הקמת ISP פנימי

• פותח הנושא roee
  • פורסם בתאריך

roee

New member
הקמת ISP פנימי

יש לי ארון תקשורת באחת מחוות השרתים עם חיבור של 100MB/S איך אני יכול ליצור שירות של ISP ולתת לעובדים לגלוש דרכי ולא דרך ספק שירות?

eladts

New member
יש לך תשתית LAST MILE?

אם לא, מה עוזר לך החיבור של 100M? תברר בבזק או ב-HOT הם הם יכולים לספק לעובדים שלך חיבור VPN דרך רשתות ההולכה שלהם. אני לא חושב שהם מתעסקים עם גופים קטנים, אבל לא עולה כסף לשאול.

eladts

New member
קווים לבתים של העובדים שלך

כיוון שרק לשתי חברות בארץ, בזק והוט, יש כזו תשתית, תצטרך להתקשר איתם.

gamani4

New member
לפי מה שאני הבנתי הוא רצה להיות ISP

אתה מדבר על ספק תשתית, לא תוכן.

eladts

New member
ISP חייב להתקשר לספקי תשתית

אחרת הוא לא יוכל לספק אנטרנט לאף מנוי. חוץ מזה בארץ כדי להיות ISP ציבורי צריך רשיון ממשרד התקשורת.

gamani4

New member
אני עדיין לא מבין את הבעיה

1) הוא יכול, בשרת שלו, להשתמש בספק אחר, הוא פשוט רוצה שהעובדים שלו יתחברו אליו. 2) הוא אמר פנימי לעובדים שלו - זה לא ציבורי, אז אני לא חושב שמשרד התקשורת קשור.

boytoy001

New member
אקספון מחוברים דרך 014 ?

אז בעצם אין להם שרתים משלהם? הם "רוכבים" על התשתית של בזק בינלאומי ? זה בטוח ? איפה קראת את זה?

eladts

New member
תשובות

1) נניח שהוא רוצה להיות "019". העובד יושב בבית, יש לו נניח חיבור ADSL בבזק. אתה חושב שהוא פשוט יכול לשים בחייגן user@019 וזה יעבוד, בלי לסדר את זה עם בזק? 2) מסכים. בזק והכבלים אכן מספקים שירותי VPN שכאלו לקבוצות סגורות. אבל צריך לסגור עסקה איתם, זה לא יעבוד בלי התערבותם.

roee

New member
יש קוי טלפון השאלה מה עוד אני צריך?

איזה סוג שרת אני צריך שיחלק לכולם את האינטרנט ? האם צריך חייגן? האם צריך קו מיוחד?

eladts

New member
אתה רוצה לספק אינטרנט ב-DIALUP?!

בשביל זה מספיק רק מחשב עם מודמים, אבל תהיה מוגבל לקצב של 33/6kbps, בערך 3K/s. חוץ מזה, השיחות יעלו יותר ממנוי באינטרנט מהיר.

למעלה