הקרנה חוץ גופית

ויטלוק

New member
הקרנה חוץ גופית

בקשר להקרנה חוץ גופית אני לא מבין אך אני נכנס אליה.מה בדיוק אני צריך לחשוב לפני השיינה שתת מודע שלי יוצא מחוץ לגוף שלי או משהו כזה? תנו לי טיפ בבקשה מה אני צריך לעשות כדי לכנס להקרנה חוץ גופית.

Variety

New member
תגובה

ישנן הרבה דרכים לצאת מהגוף. חלקן בדרך של מדיטציה, שזו דרך מאוד מעניינת ומוזרה, ודרך אחרת היא באמצעות חלום צלול. הנה שיטה שעבדה לי. בחלום, הייתי על מדשאה ענקית, מקום פתוח, שמיים כחולים. הסתכלתי ישר למעלה והתחלתי לעוף ממש מהר מעלה מעלה וצעקתי "אני יוצא מהגוף", המשכתי לעוף הכי מהר שאני יכול לשמיים. בסופו של דבר הלכ נעשה שחור לרגע ומצאתי את עצמי שניה אח"כ מחוץ לגוף במקביל אליו כמטר - שני מטר מעליו. הייתה לי בעיה שמשהו מסך אותי חזרה לגוף, כאילו אלפי גומיות מתוחות שבסופו של דבר נכנעתי למשיכה ונשאבתי חזרה. אחת החוויות החזקות יותר והכיפיות שחוויתי. בהצלחה! אשמח לשמוע תוצאות.

metroexit

New member
לרחף

מאוד מעניין כשהייתי קטן חלמתי שאני יוצא מתוך הגוף שלי ומתחיל לעלות למעלה אני זוכר שראיתי את עצמי ישן וזה נורא הבהיל אותי ומיד התעוררתי אבל אני מזדהה עם ההרגשה הנפלאה,לרחף מעל לגוף שלך. אתה בעצם אומר שאם לא הייתי נבהל וחוזר מיד פנימה אז...?

silverhawk

New member
שיטה נוספת

תשכב במיטה שלך ותביט לעבר התקרה. תדמיין לעצמך שאתה יוצא מהגוף ומתחיל לרחף לעברה. אתה תראה שאתה אכן הולך ומתרומם. אחרי שתהיה מטר שתיים באוויר, תביט למטה ותצפה לראות את הגוף.

לא ממליץ לך..

עברתי כמה פעמים יציאה מהגוף ואני אומר לך דבר ראשון זה דומה למוות עצמו.. דבר שני לפעמים אתה מתעורר כשהגוף האתרי שלך עדין לא חזר וזה מצב ממש מפחיד אתה פשוט משותק לכמה רגעים,אתה לא יכול לזוז ולדבר ובקושי לנשום. תחשוב פעמיים לפני שאתה מנסה לעשות משהו לא טבעי..

metroexit

New member
חנק ביציאה מהגוף

אתה צודק אני באמת הרגשתי תחושת חנק ,לא ייאמן וחשבתי שזה בגלל שבאמת נחנקתי במציאות. אז אתה אומר לי שהמצב של להיות תלויי באויר כמו שחוויתי מעל הגוף שלך גורמת לחנק ? או שהלחץ מחוסר הידיעה???

metroexit

New member
חנק ביציאה מהגוף

אתה צודק אני באמת הרגשתי תחושת חנק ,לא ייאמן וחשבתי שזה בגלל שבאמת נחנקתי במציאות. אז אתה אומר לי שהמצב של להיות תלויי באויר כמו שחוויתי מעל הגוף שלך גורמת לחנק ? או שהלחץ מחוסר הידיעה???

לא זה ולא זה

פשוט לפעמים קורה שהמוח מתעורר לפני הגוף,ואז קורה המצב המביח הזה שאתה ער אבל הגוף עדין משותק.. הבנתי שהדרך הכי טובה להתמודד עם זה היא להירגע ואז יותר מהר כל השאר מתחיל להתעורר..

STATY

New member
אהה.... אמרתי לכם

טוב... השיטה הכי טובה לצאת מהגוף (ולא חייב דרך חצלול) היא פשוט להיות בשיא עיפות. אני מדבר על זה שהעיניים שלכם כבר כמעט נעצמות. אתם צריכים לשכוח משהו (אני מפרט).... כמו... אתם פתאום רעבים... או שמגרד לכם במקום בגוף ואין לכם כוח לגרד או לקום ולפתוח את המקרר. תחשבו חזק חזק חזק ופתאום אתם תרגישו מין נשימה מוזרה כזאת ו... OUT.

STATY

New member
וכו'....

אחת השיטות שלי לצאת מהגוף היא פשוט לשכוח משהו כשאני ממש ממש ממש עייף. ואז כשאני ממש ממש ממש עייף ואין לי כוח לקום למקרר ולקחת אוכל או כל דבר אחד שאני מרגיש (גירוד, רעב, כאב...) אני מרגיש שאני יוצא מהגוף ועושה את הפעולה. ואז אני מגלה שיצאתי מהגוף.... אבל זה ממש קצר.

STATY

New member
נראה לי ש...

כתבתי הודעה אחת... היא לא עלתה לי... אז כתבתי עוד אחת ושתיהן עלו לי... (גם כן מחשב... אבל זה לא המחשב שלי
)

ויטלוק

New member
תודה על השיטות

תודה על השיטות. קראתי גם על דרך של הקרנה חוץ גופית בשיטה של עיין שלישית. מישו נישה את זה?

metroexit

New member
לשתף זה טוב

תודה על השיתוף בחויות אני חדש בתחום ואני שמח לקבל עצות.

למעלה