הקמת קבוצת חברים

הקמת קבוצת חברים

שלום לחברי הפורום שמיי קובי ואני חדש בפורום הזה. אני ואשתי איילת חגגנו השנה 40 והחלטנו להגדיל את מעגל החברים שלנו. אנו מעונינים להקים קבוצת חברים שתכלול בסביבות 25 זוגות חברים בסביבות הגילאים שלנו מאיזור חיפה קריות. המטרה היא לבלות אחת לחודש או אפילו פעמיים בחודש,כמובן הכל תלוי בתקציב -פעילות של ערב יום שישי שתהיה מאורגנת על ידי שתי זוגות.יהי לנו תקציב משותף וחשבון בנק משותף. בנוסף נארגן פעילות יום למשפחות בשבתות כמובן הכל גמיש כל אחד בהתאם לזמינות שלו. החברים שאמורים להיות בקבוצה : זוגות נשואים בסביבות גיל 40 ,אנשים אוהבי טבע,בילויים,עם רצון לתרום לקבוצה. ידוע לי על קבוצות כאלו שרצות כבר שנים רבות בהצלחה רבה. מי שמעונין שיכתוב לי למייל:[email protected] . דרך אגב קצת על עצמי. אני נשוי לאיילת ואבא לעומר בן 12 ורותם בת 10 גר במצפה עדי,מהנדס חשמל במקצועי ואיילת הנדסאית תעו"נ. חובב כל סוגי הספורט. שבת שלום

נשמע מעניין

הרעיון בהחלט יפה חשבון בנק משותף פחות.. בכל אופן נשמח לשמוע פרטים נוספים

2momsfamily

New member
הקמת קבוצת טיולים בשבתות

שלום , אנחנו זוג 38/43 עם זוג תאומות בנות 4 (כמעט). מעונינות להקים קבוצת מטיילים לטיולים בשבת עם הילדים. לטיולים באיזור מרכז, שפלה, ירושלים, חיפה , כרמל, והעמקים. לאחת מאיתנו יש תעודה של מורה דרך מוסמך כך שיש אפשרות אם מעונינים שהסמלול "עלינו" להשתמע.

למעלה