הקללות ביציע רק פוגעות בקבוצה!!

rosedal

New member
שיתרכזו בכדורגל ולא בצעקות

לקהל מותר להגיד מה שבא לו. לשיר ולעודד ואם מחזירים אחורה כל הזמן אז גם לצעוק בוז.

rony77

New member
תגובות שחקנים ...

בעילום שם: שחקן 1 : "קשה לנו מאוד עם הדרך שבה הקהל מקבל אותנו במשחקים. אחרי כל מהלך לא מוצלח שלנו, הקהל מתחיל לשרוק בוז ולקלל. הדבר הזה לא חדש לנו, זה כבר היה במשחקים העונה. מה שחצה את כל הגבולות היו שריקות הבוז, אחרי שניצחנו ביום ראשון את מכבי פ"ת. בתקופה האחרונה אנחנו מרגישים בכל משחק בית שהאוהדים רוצים שניכשל ולא נצליח. הקהל של בית"ר הוא הכי טוב בליגה, וזו עובדה, אבל האוהדים צריכים להבין שאנחנו צריכים לקבל את כל התמיכה מהם, גם כשאנחנו בפיגור, ובמיוחד כשאנחנו מובילים". שחקן 2 : "קשה לנו מאוד במשחקי הבית, וזה לא סוד. אני חושב שהבעיה המרכזית לאי-ההצלחה בטדי, זה יחס הקהל כלפינו. אני אישית 'זכיתי' לקללות ולשריקות בוז אחרי פעולות לא טובות שלי. בהתחלה, ניסיתי לא להתייחס למה שקורה ביציע, אבל אחרי כמה פעמים, זה מתחיל להשפיע, וזה גורם לי לאבד כדורים, להוציא מסירות לא מדויקות, ולא להיות מרוכז במשחק. בתחילת המשחק, הקהל קורא לנו לבוא לגדרות, ומעודד אותנו, אבל במשחק עצמו הוא לא תומך בנו, וגורם לנו להיות ביותר לחץ. אני בטוח שאם היו מעודדים אותנו לאורך כל המשחק, התוצאות היו אחרות לגמרי, ולראיה, התוצאות הטובות שלנו במשחקי החוץ, בהם הקהל שמגיע תומך בנו". האוהד ניר כהן בתגובה : ""שריקות הבוז במהלך ובסוף המשחק נגד מכבי פ"ת היו מיותרות ולא חכמות. יש לנו קבוצה טובה מאוד יחסית לשנים האחרונות, ואנחנו צריכים לעודד בכל מצב, גם כשאנחנו בפיגור. אני פונה בבקשה לכל האוהדים לא להלחיץ את השחקנים ואת לואיס פרננדז. התנהגות כמו שהייתה ביום ראשון, תגרום רק להרס של הקבוצה. הרי כולנו זוכרים את מקרה אלי גוטמן לפני חמש עונות". מתוך וואלה

נו זה היה ברור מלכתחילה..

לפי דעתי זו הסיבה ללמה אנחנו לא מנצחים בטדי..

rosedal

New member
כנס

שחקן 2 זה מליקסון זה ידוע. הקהל לא אמור להלחיץ את השחקנים. זה שהם מרוכזים בקהל ולא במשחק זאת בעיה שלהם. אני מצדיק מאוד את הקהל כששורקים בוז מתי שהם מחזירים כדור אחורה. זה גועל נפש. יש שחקנים בבית"ר שלא מסתכלים קדימה ולצדדים שיש המון שחקנים חופשיים. לדוגמא במשחק האחרון...פרננדז היה חופשי אולי 10 פעמים ליד היציע המזרחי וכלום. הם נתקעים בצד של המערבי ומחזירים כדורים אחורה. יש לי סבלנות ואני אף פעם לא מקלל בגלל שמישהו איבד כדור או שהתפקשש לו מסירה. אותי מעצבן ששחקנים לא מרימים את הראש ונותנים מלחמה ולחץ. אז שוב פעם שהשחקנים לא יתרצו שום תירוצים. שיתעסקו בכדורגל ושלא יאשימו את הקהל בטח לא את של בית"ר. מי שמפריע לו שישים קצת צמר גפן באוזניים והוא לא ישמע את האוהדים שצועקים תאמין לי. אגב אני רואה לפעמים משחקים ישנים של ביתר בערוץ הספורט בלילה. ואתה רואה שם שבית"ר ואני ממש עוקב אחרי כל שחקן...הכדורגל מהיר וכל הזמן מחפשים את השחקן החופשי....פותחים אחד לשני....מרימים את הראש... אולי צריך להראות להם קצת קלטות. יהיה בסדר.

למעלה