לשליטתכם במדינה את מערערת?

hilush1

New member
סליחה???

הפסקתי לקרוא עיתונים זה כמה שנים, אפילו בימי שישי, בזבוז זמן טוטאלי.. הכל שם הבל הבלים..

למעלה