הקלטות שיחות - שני הצדדים ועם רישום מספרים

evike

Active member
מנהל
אני עם LG G6, לאחרונה שידרגתי ל אנדרואיד 9

מותקנת לי האפליקציה ACR, שמקליטה לי גם ב 9 בלי בעיות, באותה הדרך שהיתה באנדרואיד 8. את נושא המספר והשם של השיחות שאני רוצה לשמור פתרתי ע"י כניסה לאפליקציה, לחיצה על "שיחה לא מזוהה" (כך מופיעות כל השיחות), ואז לחיצה על ערוך מספר. בחלונית שנפתחת אני מתחילה להקליד את השם. נפתחים כל השמות השמורים שמתחילים באות/יות שנמצאים באנשי הקשר, מוצאת את זה שאני צריכה ולוחצת על שמור.
לשים לב שהשיחה נשמרת רק לזמן מסויים (לא בדקתי כמה, שבוע, שבועיים או יותר)
אבל, השיחות נשמרות אוטומטית במנהל הקבצים תחת ACRCALLS. נכון, גם שם ללא השם והמספר אלא משהו ארוך, ניתן לשנות זאת ע"י לחיצה ארוכה על הסימן הציבעוני (אצלי מעין תווים), ושם לשנות את השם לשם שרוצים, כי זה לא מקושר לאנשי הקשר.
נכון, התעסקות מעצבנת, אבל אני לא רואה דרך טובה יותר לשמור שיחה מאד חשובה.
אם יש למישהו פתרון טוב יותר, אשמח לשמוע.
שבת שלום.

evike

Active member
מנהל
עכשיו הבנתי. רק שבנסיון להתקין את האפליקציה

הוא מבקש התקנה של כל מיני דברים מוזרים, ולא את האפליקציה, למרות שהלוגו והשם הם כאילו של ACR.
אפשר בבקשה קישור מדוייק מהיכן מורידים אותו?
תודה ושבוע טוב.

evike

Active member
מנהל
תודה, "אשחק" עם זה מחר

לפני שאתקין, צריך לגבות את השיחות השמורות, שלבטח תעלמנה עם הסרת האפליקציה.

evike

Active member
מנהל
רבה מאור. הצלחתי להתקין את הגירסה שהצעת לי

אחרי כמה משחקים ונסיונות, הגדרתי הכל כיאות, ואכן מספר מופיע. במקום היחיד שהמספר לא מופיע, הוא במנהל הקבצים, בתיקיה שאני רוצה לשמור בה את ההקלטות. מכיוון שהגדרתי לא למחוק, אולי הכל ישאר באפליקציה. בכל מקרה, אין הרבה שיחות שמאד חשובות עד כדי שמירה לזמן מאד ארוך, ואם יש כזאת, אכניס את הפרטים ידנית.
תודה על העזרה.
(ואגב, גם שמו של בני הוא מאור...)

danezeq

Member
תודה על התשובה

וסליחה על התגובה המאוחרת
יש באג בתפוז ורק עכשיו קיבלתי התראה בדואל שענו לי.

danezeq

Member
הקלטות שיחות - שני הצדדים ועם רישום מספרים

אני מניח שזה נושא לעוס, אבל זה רק הופך להיות יותר ויותר בלתי אפשרי בגלל מדיניות של גוגל שמקשה על האפליקציות שעושות את זה.

אז האם יש אפשרות להקליט שיחות (שני צדדים + רישום מספרים) במכישיםר LG G6 וPIXEL2?

האם יש חובה לעשות ROOT למכשירים בשביל זה?

למעלה