הקליפ החדש!

B o N u s

New member
צריך להוסיף |הלינק| ו-|סלינק| :)

אם הוספת אז תבדקי אם אין שם איזה שהוא רווח בתוך הישור שלך או מסביב לו.

נירושית

New member
T^%^E*$^**)&)))$*$*$$^

אתם פשוט לא מבינעיייייייייייייייייייייייים!!!!1[ אווופ!!!!!!!! אני כ"כ עצבנית עכשיוו!!!!!!! ביום שנודע לי על זה לקחתי דור הרגעה!!!! באמת~!!!!!! העץץ!?!?!? שאתם רואים את דום ולימור [?~] יושבות עליוו??? אתםםםם יודעייים כממהה פעמייםם נפלתיי משם??? ואת זה שידידידידידידידההה הואציא את האבטיח מץתוך המים??? אתם פשוט לא מבינים איך זה דומנה לשגרה שלנוץ.... אנחנו פשוט יושבים שמה כמעט כל...שישי...יותר אפילו.....ועושים אותו דברר ואיככ הם לקחו את הנדנה הלא כייפתP: יש נדנדנה כ"כ שולטתתתתתתת אבל היה כואב לבנים בפיפי:] מנסיון;] ואאאאאבייי הוא ש---ע---ק---ס--י ייא
אופפפ אני שונאת את מי שהמציא את הסודיות:[

נירושית

New member
אין לך מושג כמההה:[[[[

ואמכה זה קוב לבית הלל עוד יותר... וכמה זה קרוב לבצפרר שליי עוד ותר עוד יותר@!!!!!!@ בעצם-שחושבים על זה...הם היו חמש דקות ממני ב-ר-ג-ל:X כי הייתי בבצפר באותן שעותתתת אני לא מממממאאאאממיייננהההה אופפ:[ ינעלללהעולם!!!![בלי שום קשר לזה
]

לא קשור...

בטיול קיץ ביום האחרון היינו בחצבאני ליד שדה נחמיה... וזה נראה ממש דומה לשם... והיה כל כך כיף שבא לי לבכות....

אני לא מאמין../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אני מרגיש שזאת הולכת להיות עונה מיוחדת במינה ולמי שרוצה להגיע לאמפיפארק בראשון לציון להקרנת הפרק בכורה הכפול עם הכוכבים בחינם אתם מוזמנים להכנס לפרטים כאן: מה שלא נבין מה שלא נסלח http://www.shesh.co.il/programmes/shminia/katavot-.asp?id_katava=2140&nose=120

KiShKooSh

New member
../images/Emo6.gif איזה כיף יש לנו טרול סטוקר!!!

יופי עכשיו הפורום שלנו הפך להיות מגניב בצורה רשמית

DoRiNuS sMiNiA

New member
אני דווקא חושבת שהוא פטסוכן D::::::

נו באמת? תרחמו על בתי החולים! אתם קולטים כמה טלפונים הם יקבלו מהורים של פאנטיות? "ועעעע אדם ערוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם" ושוב יחזור הפזמון הרגיל: "הרבה מים ונשימות עמוקות" [נו,רק אני מסוגלת להבין את ההומור שלי,אני מוכנה להתערב על זה שאף אחד לא צחק]

למעלה