הקפאת הפורום

richter

New member
הקפאת הפורום

סוף שבוע טוב לכל חברי הפורום לצערי הרב, הפורום לא בדיוק במיטבו כבר תקופה ארוכה. כבר קיבלנו בעבר הזדמנויות נוספות להוכיח את עצמנו ללא תוצאות משביעות רצון, ועל כן הוחלט להקפיא את הפורום לעת עתה עקב מיעוט המשתתפים בו. לאחר כמעט 8 שנות פעילות בפורום מיום הקמתו, מתוכן כמעט 7 שנים בניהול, אין לי מילים לתאר כמה עצוב יהיה לי לראות את פורום #374 סגור, אני מקווה שגם לכם הוא היה מעין פינה חמה באינטרנט. החל מתחילת שבוע הבא תוקפא הפעילות בפורום ולא יהיה ניתן לכתוב יותר הודעות חדשות. הנהלת תפוז ואני מודעים לעובדה שאנחנו נמצאים על סף עונה חדשה של הסדרה אך לצערי גם בתקופת השידורים האחרונה לא היתה פעילות מספקת בפורום אני רוצה באמת להודות מקרב לב לכם: כל אחד ואחד מהגולשים שהיו בפורום מיום הקמתו ועד היום. החל ממקימי הפורום, דרך הגולשים הפעילים יותר והפעילים פחות (ואף עד לגולשים הסמויים שנהנו לקרוא את פרי מקלדותינו
). כל אחד ואחד מכם תרם לפורום והפך אותו למה שהוא היה ב-8 שנות פעילותו. תודה מגיעה כמובן גם לתפוז אנשים, באופן אישי על שנתנו לי את הכבוד לנהל את הפורום ובאופן כללי על שנתנו לנו את הבמה לכתוב על מה שאנחנו אוהבים - סאות' פארק. אם תרצו לחפש את חצי הכוס המלאה - נוכל להמשיך להתדיין על סאות' פארק עד אין סוף במסגרת הקומונה שאליה נהפוך. אולי הטלטלה הזו תחזיר אותנו לפעילות, אם נוכיח את עצמו - נחזור למתכונת פורום
. שלכם תמיד, עידו.

guyg91

New member
איי זה לא נעים.

הייתי קורא בפורום הזה הרבה זמן, שנים, משהו כמו 7 שנים. אני מניח שזה גם באשמתי. האם לקחו לנו את העבודה?

ChriSabin

New member
באסה

ודווקא לפני שמתחילה עונה 14. כקורא סמוי מאוד נהניתי מהפורום ואני אשמח אם תפרסם פה את הכתובת של הקומונה שנפתחה או תפתח. תודה רבה לכם.

סגירת הפורום

עקב רמת פעילות נמוכה, הוחלט לסגור את הפורום בשלב זה. אנו מודים לrichter על הניהול המוצלח והמסור, ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה