הקשבתי וכתבתי!!! אבללל...

הקשבתי וכתבתי!!! אבללל...

הפריעו לי אז חסרות לי כמה מילים תעזרו לי להשלים בבבקקקקקקקשה הגבר הוא רק גבר כמו חתול מסכן מבט אחד קטן והוא כבר ____ הקשיבו טוב עכשיו אחרת התעצבן זאת אני, כן אני, אם תרצו, לא תרצו, תקפפצו!!! טולילו כי אני האישה כלכך לא חלשה ואם זאת בעיה אז ___ אם אתה חושב שאני אתחשב _____ כדאי שתתבגר אם לא שלום חבר כי לא בראש שלי להיות אמא אתה חושב אולי שזה עובד עליי אבל לא מתאים לי לא לא מתאים לי בייי בייייייייייייי

רק עוד כמה מילים...

הגבר הוא רק גבר כמו חתול מסכן,מבט אחד קטן והוא כבר...מתחנן וגם... כי אני האישה כל כך לא חלשה ואם זו בעיה אז...what the fuck וזהו את השאר גם אני לא הבנתי!!!!!!!!!!

נכון.וווי הכל מושלם. נראה לי

הגבר הוא רק גבר כמו חתול מסכן מבט אחד קטן והוא כבר מתחנן הקשיבו טוב עכשיו אחרת התעצבן זאת אני, כן אני, אם תרצו, לא תרצו, תקפפצו!!! טולילו כי אני האישה כלכך לא חלשה ואם זאת בעיה אז what the fuck?! אם אתה חושב שאני אתחשב אז תתפוס ממני מרחק!!! כדי שתתבגר אם לא שלום חבר כי לא בראש שלי להיות אמא אתה חושב אולי שזה עובד עליי אבל לא מתאים לי לא לא מתאים לי בייי בייייייייייייי דיי איזה שיר טוב!!!!

craezy in love

New member
מה השם?.

מה השם של השיר?????....... בבקשה תענו לי על זה אני מתה לדעת..... תודה love you......lior

היא לא המציאה

זה שיר שלייזה מינלי שרה באיזה מחזה אם אני לא טועה בברודווי אבל אני לא זוכרת את השם

princess21

New member
תסלחו לי על הבורות... ../images/Emo52.gif

אבל- זה לא שיר שהיא המציאה נכון? כי אם לא.. אז מי שר אותו??

למעלה