הקפצה לשיר השבועי

../images/Emo41.gif השיר השבועי! ../images/Emo41.gif

השבוע בחרתי לדבר על שיר שאני אישית מאוד מאוד אוהבת.... ..... ..... Stand My Ground. כפי שתוכלו לראות, אין הרבה מידע על השיר. השתמשתי במה שאני כבר יודעת, אשמח לשיתוף פעולה מצד הפורום במידע וכו' =) מידע על השיר: זהו הסינגל ה-1 מהאלבום TSF. השיר הוקלט בשנת 2004, ויצא לאוויר ב-17/11/2004. וידאו: שארון מגלה שהעולם עומד להיהרס ע"י שיטפון, אבל היא וחבריה (חברי הלהקה) מצליחים להימלט מהשיטפון בעזרת סירה קטנה. הקליפ צולם בהולנד ויצא לאוויר שבועיים לפני ששוחרר הסינגל. שאלון על השיר: - מ-1 עד 10 כמה את/ה אוהב/ת את השיר? - מה דעתך על הקליפ? - איזה קטע בקליפ הכי אהוב עלייך? - איזה קטע בקליפ הכי שנוא עלייך? - אם היית יכול/ה לדבר עם הלהקה על השיר, מה היית אומר/ת להם? קישור למילות השיר: http://artists.letssingit.com/within-temptation-lyrics-stand-my-ground-hl4g2ql קישור לקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=4sCkAvh50Vs

yael627

New member
השמלה של שארון ../images/Emo99.gif

מצטערת.. זה חזק ממני
מ-1 עד 10 כמה את/ה אוהב/ת את השיר? 9.. מה דעתך על הקליפ? אני לא הכי אוהבת את הקליפ... היא דיי נוגד את מה שאני חושבת על השיר כי בקליפ הם מתייחסים ל-GROUND כקרקע ממשית (לפחות ככה הבנתי את זה) ואני לא... איזה קטע בקליפ הכי אהוב עלייך? השמלה של שארון... כמובן... ואת הקטע עם הספרים בהתחלה... זה מגניב
איזה קטע בקליפ הכי שנוא עלייך? שום קטע למען האמת... אולי שאין מספיק את "ריקוד השארון"
אם היית יכול/ה לדבר עם הלהקה על השיר, מה היית אומר/ת להם? שבישראל אין שטפונות אז אני מצפה לראות אותם כאן

יאוווו

איך שכחתי לכתוב על השמלה?? אוהבתתתת
וצודקת - גם לי חסר "ריקוד השארון"...
לא מתה על הקליפ, לעומת זאת - חולה על השיר, לשיר אותו איתה בהופעות ולחקות אותה בריקוד זה אחלה! (בבקשה שאני לא היחידה שעושה את זה!!
)

לגבי מה שאמרת על הקליפ

אני מסכימה איתך לגבי ההבנה של הליריקס, אבל הקליפ הוא בסך הכל (ככה נראה לי, ובמקרה הזה) נסיון להפוך את הליריקס למשהו ממשי, ויזואלי. זה עוד סמל למשמעות, כמו שתכלס הליריקס הם סמל למשמעות כלשהי. ואי אפשר ממש לצלם קליפ שמעביר את המשמעות של השיר בלי מטאפורות וסימולים.

yael627

New member
את צודקת..

חייבים להעביר את המסר של השיר דרך מטאפורות אבל את המשמעות של Stand my ground לא כ"כ קשה להעביר... לפחות לדעתי... את יכולה למצוא מיליוני דברים שיתאימו לזה בצורה מושלמת.

הממ

מ-1 עד 10 כמה את/ה אוהב/ת את השיר? 9 נראה לי D:
מה דעתך על הקליפ? הוא מגניבי כזה.
איזה קטע בקליפ הכי אהוב עלייך? וואו אני ממש לא יודעת... אולי הקטעים ששארון במקום הלא ברור הזה, מעל החותם ההוא. בעיקר הקטעים המיסטיים של הקליפ - השלמת החותם עם השרשרת, פתיחת הדבר הזה כדי לשחרר את הספינה... דברים כאלה.
איזה קטע בקליפ הכי שנוא עלייך? לא חושבת שיש כזה.
אם היית יכול/ה לדבר עם הלהקה על השיר, מה היית אומר/ת להם? אולי... אם יש משהו ספציפי שנתן את ההשראה לשיר. זה נראה כאילו הוא מדבר על החיים באופן כללי ולא יודעת... אולי כן יש משהו מסוים שזה בערך מדבר עליו. מעניין. בDVD של The Silent Force Tour יש "מייקינג אוף" של הקליפ הזה, ורואים דברים משעשעים עם הגשם על גג הבניין.
איך כולם רטובים וקפואים ובכל פעם שמצלמים רק אחד מהם האחרים מתעטפים במגבות, ומרטיין מרוקן את הקלידים ממים...

yael627

New member
../images/Emo45.gif אני גם אוהבת את הקטעים האלה ../images/Emo3.gif

חח ואני אכנס מתישהו ליו טיוב כדי לראות את הקטעים על הקליפ...

It Snow In Hell

New member
אחלה פינה

- מ-1 עד 10 כמה את/ה אוהב/ת את השיר?8 - מה דעתך על הקליפ?הקליפ יפה ומושקע. - איזה קטע בקליפ הכי אהוב עלייך?השמלה של שארון. - איזה קטע בקליפ הכי שנוא עלייך?אין קטע כזה. - אם היית יכול/ה לדבר עם הלהקה על השיר, מה היית אומר/ת להם?הייתי אומרת שזה שיר יפה,והוא בין השירים האהובים עליי בTSF. *במיקינג אוף של SMG ,כאשר סטפן מדבר שם,מתברר בעצם ששמו הוא לא סטפן אלא סטיבן. הקטע מתחיל ב-1:34 http://www.youtube.com/watch?v=-BNK...D5D446BF&playnext=1&playnext_from=PL&index=29

אבל שמעתי את השם שלו בדברים אחרים וזה כן

סטפן, אולי הוא סתם ניסה לאנגלת את השם שלו בקטע הזה...

Ice Queen 7

New member
../images/Emo45.gif גם אני שמעתי

זכורות לי בעיקר הפעמים שבהן שארון אמרה סטפן. :X |שורקבתמימות|

Ice Queen 7

New member
נמ

- מ-1 עד 10 כמה את/ה אוהב/ת את השיר? 8 - מה דעתך על הקליפ? נחמד אבל קצת משעמם יחסית לקליפים אחרים שלהם.. - איזה קטע בקליפ הכי אהוב עלייך? שארון עומדת ליד החלון ומזמרת - איזה קטע בקליפ הכי שנוא עלייך? לא יודעת - אם היית יכול/ה לדבר עם הלהקה על השיר, מה היית אומר/ת להם? מספרת להם שזה השיר הראשון שלהם ששמעתי ושזה מה שהדביק אותי אליהם P: זה נורא לא יעניין אותם אבל לא נורא

למעלה