הקשיבו איזה שיר יפה,

הקשיבו איזה שיר יפה,

היום שהתנפץ עלי, עשה אותי קשה מדי. שכחתי מעצמי ודי הייתי, לא היתי אני. אסגור מאחורי גבי, שוב לא יוכל לגעת בי. בתהמות ליבי. טעיתי, לא היתי אני. שבפני הריקנות שוב לא תכה המציאות שתחכה, שוב לא אבכה. שאתנחם מעט. ואת.. אל מי את צוחקת, כשאת שוב לא מחבקת. כמעט עלית בי לרגע. היתי אחר אם היתי יודע.. שאת, אל מי את מקרבת מרחק. במי את מתאהבת, את מי לא עוזבת. אם רק הית נשארת, היתי עושה אותך מאושרת.. ושוב הולך אותה העיר אותם פנים אני מכיר. את הריחות שבאויר. טעיתי, לא ראיתי אותך. כולן דומות פתאום יותר, כל שיר עושה להזכר. מכל צלצול הלב עוצר. נגעתי, לא הרגשתי אותך. ולעולם שוב לא רוצה להתאהב. האהבה שתרקב. הרגישות, שתשרף לאט. ואת.. במי את נוגעת לאט. במי את פוגעת לאט. כמעט כמו אז שפצעת בי. את כל העולם את גילית ולקחת לי. איתך.. מי זה שעכשיו נוגע בך. אני מקוה שהוא מאושר, שיש לו אותך. לא מכאיב לך, בך לא פוגע. היתי כזה אם היתי יודע...

שיר השירים אשר להראל...

אחד הטובים ביותר שהיו אי פעם במוזיקה הישראלית, פרי עטה של מכונת הלהיטים הבלונדינית קרן פלס , ובביצועו המושלם של האחד והיחיד, אליל הנשמה והרגש, הראל סקעת. ללא ספק, שלימות של שיר.

יעלהלה1

New member
הראל סקעת...

מתה עליו! תביא תשיר ``ילד`` של הראל מויאל הוא חזק! :) אמ היה לי כוח הייתי מתחילה אותו.

Womanizer99

New member
../images/Emo18.gif #2 אם גבר היה כותב את השורה הזו

סביר להניח שכל בנות ובני הפורום היו כותבים שהראש שלו שקוע רק בבנות, שהוא **** וכו'.

למעלה